Zaloguj się, aby obserwować  
johny11901

pompa do tankowania -opinie

Polecane posty

kombajn    1

No właśnie ja taki patent w tym roku robie ;) nawet pistolet do tankowania wymyśliłem :) wąż na końcu zawór kulowy i zwykły przełącznik zeby pompę Zaraz wyłączać, a do tankowania pompą to wystarczy byle jaka nie trzeba kupić firmowej najtańsza też przejeleje te kilkanaście tyś litrów rocznie


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

każdy chwali swoje ;) widzialem grundofosy pracujące w przemyśle cukierniczym przy wielu substancjach i chodziły po 10 lat i więcej :) my mamy grundfosa od 6 czy 7 sezonów i nic, i wielu osobom zakładaliśmy podobne :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

Ja kopiłem za 1400 zł Dystrybutor na 230V ze zbiornikiem i nie narzekam jest ok tankowałem kiedyś tą pompką co ty chcesz kupić to już po 200 litrach ręce odpadają a jeszcze jak trzeba kombajn zatankować to już w ogolę ciężko jest kręcić :angry: :angry: :angry:


Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

wszystko pięknie jak tankujesz troche ropy... ale jak by przyszło ,,nakręcić'' ci przez sezon żniwny dzień dnia nakręcić 200litrów do bizina to przeklinałbyś dzień w którym kupiłeś te pompe... a tak na poważnie to takie małe pompy ręczne dobre są żeby zalać mały ciągnik raz na jakiś czas do pełna i nic więcej.... ale zawsze lepsza niż wiaderko ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem sobie dystrybutorek z pompki olejowej od fiata 125p i silniczka od wentylatora przy chłodnicy, działa już 2 lata bez żadnych awarii i wycieków, długość przewodów mam 1,5m ssący i 4m tłoczący, na ssącym na końcu mam filterek paliwowy założony od malucha wiec od razu czysta ropa płynie, rzyga z przewodu konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja krę ciłem kiedyś 500 litrów codzienni rano. tylko miłem nie obrotową a taką z wajchą i do przodu do tyłu. Byłem mistrzuniem w pompowaniem nik mi nie podskoczył. A najlepsze żę bańki były 60. Masakra. A tera zbiorniki 1000 dystrybutorek z licznikiem, filtr wody i cząstek stałych dodatkowo sitko na wężu. I spokuj z zapchanymi filtrami paliwa. Za paliwo płace nie najtaniej ale od 5 lat nie było wtopy z tym gościem.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

a ja kupiłem sobie ten "mini cpn" za 300 pare zł z allegro pompuje nim 7tys. litrów ON dwa lata go mam cały czas spięty jest ze zbiornikiem 1000l tylko wąż ssący trzeba było zamontować na dolnym zaworze i święty spokuj z rozlewaniem paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja mam na korbkę fajna sprawa dobrze ciągnie lecz ma jeden błąd bo trzeba kręcić w przeciwną stronę niż stronę którą wskazuje strzałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to może zmień strony w które pompujesz... :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, podłącz odwrotnie węże albo zamień je miejscami :P


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wąż spada z tej pompki i cały pachnę ropą.Polecam ją jeśli ktoś mało paliwa tankuje.A bym zapomniał teraz ma przecieki i ropa ucieka w niewielkich ilościach


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tktomek74    2

Też mam taką pompkę na korbę,cieknie wszędzie. podoba mi się ten mini CPN,ale trochę szkoda kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

A ja sie właśnie zastanawiam co robić z paliwem (przechowanie). O ile pompa ma sens (ciapek zetor i teraz bizon) to zabawa z beczkami 200 litrowymi mnie trochę denerwuje. Myślałem zalać 1000 litrowe zbiorniki ale nie wiem czy to dobry pomysł. Ostatnio znalazlem w okolicy beczki stalowe z hydroforni ale ich stan w środku zapewne jest tragiczny no i ogromna pojemność. Widział może ktoś z was zbiorniki na diesel o pojemności 1500-2500 litrów max w niskiej cenie?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Nikita o tym właśnie mówił. Pomysł dobry. Ludziska przechowują w tych paetozbiornikach i sobie chwala.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

ja zrobiłem pompkę elektryczną z silnika od frani i pompy olejowej ze starego silnika diesla z Peugeota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to pompa zębata?jak zębata to opiłki będą lecieć .mam pompę od zgarniaka hydraulicznego i właśnie tez chce ja dać .ale po drodze myślę usadowić filtr paliwa od espero.chyba styknie taka filtracja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Nie radzę kupować tej pompy sami kupiliśmy i ma takie przecieki że ho ho i wogule raz ciągnie a raz nie ciągnie


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Wiem że odgrzewam starego kotleta ale nie chce zakładać nowego tematu. Często korzystam z takiej pompy ręcznej tylko jest problem bo przy niej nie ma żadnego filtra i myśle żeby taki założyć tylko skąd go wziąść od czego by pasował? Może ktoś robił coś takiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu o pompach napisze tu. Poszukuje recznej pompy którą bede mógł wypompować z paletozbiornika glikol. Jednorazowo pobieram z niego po ok 10l wiec elektrycznej mi sie nie oplaca. Jak myślicie czy taka pociągnie?

 

http://allegro.pl/po...3648116345.html

http://allegro.pl/po...3639059943.html

http://allegro.pl/po...3642992966.html

 

Którą wybrać? Wszystkie podobne i chyba niczym sie nie róznią w swej budowie

Edytowano przez jacekkombajnista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Raczej nie da rady , ja mam taką do paliwa to ok, ale kiedyś pompowałem wodę to po kilkunastu litrach sie zatarła i nie można było pokręcić ale spróbować zawsze można ...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strd    4

druga to jakaś miniaturka ;) Przy glikolu, to jeszcze trzeba by było się zastanowić która zacznie później przeciekać. U nas do chemikaliów biorą tylko te motylkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj