Zaloguj się, aby obserwować  
johny11901

pompa do tankowania -opinie

Polecane posty

lukasz27    10

wyglada na solidnie zrobioną. ja kupiłem taką elektryczną z licznikiem i jestem średnio zadowolony.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

bo chciałbym też do niej przymocować ok 4 metrów węża z zaworem na końcu ,żeby na koniec tankowania nie kapało z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
http://moto.allegro.pl/item534754567_najsz...or.html#gallery

 

 

 

myśle o zakupie takiej oto pompy do tankowania ,którą umieściłbym na paletozbiorniku, ma ktoś może taką? jak sie sprawuje? bo cena niska -mniej więcej 50 pln czy to aby nie tandeta oraz marnowanie kasy??

ja mam taką.narazie bez zastrzeżeń a mam ja od 3 lat.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10

nie kupuj tej pompy za taka kase. ja kupywalem na allegro rok temu to dalem 50 zl z przesylka za pobraniem. przepompowala ok 600 litrow paliwa i dziala nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja swoja zrobilem za 5 zl, pompa hydrauliczna od C-330, silnik od Frani i musialem kupic uszczelniacz do pompy to wlasnie moje 5zl i daje jak trzeba.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
nie kupuj tej pompy za taka kase. ja kupywalem na allegro rok temu to dalem 50 zl z przesylka za pobraniem. przepompowala ok 600 litrow paliwa i dziala nadal.

a co ty gadasz?najpierw piszesz że nie warto a później że warto.teraz kosztuje 5 zł więcej więc to nie jest ogromna różnica a pompa jest dobra.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

dzięki za opinie widze że chyba warto. Mam u siebie pompe od 30-stki i silnik ale chyba wole sobie kupić tą na korbke bo narazie nie mam czasu sie bawić w robie całego dystrybutora ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

A ile kosztuje ten nowy dystrybutor, bo jak 300 zl to tez bym sobie kupil, ale kasy nie mam :(


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

A czy nie lepiej zamiast takiej ręcznej co to po 100litrach kręcenia ręce odpadają kupić pąpke od cyrkulacji w centralnym ogrzewaniu? jeśli to ma być na paletozbiorniku to zamocować na stałe i tylko wąż do baku chwila i jest pełen ;) ja bede robil taki patent na ten rok bo mam dość dźwigania baniek na ciągniki a szczególnie na bizona...


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

jak na ręczną pompke to dość szybko pompuje i nawet nie trzeba zbyt dużo sie nakręcić żeby nalać kanister 20 (tak dla próby sprawdzałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

a to juz kupiles moim zdaniem dobra i tania pompa.a RĘKAWICE WAMPIRKI dostales jestem ciekaw jak wygladaja.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Mam taką ręczną pompkę i szczerze to nie jestem z niej zadowolony, a mianowicie, cieknie z niej ze wszystkiego gdzie to możliwe, nie pomaga sylikon, ciężko się nią kreci i to co mówią o jej wydajności to lekka przesada, w minute to max ile moja pompka osiągnęła to jakieś 15l-20l ;) To ja,już wole lać konewką paliwo do zbiornika :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0
a to juz kupiles moim zdaniem dobra i tania pompa.a RĘKAWICE WAMPIRKI dostales jestem ciekaw jak wygladaja.

 

 

kupiłem w miejscowym sklepie dałem 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja bym zainwestował w tą pompę. Wygląda raczej na solidnie zrobioną i moim zdaniem jak nie kupisz to się nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
A czy nie lepiej zamiast takiej ręcznej co to po 100litrach kręcenia ręce odpadają kupić pąpke od cyrkulacji w centralnym ogrzewaniu? jeśli to ma być na paletozbiorniku to zamocować na stałe i tylko wąż do baku chwila i jest pełen ;) ja bede robil taki patent na ten rok bo mam dość dźwigania baniek na ciągniki a szczególnie na bizona...

Jeszcze lepiej , taniej i wygodniej jest sobie samemu zrobić taką pompkę z np. pompy olejowej od silnika c 360. Jeszcze do tego jakiś mały silniczek elektryczny i jest lekko , łatwo i przyjemnie nalewać ropkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Jak mało tankujesz to ok ale jak więcej to vręce zabolą mówie bo wiem jak 400l na raz to we 2 na zmiane trza kręcić ,Kupiłem stary dystrybótor z cpn za 700 wkładam pistolet blokuje isie śmieje ale dobrze że kasy nieliczy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ale ja nadal twierdzę ze pompa od cyrkulacji centralnego ogrzewania jest najlepsza do tankowania bo bedzie nam służyła przez dłuuuugi czas pompy z ciągników przystosowane do tankowania ropy zwyczajnie sie zacieraja sprawę znam z autopsji bo sąsiad przepąpował taką pompą 3tyś litrów i sie zatarła dwie już tak wykończył wiec myślę że najlepsze są jednak z CO wydajne i trwałe ;)


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ale taka http://allegro.pl/item535153723_grundfos_p...ki_faktura.html kosztuje prawie 300 zł ;/ mam styczność z takimi rzeczami i wiem że jeśli kupować pompe do CO to tylko GRUNDFOS. myśle że w tej cenie to lepiej kupić takie coś http://allegro.pl/item533894621_mini_cpn_p...ystrybutor.html


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

@ kombajn Zrobiłem pompe z tego co miałem i jak narazie chodzi. Podobno aby pompa olejowa chodziła w ropie to musi być zużyta, ma luzy i nie powinna sie zatrzeć. ;) Co do pompy do CO to nawet nie głupi pomysł, jest pompka i silnik w jednym a i jest za to szczelna. :)

@ zetor a ja słyszałem, że najlepsze są pompy niebieskie z Leszna. Sam mam taką założoną przy piecu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj