Skocz do zawartości
zetor6441

Jaki ursus jest najładniejszy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Wiadomość z agroFakt.pl

samczyk1991    82

według mnie najładniejszy jest c 330 w żółtej masce i błotnikach i w niebieskim kolorze silnika , skrzyni i mostu. czyli oryginał ;)

adi4512    126

Racja 330 żółty kolor w podobie jak moja i 4512 też jest ładny bo mam takiego B)

kalix    0

Mi sie podobaja nawet te nowe ursusy moga byc ale najładniejsza jest 914 z przednim i 1614

jd6230    0

Mi się ursusy nie podobają zwłaszcza te nowe ale za najładniejszego ursusa uważam c360 3p B)

Jak dla mnie najładniejszym Ursusem jest ten prototyp chyba z 1993 roku co miał być robiony razem z marką Steyr w tamtych latach wyglądał pięknie nawet ładniej niż dziś niektóre produkowane traktory, stylistyka była na wysokim poziomie.

bodzio1108    79

Najładniejsze są te stare (przed jakimś 85rokiem) od 904 po 1604. A później to dopiero te ze ściętą maską i grubym dachem, mój faworyt to 1224 :P;) I bardzo mi się podoba 904DL, ogólnie wszystkie DL mi się podobają :) Aha jeszcze 5314, 6014 na tej "starej, metalowej" masce i tej "dużej" standardowej kabinie :)

ps. Już niewspomne o kultowym C-360...są piękne te ciągniki i mają w sobie to coś :)

fdt309ci    1

Ja uważam że najładniejsze są Ursus 904 DL i jeszcze Ursus 1234 i 1634 ;) a o C-330 już nie wspomne :P

EDWIN    0

1234 zarabisty a te nowe to dopiero garbate drill ala bugatti veyron jeżdzilem takim co z ich garbu jak widocznosc i tak nedzna obciach takim jezdzic.

lordhagen    280

Najbardziej podobają mi się Ursusy: C385, C385A, 912, 914, 1224, 1634 oraz 3512 (mf 255), 2812, c330 i c360. Ogólnie to wszystkie, ale te wymienione najlepiej.;)

radek94    0

Według mnie najładniejszy jest ursus 1224 oraz 1234. Ale wszystkie ursusy mają to coś w sobie ;)

pleban1330    0

najładniejsze moim zdaniem są ursusy z kwadratowa maska począwszy od 2812 kończąc na 6014 ,6014 najładniejszy

tomcat    0

Ursus 1634 na bliźniaczych kołach przód i tył z metalową ściętą maską, od razu widać tą ogromną moc ;) i w ogóle wszystki modele z tej serii są super 934 do 1634, i jeszcze pierwsze modele ursusa 4512 z maską od 912 to były piekne maszyny :D pierwsze 4514 tez wychodzily z ta maską, szkoda ze to zmienili w nastepnych latach na gorsze :angry:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje