zetor6441

Jaki ursus jest najładniejszy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pavel    12

ten ursus to mi do złudzenia ciągnik Case iH przypomina :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
z tego co kiedys gdzies wyczytalem to byl robiony w koperacji ze styerem(czy jakos tak sie pisze) ale nie wprowadzili go do produkcji :angry:

raczej ze case, bardzo przypomina case, według mnie to szkoda, że go do produkcji nie wprowadzili :rolleyes: :blink: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Szkoda że ten model nie wszedł do produkcji... Może gdyby ursusy tak wyglądały i były robione na lepszych podzespołach to liczyły by się teraz na rynku...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w którym to mogło być roku???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1
raczej ze case, bardzo przypomina case, według mnie to szkoda, że go do produkcji nie wprowadzili :blink: :rolleyes: :D

 

jeden i ten sam koncern wiec nie ma ruznicy czy czse czy steyr


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks    0
Jak dla mnie jednym ładnym ursusem jest ursus 5714 agro bis. A z starszych modeli to chyba 1224 i oczywiscie c-360

 

mi też podoba się ursus 5714 agro bis, ale ładniejszy jest 6014 agro bis, nie wiem czy takie robią, ale kiedyś widziałem takiego z przednim tuzem, moc ta sama co 5714 ale 5714 ma cienkie koła a w 6014 przednie koła były szersze, fajniej wyglądał!!!!!!!!!

jak wam się podobają to se powieście zdjęcie na ścianie ale bie kupujcie tego bubla ja dałem sie oszukać skrzynia 19 wiek moc oszukana masa huku wytonanie i sewis pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

jak dla mnie najładniejsze ursusy to 1234 i 1634 ale z kanciastą metalową maską - poprostu cudo na kółkach

 

pozdro dla wszystkich


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
mi sie podobaja 1634 i 5314 z maska agro

 

 

pierwsze słysze że komuś się podoba maska agro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
pierwsze słysze że komuś się podoba maska agro

 

ej @kamil41 ja myślę, że chodziło tu o maskę metalową no to mi też się takie podobają, co innego maski plastikowe w agrobisach

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

pewnie zetor6441 masz racje że chodziło o maskę matalową bo ona jest ładna ale ta plastikowa to troche im nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
pewnie zetor6441 masz racje że chodziło o maskę matalową bo ona jest ładna ale ta plastikowa to troche im nie wyszła

 

Tak metalowa jest ładniejsza, ale za to w agrobisach(maska plastikowa) kabina jest lepsza, bardziej komfortowa. :wacko: :P:P Może maski im nie wyszły, ale przecież nie mogą ciągle robić tych masek metalowych bo są już przestarzałe, widziałeś żeby jakaś inna marka montowała jeszcze maski metalowe. :P:P:P Ja myślę, że dlatego właśnie je montują!!!

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1
Tak metalowa jest ładniejsza, ale za to w agrobisach(maska plastikowa) kabina jest lepsza, bardziej komfortowa. :wacko: :P:P Może maski im nie wyszły, ale przecież nie mogą ciągle robić tych masek metalowych bo są już przestarzałe, widziałeś żeby jakaś inna marka montowała jeszcze maski metalowe. :P:P:P Ja myślę, że dlatego właśnie je montują!!!

 

pozdrawiam zetor6441!!!

 

Tylko po co zmieniać to co dobre?? Ja mysle ze ursus zostawiajac stare maski, zyskałby na renomie trwałosci, prostoty a zarazem wyrafinowanego piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

Trochę ciężkie te stare maski, jak przyjdzie zdejmować :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
Tylko po co zmieniać to co dobre?? Ja mysle ze ursus zostawiajac stare maski, zyskałby na renomie trwałosci, prostoty a zarazem wyrafinowanego piekna.

 

Może i masz rację, ale ursusy byłyby przestarzałe bo jakby nie było to znajdź jeszcze jakąś markę ciągników, w których są montowane takie maski, :P :wacko: :P trochę trudno by było. :P :P :D Myślę też, że te nowe maski są wprowadzane też z powodu kosztów produkcji jak się domyślam takie maski są raczej tańsze od tych metalowych, a oprócz tego to może są praktyczniejsze. W końcu gdyby były takie złe to w końcu nie montowano by ich w ciągnikach. :P:D:) Choć jak dla mnie to te maski mogły by zostać. Myślę, że to jakie maski będą montowane w ursusach raczej bardzo nie wpłynie na ich sprzedaż, jak będą dobre i tanie to napewno znajdą się nabywcy. Z tymi maskami nawet, ale z lepszym wyposażeniem mogą być nowoczesne!!! Maski mogą zostać, ale niech się wyposażeniem zajmą!!!

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Te nowe maski mogły by się wyżej podnosić, mój sąsiad ma 4514 agrobis i narzeka, że jak leje z karnistra to trochę ciasno, i gdy tylko może leje pompą do paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

Plastikowe maski na pewno są mniej trwałe od metalowych.

Może nie rdzewieją, ale strasznie płowieją na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

najpiekniejszy ursus to czerwony 1614 z lat 199x! moim zdanie nawet najnowsze fenty sie chowaja! pozdrawiam wszystkich którzy myślą podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

5314 i 1634- obiekty moich westchnień :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Z nowych to podobają mi się tro chyba modele 3514 z przednim i z stara maską :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj