zetor6441

Jaki ursus jest najładniejszy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marian3p    24

wedlug mnie to c-330 w pomaranczowej masce i 912


Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

według mnie najładniejszy jest c 330 w żółtej masce i błotnikach i w niebieskim kolorze silnika , skrzyni i mostu. czyli oryginał ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalix    0

Mi sie podobaja nawet te nowe ursusy moga byc ale najładniejsza jest 914 z przednim i 1614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

W nowych ursusach maski się nie podobają!!! Ja za najładniejszego ursusa uważam 4514.


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6230    0

Mi się ursusy nie podobają zwłaszcza te nowe ale za najładniejszego ursusa uważam c360 3p B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Jak dla mnie najładniejszy z URSUSów jest 1734 B)


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Moje zdanie o najładniejszym ursusie to 914.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najładniejszym Ursusem jest ten prototyp chyba z 1993 roku co miał być robiony razem z marką Steyr w tamtych latach wyglądał pięknie nawet ładniej niż dziś niektóre produkowane traktory, stylistyka była na wysokim poziomie.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Najładniejsze są te stare (przed jakimś 85rokiem) od 904 po 1604. A później to dopiero te ze ściętą maską i grubym dachem, mój faworyt to 1224 :P;) I bardzo mi się podoba 904DL, ogólnie wszystkie DL mi się podobają :) Aha jeszcze 5314, 6014 na tej "starej, metalowej" masce i tej "dużej" standardowej kabinie :)

ps. Już niewspomne o kultowym C-360...są piękne te ciągniki i mają w sobie to coś :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Ja uważam że najładniejsze są Ursus 904 DL i jeszcze Ursus 1234 i 1634 ;) a o C-330 już nie wspomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDWIN    0

1234 zarabisty a te nowe to dopiero garbate drill ala bugatti veyron jeżdzilem takim co z ich garbu jak widocznosc i tak nedzna obciach takim jezdzic.


Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Najbardziej podobają mi się Ursusy: C385, C385A, 912, 914, 1224, 1634 oraz 3512 (mf 255), 2812, c330 i c360. Ogólnie to wszystkie, ale te wymienione najlepiej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Według mnie najładniejszy jest ursus 1224 oraz 1234. Ale wszystkie ursusy mają to coś w sobie ;)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pleban1330    1

najładniejsze moim zdaniem są ursusy z kwadratowa maska począwszy od 2812 kończąc na 6014 ,6014 najładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcat    0

Ursus 1634 na bliźniaczych kołach przód i tył z metalową ściętą maską, od razu widać tą ogromną moc ;) i w ogóle wszystki modele z tej serii są super 934 do 1634, i jeszcze pierwsze modele ursusa 4512 z maską od 912 to były piekne maszyny :D pierwsze 4514 tez wychodzily z ta maską, szkoda ze to zmienili w nastepnych latach na gorsze :angry:


live is too short......................drive URSUS more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj