Lukasz16

Steyr

Polecane posty

ChiquitaB    752

ale nie u każdego obejrzeć:P kupił być ciągnik bez przejażdżki i obejrzenia na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

To przejedź się odpowiednikiem ze stajni case, przecież to to samo tylko inny kolor maski i dachu, ale to w jeździe nie stanowi jakiejś różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

Silnik z jednej fabryki, skrzynia z jednej fabryki, podnośnik z jednej fabryki, różne filtry, naklejki, kolory, jakość wykonania, i więcej w standardzie ma STEYR (mówię o seriach maxxum/profi i CS PRO/9000mt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Oglądałem dziś Steyr 9095mt bardzo fajny ciągnik . Jakość wykonania wzorowa,inne ciągniki daleko odbiegają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zagraniczne marki mają zrównane cenniki jak chce się kupić ciągnik w lepszym wyposażeniu ze 140 km to trzeba liczy ponad 300tyś brutto.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalosik    0

Interesuje mnie seria MT 9000. Wiadomym jest, że jest identyczny jak Case CS PRO. Czy wiecie może który z nich jest kopią drugiego? Czy MT 9000 to konstrukcja steyr'owska czy case? Czy ktoś z Was był na linii produkcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

CS Pro są produkowane w St. Valentin czyli w starej fabryce Steyr.

Ciągnik jest konstrukcją koncernu CNH sprzedawany pod marką Steyr i Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Jestem posiadaczem Steyra 9095MT , CS PRO jest jego kopią tyle że Steyr jest lepiej wyposażony i ładniejszy .http://www.youtube.com/watch?v=waMRj8mu1Tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A porównywałeś cenę z CS Pro?

Różnica na pewno jest, ale wiesz jaka duża może? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Aż tak wielkich rozbieżności cenowych to chyba niema , wszystko zależy gdzie i kiedy się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

Rzecz w tym czy się trafi na okazję. Ja kupowałem swojego 9105mt taniej bo diler zamawiał je w pakiecie u producenta. Prawdopodobnie kapsel1m brał swój ciągnik z tego samego pakietu. Wtedy różnica cenowa między moim 9105mt a CS Pro 105 wynosiła jakieś 2500zł (Steyr droższy). A to dlatego, że Steyr miał inne cięgła boczne przy podnośniku i dodatkowe gniazdo z tyłu do jakiegoś sterownika np. siewnika. Po negocjacjach urwałem 2 tys. więc wyszły praktycznie w tej samej cenie. Ale to właśnie w tym pakiecie. Cennikowo podobno taki Steyr wyszedłby 10tys. zł więcej. Ja polecam Steyra bo ładniejszy. Jeśli jednak chcesz Case-a to się pospiesz bo podobno w 2012 mają zamiar przestać go produkować i zostawić tylko Steyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

A jak ci się sprawuje jak go oceniasz z jakimi maszynami współpracuje i jakie spalanie sorry ze tyle pytań ale też zamierzam kupić 9105TM lub cs pro na MGR


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

No tego to Ci niestety nie powiem bo dopiero jutro zabieram go od dilera. Zawalili troszkę ludzie od Quicka i musiałem na ładowacz długo czekać. Ale z tego co narazie nim jeździłem to mogę powiedzieć że jest bardzo wygodny. Szczególnie multicontroller robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to się pochwal jeszcze ile za niego dałeś???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Naprawdę fajny ciągnik też mam ładowacz quicka i śmiga aż miło. Duża wygodna kabina to wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalosik    0

Jaki ładowacz do niego zamówiłeś? Q 45? Jaki największy można zamontować ładowacz na nim? kapsel1m wrzuć jakiś filmik z pracy jeżeli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

    • Przez Steyr4085
      Witam. Mam problem z Steyr 4085 Kompact 3.4 FTP rok 2018, 170mth..
      Pojawia mi się błąd 3141, i traci moc, wymienione filtry, regulator ciśnienia paliwa na pompie wysokiego cisnienia..
      Błąd pojawia się dopiero po 1ha pracy, po zgaszeniu i ponownemu odpaleniu pracuje dobrze przez ok 10min
      Serwis, obstawiał na ten regulator a jednak się mylił... Pomóżcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj