Lukasz16

Steyr

Polecane posty

piotr2691    8

ale mnie chodzi o austriackiego Steyra, gdybym w Austrii kupił a nie w Polsce, chyba zrozumiałe pytanie zadałem...


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

mnie znowu długo nie było na AF ale postaram się teraz to nadrobić....

w kwestii Steyr'ów u mnie się troszkę zmieniło: są juz 2 sztuki 8130 oraz mały 540 z turem...

 

mam kilka pytań do posiadaczy seri 81...są tacy na AF?


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek    0

Steyr`a sprzedają w Wapnie ale nie pamiętam nazwy firmy było coś Agro..... ale nie pamiętam znajomy tam Mccornick`a

kupił ogólnie dużo mają maszyn wszystkie nowe i firmy renomowane


....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

czy użytkuje któryś z forumowiczów Steyra serii 80xx?! poszukuje opinii na temat tej serii a konkretnie 8080 turbo... ciekawi mnie głównie spalanie, rozstaw kół, itp....

 

Pozdrawiam!


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIewiem na 100% ale Borki kosy koło siedlec obok zbuczyna tam są dostępne moje strony

Zgadza się byłem tam ostatni raz w tamtym roku to stał tam jeden duży STEYR mają tam jeszcze Farmery i MTZ.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

zna ktoś ceny tych ciągników?? chodzi o modele w granicach 130km, i po koleji wyposażenie, czy jest duża różnica w cenie między nim a case, no i czy ktoś ma taki ciągnik


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

http://www.steyr-traktoren.com/default.aspx

 

na tej stronce możesz sprawdzić poszczególne modele Steyr'ów, niestety cen nie ma ale zawsze można maila napisać...pozdrawiam!


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

to widziałem, ale czy jest jakiś użytkownik takiego traktorka który może coś o nim opowiedzieć??


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie udzielę odpowiedzi na temat używanych Steyrów ale jestem sprzedawcą Case i niedawno dostaliśmy cenniki europejskie na Steyr-a niestety nie mam jeszcze upustów od cen europejskich więc nie mogę powiedzieć po ile będą w detalu na rynku ale góra obiecała że już niedługo będzie wiadomo co i jak z tym brandem. co do samych ciągników to jest to taki jeszcze lepiej dopieszczony Case(więcej wyposażenia w standardzie) w każdym razie Steyr będzie się pojawiał w Polskich gospodarstwach ^^


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Mój diler casea mówił mi, że ceny katalogowe są bardzo podobne do cen casea, ale upusty na steyera dostajecie mniejsze, prawda to?. Podobno steyer idzie głównie na rynek niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Steyer to rynek głównie austriacki, jest tam liderem sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dostaliśmy szczegółowy cennik wyposażenia i opcji ale tak jak pisałem w cenach europejskich a nie ma szczegółowych progów rabatowych na rynek polski, ale są zamiary szerszego wprowadzenia tej marki na nasz rynek więc sytuacja będzie się wyjaśniać.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja jedynie wiem że Steyer dobre samochody ciężarowe robił. A tak na poważnie to o ile wiem to nie kupi u nas w Polsce takiego ciągnika, jedynie u naszego zachodniego sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a u mnie odśnieża drogi właśnie taki steyr już 2 rok i na dachy ma naklejki Agromy Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i w Grajewie był kupowany...chyba całkiem niezły sprzęt-mam jego zdjęcia jak jeszcze stał na placu przygotowany do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie wiem że Steyer dobre samochody ciężarowe robił. A tak na poważnie to o ile wiem to nie kupi u nas w Polsce takiego ciągnika, jedynie u naszego zachodniego sąsiada.

Kolego czytaj ze zrozumieniem (chcesz to mogę Ci go sprzedać...)

co do postów Panów poniżej to komunalka i leśne były a teraz będą ciągniki typowo rolnicze sam się napaliłem na serię Profi bo z CVX nici wyszły arImr się nie zgodziła.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

mi firma Steyr kojarzy się przede wszystkim z cysternami do mleka których używa nasza SM. Muszę powiedzieć że te auta to prawdziwa twardzizna przyszły używane gdzieś na początku lat 90 i do tej pory nie wykazują większych problemów. Drugie skojarzenie to producent ciągników a trzecie to firma Steyr jest znanym w świecie producentem broni szczególnie karabinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta od karabinków z tworzyw to inna firma i produkcje w Europie prowadzi w Kleinraming oraz z Malezji i Australii a obok fabryki ciągników robią czołgi jeżeli bawimy się w skojarzenia;) a ciągnik jest tak brandowany od nazwy firmy nie fabryki bo ta jest w St. Valentin ^^


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyfral    0

kiedyś pracowałem w Szwajcarii u rolnika (2002 ROK), który miał wówczas 2 letniego steyra o mocy ok 90-100KM. Nie pamiętam modelu, główny ciągnik na 50ha (2 farmerów na spółkę-miał coś w rodzaju komp. pokładowego - każdy jeździł na swoim nazwisku - potem przy naprawach wiedzieli jaką część każdy płaci np 40/50%)pracował z 4 skibowym pługiem obracalnym oraz agregatem upr siewnym aktywnym na bardzo ciężkich gliniastych glebach. Ciągnikiem jeździło się bdb, 6 biegów - po 4 prędkości na każdym, elektrohydrauliczny rewers (przycisk w gałce od biegów), wyposażony w przedni tuz, bez klimatyzacji, przednia szyba otwierana itp. Rolnik generalnie był zadowolony z niego, choć twierdził - ze często występują drobne awarie. Mówił, ze kupił go dlatego że jego kolega pracował w serwisie Steyra...a tu kolega wkrótce zmienił prace na serwis Fendta.... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

Witam was drodzy Agrofotowicze! Kolega prosił mnie bardzo abym się zapytał o ciągnik Steyr 8180, ponieważ jest zainteresowany kupnem tego ciągnika.Chciałbym się dowiedzieć jak sobie radzi w polu, czy jest wart swych pieniędzy no i jak z częściami i awaryjnością tego ciągnika? Z góry dziękuje i pozdrawiam :)


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W Austrii tak jak niektóre modele Case [CS Pro, CVX chyba].

A w porównaniu do Case to wyposażeniem i detalami się różni najprawdopodobniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomsky    0

Wytłumaczy mi ktoś różnice pomiędzy modelami seri Profi i Profi clasic (model 112 KM), czy w "najprostrzej" skrzyni(32x32) są biegi pod obciążeniem i jakie możliwości dają skrzynie 16x16 oraz 17 x16. Może ktoś pokusi sie o ocene tych rozwiązań ich trwałości i wygody w praktycznym użytkowaniu idąc dalej ich zalety i wady. Wiem że identyczne rozwiązanie przeniesienia napędu ma case maxxum ale akurat w temacie steyr-a nic sie nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

http://www.caseih.com/poland/Products/Tractors/Maxxum/Documents/9C0001PL/flipviewerxpress.html

 

case maxxum to steyr profi classic a maxxum multicontroller to steyr profi miedzy case a steyrem roznice niewielkie np kolor tapicery i inne filtry i w steyrze wiecej mozliwych swiatel bo inny dach troche.

strona steyra http://www.steyr-traktoren.com/Pages/en/Traktoren/Profi.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj