Lukasz16

Steyr

Polecane posty

Viper    6

To samo co obecnie produkowane NH i Case. Stayer zkonstrułował przekładnię bezstopniową która jest teraz właśnie w tych trzech markach.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Stayera nie da sie kupic w polsce u żadnego dealera bo nie są przeznaczone na rynek polski.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Witam!

Steyr tak jak koledzy powiedzieli marka lokalna sprzedawana w Austrii, Niemcy, Czechy. W Austrii około 80% rynku ciągników. Jednak pierwsze miejsce w sprzedaży z tego co wiem mają ciągniki o marce LINDNER. Tylko obecnie STEYR posiada te same modele co NH i CASE zresztą produkowane są w tej samej fabryce St.Valentine. Ciągniki Steyr są bardzo bogato wyposażone jest sporo różnic detali w stosunku do braci NH i Case. Najważniejsze i na szczęście Steyr nie produkuje TDD i JX w swoich barwach bo pewnie marka dużo by straciła na znaczeniu. Dawne ciągnik są rewelacja a skrzynie były jedne z najlepszych. Steyr znany jest z bardzo dobrych ciężarówek oraz przekładni. Fakt kolega miał rację że skrzynię CVT która jest wykorzystywana w ciągnikach TVT obecnie seria 7500 oraz CVX Case oraz CVT Steyr jest ich konstrukcją ale obecnie robiona przez ZF-a.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

to samo co case i new holand tylko ze w innym opakowaniu tvt jest dzieckiem steyra a produkowany jest jako new holand i case

post-2147-1180213461_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

różnica polega jeszcze na tym, że za cenę STEYRA w pełnym wypasie (bo takie głównie schodzą z taśmy) zakupionego w Austrii kupisz golasa CASE i NH w POLSCE - a to jest różnica rzędu 50-60 tys. PLN - NIEŹLE co?


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
To samo co obecnie produkowane NH i Case.
to samo co case i new holand tylko ze w innym opakowaniu tvt jest dzieckiem steyra a produkowany jest jako new holand i case

hmmm bardzo duzo wniosles do dyskusji, podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wlasnie wydaje mi sie ze jednak nie sa dokladnym odpowiednikiem, te 2 marki maja po 5 modeli w tych seriach, a steyr ma 6 i wlasnie ten 4130 sie wylamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

w pisz sobie w wyszukiwarce CNH i wszystko juz bedziesz mial jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
To samo co obecnie produkowane NH i Case. Stayer zkonstrułował przekładnię bezstopniową która jest teraz właśnie w tych trzech markach.
Stayera nie da sie kupic w polsce u żadnego dealera bo nie są przeznaczone na rynek polski.

Tak sobie ten post znalazłem bo dzisiaj widziałem nowiutkiego Steyra w Agromie Grajewo (tyle że w wersji komunalnej z pługiem śnieżnym Hydrac)-tak że chyba się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Teraz kiedyś czytałem RPT i pisali tam, o tym że Steyr ma być dostępny w Polsce poprzez sieć dealerską Case'a :):D B) ^_^ .

Na początku ma być dostępna seria 9000MT o mocach od 80-100KM.

Steyr 9000MT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja słyszałem że w Austrii Steyer jest tańszy od Case'a czy NH i dotego jest lepiej wyposażony, ale jak jest naprawde to nie wiem :D

9000MT to jest chyba odpowiednik Case'a CS Pro B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agco    0

z tego co wiem to gdzies kolo siedlec handluja wszystkimi modelami steyra, dopiero wchodza na rynek, nawet nie maja wlasnej stronki tylko ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur6180    0

tymi ciągnikami handlują w Borkach Kosach wiem bo oglądałem tam je a to ich strona www.polfarmer.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorki    1

NIewiem na 100% ale Borki kosy koło siedlec obok zbuczyna tam są dostępne moje strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witkos01    0

Steyer dostepny jest w sieci dealerskiej Case napewno, dostepny jest w firmie TECHPOM Krzywonoś i AGROMA Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

A gdybym kupił Steyra w Austrii i coś by mi padło to mogę na gwarancji w polsce to narawić u jakiegoś dealera??

 

pozdrawiam


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

ale są już dealerzy steyr'a w Polsce , to ci sami dealerzy co mają case , bo przecież case, i steyr to ta sama fabryka , nawet na wystawach już się pojawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj