Lukasz16

Steyr

Polecane posty

piotr6340    0

@kapsel1m orałeś nim albo czy wykonywałeś inną prace w polu tym ciągnikiem chodzi mi tu o spalanie jakie było w nim i jak sobie dawał rade jaka prędkość wykonywanej pracy ,szerokość maszyny


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Orałem ale nie mierzyłem ile pali, z 4 pługami zagonowymi to 10km/h . Kosiłem kukurydzę sieczkarnią jednorzędową z cepami to przez dzień ukosiłem 50 rozrzutników gdzieś około 8-9 godzin pracy spalił wtedy 100l . w lekkich pracach załadunek bel ,koszenie dyskową 2,65m spalanie miał na poziomie 5,5l/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy użytkuje któryś z forumowiczów Steyra serii 80xx?! poszukuje opinii na temat tej serii a konkretnie 8080 turbo... ciekawi mnie głównie spalanie, rozstaw kół, itp....

 

Pozdrawiam!

 

na stronce tractordata.com znajdziesz dane techniczne prawie kazdego ciagnika tylko po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Moim zdaniem Steyer szału nie robi. Ostatnio widziałem ciągnik ich dużej mocy, a wyposażenie miał niczym zetor.Strasznie skromny ma standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali86ta    0

Witam! Ja kupiłem ciągnik STEYR 964... taki tam 3cyl.+turbo.... powiem wam rewelacja. Skrzynia 45km/h, klima, radyjko. skrzynia 16/8. jak na ciągnik z 96roku to bajka. Jak się przesiadłem z MF 255 to tak jakby z malucha wsiąc do mercedesa:). Na razie ciągnik sprawdzony w transporcie...spalanie... rewelacja 4l/h. Zobaczymu jak sobie poradzi na wiosne w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

Mam pytanie do znawców czy całość produkcji tej marki jest składane w St.Valentin?Obiło mi się o uszy że mniejsze modele są składane w innym zakładzie i chciałbym to zweryfikować ale w necie nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackop007    0

stayer CVT 6145 Problem z paleniem. Ciagnik jest nowy z 2014 roku. Stal on w garażu i po kilku tygodniach kiedy chciałem go uruchomić ciągnik był doszczętnie rozladowany. Był on ładowany, ale nic zz tego ledwo co zakreci a ladowal sie cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nie ma odpowiednika

jak cos to podobny z wyglądu jest multi,odpowiednik farmalla u pro z case, ale to tylko wspólnu silnik z nh ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris31    5

Witam. może ktoś napisać jaką wysokość ma steyr 4115 lub 4125 Profi lub profi clasic do najwyższej części dachu, czy tłumik coś wystaje powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5574

Witam chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy na temat ciągników Steyr 8110-8130 ,głównie informacje na temat dostępności części zamiennych i ich ceny ,materiałów eksploatacyjnych (filtry ,oleje) ,spalaniu i awaryjności. Za wszelkie pomocne informacje na ten temat z góry dziękuję. :)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frani0ja    0

Witam!

Czy ktoś z tutaj obecnych jest użytkownikiem modelu steyr 9094? I mógłby się podzielić doświadczeniami w jego użytkowaniu?

Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj