Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lutek

Która prasa najlepsza do siana ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

lutek    1

Witam !

Chcialbym zasiegnac porady co do pras zwijajacych. Ktora z produkowanych w Polsce najlepiej nadaje sie do siana ?

Oczywiscie bedzie tez prasowana sianokiszonka i sloma, ale w mniejszych ilosciach.

Prasa nie bedzie zbyt mocno ekspoloatowana (15 ha ewentualnie uslugi). Pytam raczej o jakies negatywne doswiadczenia, bo wiadomo ze kazdy swoje chwali, a skrytykowac trudniej.

z gory dzieki

pozdrawiam

Pawel

arassso    3

Czyli chcesz kupić nową produkcji polskiej ?? Znajomy ma metal fach sokółki chwali ja sobie widziałem tez ew akcji warfamę i chociaą nie polska ale w przyzwoitej cenie feraboli wszystkie te prasy jak a widziałem je w akcji dawały rade sobie i z sianem i zielonką i słomą ii ładne belki. Tylko słyszałem tutaj na AF że w metalfachu lubi się belka zatrzymać w suchym materiale. U znajomego nic takiego na razie się nie zdarzyło może musi się prasa wyrobić

Marcinuzz90    0

Co do polskich nowych pras myślę, że są naprawdę dobrym wyborem na mniejsze i te średniej wielkości gospodarstwa ale ogólnie to nie są tak do końca "wspaniałe"... Np. owijanie siatką pozostawia wiele do życzenia...

Wiadomość z agroFakt.pl

lutek    1
Np. owijanie siatką pozostawia wiele do życzenia...

No wlasnie, o to tez chcialem zapytac. Jak do tej pory nie mialem okazji pracowac z belami owinientymi siatka, jedynie sznurek, ktory to jest troche meczacy jednak, ze dwadziescia okrazen wokol belki trzeba wykonac, albo i wiecej.

Czy siatka jest duzo drozsza ? Warto to zaplacic ?

Prase chcem kupic nowa i tania, bo maly areal do obslugi.

pozdr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość