Zaloguj się, aby obserwować  
Zetor5340

John Deere North American Farmer

Polecane posty

Zetor5340    1

Wie ktoś może skąd pobrać drugą część John deere american Farmer?

nigdzie nie mogę znaleźć.

a może ktoś ma tą grę??, jeżeli tak to prosiłbym o screeny albo jakieś linki skąd to pobrał.

z góry dzięki. :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą gierkę :rolleyes: poszukaj na Emule ja ją z tamtą ściągłem, zajeło mi to 2 tygodnie ale się udało:P


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hehe, ja raz sciągałem simtractor to sciagało sie 3 godziny ale staneło na 99,4% i dopiero za tydzien sie skonczyło sciągać, i to sie nazywa pech. :rolleyes: heh

podobno jest fajna, ulepszona wiec pomyslałem ze wartoby było zobaczyc co to fajnego.

W JD American Farmer grałem i teraz chce zagrać w kontynuację.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

ja mam john dere american farmer deluxe troche nowosci ale tak grywalnosc sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w John Deere North American Farmer jest więcej maszyn niż w poprzedniej wersji, tylko ma wieksze wymagania sprzętowe :angry: i pierwsza wersja JDAF chodzi mi ładnie a ta się zaczyna przecinać jak mam gdzieś ze 600 krów :rolleyes:


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a mogłbyś dodać pare fotek z tej gry? :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

te zdjecia akurat juz widziałem i dlatego chciałem zeby ktos dodał swoje.. :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no fajne,fajne a jak ktoś chce to mogę powiedziec jak sie wpisuje kody do JDAF.ale chyba wiekszość z was wie, a zresztą po co grać na kodach, wtedy to gra nie ma sensu :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

i co? napisze mi ktoś skąd to pobrać? ;);)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Niestety nie wiem z kąd to pobrać. Ja mniałem kiedyś JD American Farmer- wciągająca gra. Widze też że w nowej grze grafika także jest ładna i trochę poprawiona. Z fotek z nowej wersji widzę, że doszły nowe budynki, nowe maszyny i zwierzęta. Poza tym uważam, że seria gier JD jest lepiej dopracowana od Simtractor oraz można sterować kilkoma maszynami naraz. Mam jeszcze pytanie: CZY W NOWEJ WERSJI MOŻNA WYSŁAĆ KILKA MASZYN NA JEDNO I TO SAMO POLE? ;) B) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to ja mogę komuś wysłać, tylko wpadnijcie na jakiś pomysł jak to zrobić, gra zajmuje ok 600MB i jest to obraz płyty, do której trzeba mieć jakiś program aby otworzyć ten obraz. A pozatym możecie poszukać na Emulu, DC++ i wielu innych programach do ściągania ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Wysłac mozna przez skype albo gg a otworzyc mozna za pomoca programu Virtual Daemon manager.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie GG odpada bo coś ma problemy z wysyłaniem, skype nie posiadam jak na razie. A program do obrazów płyt to polecam Alcohol120% ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Te grę to można chyba też meilem wysłać ale u mnie to niestety trochę by to długo trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Jak sie nie myle w załącznik można wrzucić jednynie 1MB plików więc gra która mo 600MB, moim zdaniem przez maila odpada. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Pobrałem ta gre z emule, zainstalowałem ja i jak mi się włączy to wyskakuje komunikat: "Please insert your John Deere: North American Farmer CD into any CD/DVD drive before continuing." Może ktoś wie jak to obejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że należy włożyć płytę CD z grą do napędu:) I jeśli ściągłeś instalkę to wystarczy wypalić ja na płytę i nazwać płytę JDNAF

 

P.S. musisz wypalić zawartość folderu a nie sam folder


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

To co to znaczylo to akurat wiedzialem ;) ale chodziło mi czy nie da sie twgo obejśc bez wkładania za każdym razem płytki?? bo pamietam że kiedyś miałem program co robił wirtualny dysk czy coś takiego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to było trzeba tak od razu, jest dużo programów które, robią obrazy płyt i tworzą wirtualny napęd. Osobiści posiadam Alkochol 120% i jestem z niego zadowolony, i teraz właśnie mam ustawione JDNAF. ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

Wielkie dzięki ;) Bo mi napęd szwankuje, a jakoś nie ma kiedy go wymienić i znów szkoda go wymieniać skoro czasem jeszcze chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja obrazy płyt robie Nero i też jestem z niego zadowolony. Obrazy płyt odtwarzam programem Virtual Deamon Menager v4.03HE. Ten program ma funkcje odtwarzania do 4. obrazów płyt jednocześnie. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj