Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Teddy
      Pochwalcie się z jakiego distra korzystacie i jak Wam się na nim pracuje ??

Zaczne ja

Aktualnie Debian 5.0 stable (bądź jak kto woli etch) pracuje się na nim bardzo wygodnie. System chodzi u mnie na środowisku GNOME. Poprzez wine da rade na nim uruchomić wiele programów z windowsa ja aktualnie posiadam Total Commandera i Bearshare i działają bez zarzutu. Mam go zainstalowanego na lapku Acer Aspie 3614Wlmi i nie było jakich kolwiek problemów z obsługą sprzetu działają wszystkie klawisze funkcyjne. fajną rzecza jaką posiada jest apt-get nakładka dla konsoli instalująca pakiety.
    • Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez Karol_Wnuk
      Czy ktoś z was słyszał o tym że Vitalfields rezygnuje z Polski. Podobno nie będą już obsługiwali tego programu. 
    • Przez Famer21
      Witam, czy ktoś zna dobrą apkę do identyfikacji chwastów w polu? Szukam takiej paki, która ma swoją bazę danych, i jak wrzucę do niej zdjęcie chwasta - zidentyfikuje mi go. Znalazłem "STOP chwastom", ale nie ma możliwości załadowania zdjęcia. Trzeba formularz długi wypełnić odnośnie pola i trzeba dokładnie wybrać kształty chwastów, gdzie jest ich dużo i to trwa, jak mam każde pole tak sprawdzać to mi 3 dni zejdą na daną uprawę..
    • Przez NowyV6
      Witam czy mógłby mi ktoś wypisac pare stron internetowych dotyczących ciągników i maszyn rolniczych (chodzi mi głównie o informacje i zdjęcia). Ponieważ musze zrobić na informatyke prezentacje o ciągnikach i maszynach rolniczych.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.