Skocz do zawartości
13091993

Czy 2009 to ostatni rok dopłat bezpośrednich ?

Polecane posty

rino    1

A skad takie pytanie? Moge Cie uspokoić ze to nie jest ostatni rok doplat, dopłaty bedą do 2013 roku, a po tym roku też beda ale nie do produkcji tylko przypisane do gospodarstwa.

13091993    0

Mi się gdzieś obiło o uszy , jak dla mnie to mogli by podnieś ceny produktów i zabrać tę jałmużnę . Ale z 85 ha na wiosnę dochód jakiś jest

Wiadomość z agroFakt.pl

Kuki19    2

to skąd to zarwałeś taki pomysł koniec dopłat tzn jakich odpłat ekologicznych, do kontroli urzytkowości krów mlecznych, czy obszarowych sprecyzuj, no i podaj źródło tych inormacji!

Kolega wyraźnie napisał bezpośrednich.

Jak dla mnie temat do zamknięcia, rzecz jest oczywista,temat wprowadza niepotrzebne zamieszanie i dezinformacje.

Gość tomasek   
Gość tomasek

no z tego co ja wiem to do tytoniu ma niebyc dopłat od tego roku

Marcelo1414    5

@13091993 ma rację ale częściowo, dopłaty bezpośrednie miały być do 2009r w uproszczonym systemie dale Polska wynegocjowała ich przedłużenie w takiej formie do 2013r i stara się o wydłużenie tego okresu (za co trzymam kciuki) :) później będzie inny system rozliczeniowy chyba dopłaty nie będą do do hektara lecz do gospodarstwa ale nie jestem pewien :)

lukotek    3

dopłaty od początku powinny być na takich samych zasadach ja w krajach starej UE - POLITYCY dali d..y podczas negocjacji !!!! - TAKIE JEST MOJE skromne zdanie

1rajdzik    14

Kolego LUKOTEK dali d..y to mało powiedziane, dali ciała na całej linii frontu nawet ze sposobem przeliczenia kursu euro - jest zrobione tak że zawsze na ten okres trafiamy na silną złotówkę i dopłaty zamiast rosnąć systematycznie to raczkują jak chore dziecko...brak słów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się