juras

Owijarka samozaładowcza z Pronaru

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
juras    1

Zastanawiam się nad kupnem takiej owijarki.Jeżeli ktoś z was ma taką,prosiłbym o opinie.

 

EDIT

 

Nikt nie ma owijarki samozaładowczej z Pronaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no chyba raczej nie ponieważ chyba ludzie nie maja narazie przekonania do tej firmy wolna np wybrać sipme, warfame lub sokółke :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras    1

Mc Halle to super sprzęt ale cena nowej ok.55000zł.brutto, Pronaru (kopia Mc Halle)31000zł.brutto.

Sokółka może być za słaba do bel 120x130cm, natomiast Sipma ma urządzenie do stawiania bel tylko przy modelu z załadunkiem czołowym (też kopia Mc Halle),a nie bocznym jak pronar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Z tego co wiem to wlasnie Pronar robi najlepsze owijarki. Kazdy diler ci powie ze samozaladowcza z pronaru jest bardzo dobra.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja bym tam tak dealerowi nie ufał pewnie chce wcisnąć to co droższe albo się kiepsko sprzedaje bo nie wyrobiło sobie jeszcze opinii.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Szczerze to ci powiem ze ta owijarka jest naserio dobra bo widzialem w pracy, z metal fachu nie polecam owijarek


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Ja też nie polecam z metal-fach ale też nie mam zaufania do pronaru jedynie co bym kupił to była by to sipma, ale jak by było mnie stac to bym napewno nie kupil polskiej lepiej troche więcej dać i kupić zagraniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alorolnik    0

owjarka z pronaru to podruba mchale tak nawet sie wypowidał jedyny przedstawiciej firmy mchale w polsce. ale na pokazach podobno dużo gożej wyszła i napewno to juz nie są te materiały też bym wybrał mchale najlepsza moim zdaniem owijarka sprzedawana w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wszystko git-tylko pytanie-czy nie dałoby się kręcić tych wszystkich filmików (nie tyczy to tylko Ciebie ale tak ogólnie...) BEZ owych muzyczek wykonywanych chyba przez panienki cierpiące na przewlekłe zaparcie...krtani :D ?

Dla mnie o wiele piękniejszym byłby dźwięk wydawany przez maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3010    0

Dzieki choc za takie info i filmik a moglbys napisac cos wiecej jakie sa jaj slabe strony na co nalezy zwrocic uwage przy kupnie takiej maszyny co w niej jest innego np niz w lely Bo czym wiecej sie zastanawiam to juz mniej wiem kiedys mi sie podobala a teraz to zame obawy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owijarka pronaru to kopia mchale ja w swojej nie zauważyłem słabych stron. Firma zniechęca ale sprzęt jest na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3010    0

no i kupiłem tą owijarke pronaru narazie wygląda solidnie i nie odbiega rozwiązaniami od tych zachodnich no sterowanie jest duzo prostrze napewno A jak w pracy bedzie to sie okaze jak wkoncu ta cholerna zima odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

wziełeś sterowanie na linki? bo znajomy ma bez linek to tragedia targać taki ciężki rozdzielacz do ciągnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3010    0

Tak sterowanie jest na linki z tego co sie orientuje to chyba w standardzie jest teraz takie sterowanie bo nie domawiałem tego moze w tych pierwszych egzemplarzach trzeba było cały zozdzielacz dziwigac Co prawda te linki ro rez troche miejsca zajmuję ale nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj