zetor6441

Jaki ciągnik jest najładniejszy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pavel    12

dla mnie JD ale te z seri 7029, 7030 , 8020 i 8030 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

50-70km - SAME RoLLeR

70-90km - jd 5020

100-120km - df agrotron

190km-więcej - jd 7030

jeśli chodzi o najładniejszy ciągnik w historii to nic wg. mnie nie pobije ursusów serii 914-1614 :( :rolleyes:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja za najładniejszy ciągnik uważam oczywiście Fendta 936 Vario Black oraz wszystkie pozostałe ciągniki tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

a dla mnie moja maszynka JD6920s !!!!


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

mi osobiscie JD sie nie podobają !! Jak jest jakis większy to odrazu ma taką długą maske. a wnętrze tez by mozna inaczej zrobic :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Fend 936 Vario Black i Zetorki są piekne. :rolleyes: hehe a i JD oczywiście.

Ale dla mnie wygląd nie jest ważny, ważne żeby ciągnik robił i był na chodzie.w końcu do tego został stworzony, wygląd stawiam na ostatnim miejscu.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Dla mnie nowy model Lamborghi a dokładnie R3 EVO :rolleyes:


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

wiele jest pieknych ciagnikow ale TY FENDT-cie 936 jestes najpiekniejszy.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Fendt Xylon -a dokładniej jego kabina (w środku) i Fendt EVO 828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Mi podobają sie dwa ciągniki:

Jcb Fastrac-bardzo mi się podoba bo jest inny od ciągników widzianych na codzień.

John Deere-jeleń też mi sie podoba ale nie tak jak Jcb Fastrac:)


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polac    0

Jak dla mnie po wczorajszym zwiedzaniu Agrotechu to numerem jeden jest Deutz Fahr Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

A mi się podoba mój zetor7211 :rolleyes: A jesli chodzi o nowe ciagniki to McCORMICK podoba mi się.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Dla mnie najładniejsze są nowe ciągniki JD z serii 30 -czyli 6030, 7030 i 8030. Zobaczymy jak będzie wyglądała seria 5030. Ładne są również Deutz Fahry, Valtry i Masseye Fergussony. Wiadomo -wszystko rzecz gustu. Ale myslę że wygląd w ciągniku to nie taka ważna sprawa, jest wiele innych aspektów, które stoją wyżej od wyglądu :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj