Skocz do zawartości
Lukasz16

Co sądzicie o nowych Ursusach?

Polecane posty

damian18    3

pablo21 dobrze mówi gdyby nie ta licencja to ursus musiał by wprowadzić do produkcji serie U a to jak na tamte czasy była dobra konstrukcja

a co do silników to przekonamy się za około 10- 15 lat które są lepsze

pablo21    26

Konstrukcja była napewno lepsza niz te licencyjne bo miałes biegi z boku bak paliwa gdzies pod kabina wsadzony silnik ponoc bardzo bardzo zrywny tak jak Perkins ale co poradzic stało sie jak stalo ale kiedys Ursus mógł cos całkiem nowego zbudowac a teraz juz nie a szkoda <_<

Gago    0

Panowie Ursusa chce się zniszczyć jak Bizona tak jest prawda. Jaby kraj dał pieniądze do modernizacji firmy i produkcji (tak jak w czechach Zetor dostał) to napewno inne by były nowe Ursusy i może akurat bym się na nie skusił.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Państwo nie może finansować prywatnych firm. Nie tak działa wolny rynek...

Gago    0

No może i tak ale po co było sprzedawać go! <_< Trzeba było dać troche pieniędzy i by było dobrze i by się napewno potem wróciły z nawiązko. Tak jak w Czechach w Zetorze.

mekiss    28

[jak by go nie sprzedali to by calkiem upadl,a do upadku ursusa przyczynily sie zwiazki zawodowe , panem Wrzodakiem na czele,a zetor nie jest firma panstwowa tylko nalezy do zagraniczne koncernu <_<

zetor    3
Panowie Ursusa chce się zniszczyć jak Bizona tak jest prawda. Jaby kraj dał pieniądze do modernizacji firmy i produkcji (tak jak w czechach Zetor dostał) to napewno inne by były nowe Ursusy i może akurat bym się na nie skusił.

komuś by sie powiększyło konto o kilka ładnych milionów... taka Polska właśnie.

mister    46

@zetor Masz racje a do tego teraz jeszcze ten kryzys... może gdyby zachód nie zasypał polski tymi nowymi konstrukcjami to jeszcze ludzie kupowali by nowe ursusy a teraz to już tylko krąży idea że Ursus to nie to co w latach 90 i każdy się boi i bierze coś zachodniego może za 10 lat okaże się że te ursusy z techniką w części z lat 90 okażą się lepsze. Lecz czy wtedy nie będzie za późno ?? Lecz nie zawsze droższe znaczy lepsze <_<

zetor    3

mamy wolny rynek a tu jak w przyrodzie...słaby ginie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje