Skocz do zawartości
galoe

Sprzedam Claas Tucano 450

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galoe    0

Kombajn zbożowy Claas Tucano 450

Cena: 135.000,00 EURO netto

Warszawa

Telefon: 600-468-473

email: tomasz.golaszewski@siemens.com

Kombajn nowy, po pierwszym sezonie żniwnym. Efektywny czas pracy kombajnu w/g komputera CEBIS wynosi 242,9 h pracy silnikowej. Z dokonanych oględzin wynika, że kombajn był garażowany, aktualnie znajduje się w stanie kompletnym i sprawnym technicznie. Informacje o stanie technicznym: dotychczasowe wykorzystanie eksploatacyjne nie wpłynęło na utratę sprawności technicznej. Kombajn jest w pełni skompletowany i w bardzo dobrym stanie technicznym. Nie stwierdzono oznak wycieków oleju przez uszczelnienia silnika napędu głównego, podzespoły napędów hydraulicznych bez oznak wycieków zewnętrznych. Oblachowanie zewnętrzne kombajnu bez istotnych uszkodzeń mechanicznych. Powłoka lakierowa na powierzchniach elementów osłonowych i komór wewnętrznych w dobrym stanie. Przenośnik pochyły w dobrym stanie, bez uszkodzeń mechanicznych na zabierakach masy omłotowej. Konstrukcja aparatu żniwnego bez odkształceń, podajnik ślimakowy i aparaty tnące bez uszkodzeń mechanicznych. Nie stwierdzono braków w uzębieniu głównego aparatu tnącego i kosy bocznej do rzepaku. Kabina operatora utrzymana w dobrym stanie, kompletna, urządzenia sterowniczo – kontrolne kompletne, bez uszkodzeń. Ogumienie w bardzo dobrym stanie, bez uszkodzeń.

Wyposażenie (osprzęt)

1/ Silnik 6-cylindrowy R-6 marki Mercedes Benz typ OM926LA chłodzony cieczą, turbodoładowany z intercoolerem, o mocy 202 kW (275 KM) według ECE R24.

2/ Hydrostatyczna skrzynia przekładniowa Linde 4 - biegowa, z układem napędowym na koła przednie, zwolnice przykołowe, bieg wsteczny.

3/ Młocarnia Multicrop z systemem APS, z bębnem młócącym 450 mm oraz wstępnym bębnem przyspieszacza, klepisko o kącie opasania 151 stopni.

4/ Wytrząsacze w liczbie 6 sztuk, system dokładnego oddzielania ziaren.

5/ Rozdrabniacz do słomy (sieczkarnia).

6/ Zbiornik ziarna o pojemności 9,0 m3 z hydraulicznie sterowaną rurą opróżniającą.

7/ Zespół żniwny (heder) klasyczny C-600 AC o szerokości cięcia 6,0 m, awaryjne wyłączanie urządzenia tnącego, hydrauliczny rewers zapchań.

8/ „Auto-Contour” system kopiowania poprzecznego i wzdłużnego terenu.

10/ Stół do zbioru rzepaku z boczną kosą (prawą).

11/ Wentylowana i klimatyzowana kabina, z centralnym systemem informacyjnym i sterowania CEBIS.

12/ Ogumienie przód 800/65R32, tył 500/70R24.

13/ Wózek jezdny do hedera. Posiada sprawne akumulatory rozruchowe.

Pierwszy (jedyny) użytkownik. DTR z instrukcją obsługi.

post-11148-1232466093_thumb.jpg

post-11148-1232466101_thumb.jpg

post-11148-1232466107_thumb.jpg

post-11148-1232466118_thumb.jpg

post-11148-1232466133_thumb.jpg

brzozak2    236

a mozna poznac przeszlosc tego kombajnu, tzn czy byl uzywany nie wiem do pokazow, czy przez normalnego rolnika.

dlaczego ktos chce sie pozbyc takiego kombajnu :) moze to akurat nie tajemnica.

grzesio31    1

mysle ze biorac pod uwage wyposazenie oraz bdb stan o ktorym pisze sprzedajacy cena nie nalezy do zbyt wysokich

a kolega galoe moze jest np z firmy leasingowej ktora przejela niesplacony kombajn i teraz musi go komus sprzedac...

Avendrion    39

Jak byś miał z 400 ha to byś chciał kupić za taką cenę...

Ale na moje trochę tani jak na kombajn po 1 sezonie?

brzozak2    236

hmmm moim zdaniem raczej nie jest tani ani drogi (tzn ktos dobrze policzyl amortyzacje), prawie nowy to nie znaczy nowy, nie zapominajcie o tym.

ja jakbym mial 400 ha to nie chcialbym takiego kombajnu za taka kase kupic, bo za troche wiecej mialbym lexa :)

moim zdaniem to dobra propozycja dla troche mniejszego rolnika, ktory moglby skorzystac z takiej oferty, bo za calkiem nowego by nie wybulil i zdecydowalby sie na 340, lub 430

ktos    0

obecnie na necie jest dużo prawie nowych maszyn rolniczych, które sprzedają firmy leasingowe

biorąc pod uwagę treść ogłoszenia brzmi jak wycena sporządzona przez fachowca

galoe    0

Maszyna jest własnością firmy leasingowej.

Sprzedajemy ją ponieważ nasz klient zmarł.

Narazie maszyna znajduje się koło Pasłęka na Mazurach (mogę umówić zainteresowanych na oględziny).

Jeśli nie znajdziemy kupca w najbliższych dniach to przewieziemy ją prawdopodobnie do Warszawy.

Zaproponowana cena jest do negocjacji. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i składania ofert.

brzozak2    236

wlasnie skoro kombajn byl kupowany sezon temu to euro stalo 3,3 (nie waznie ile dokladnie), to czemu teraz chca go opchnac po 4,5, przeciez wiecej wezma za niego niz zaplacili na poczatku.

brzozak2    236

taa moze chce oddac i kupic nh ktory w miare cene trzyma. znow nowy bedzie :lol:

szybki00    4

Nie wiem ile kosztuje nowy Tucano 450 ale przy takim kursie euro to moim zdaniem cena o jakieś 200tys. za wysoka może lepiej niech podadza cene w złotych to może się szybciej znajdzie klijent to jest oczywiscie moje zdanie :lol:

piotrdeer    0
Maszyna jest własnością firmy leasingowej.

Sprzedajemy ją ponieważ nasz klient zmarł.

Narazie maszyna znajduje się koło Pasłęka na Mazurach (mogę umówić zainteresowanych na oględziny).

Jeśli nie znajdziemy kupca w najbliższych dniach to przewieziemy ją prawdopodobnie do Warszawy.

Zaproponowana cena jest do negocjacji. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu i składania ofert.

właśnie chcę kupić nowy kombajn,ale czekam na niższy kurs euro bo w tej chwili ta cena w euro jest dla mnie za wysoka . W złotówkach dalbym za niego 500000 zł netto na tą chwile !

rolas13    0

Kombaj bardzo fajny i cena nie taka mała Bo przecież jak rok temu kupił go to euro było po 3.30 a teraz jest po 4,70. Ta cena nie wiem czy kogoś skusi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal12301
      Witam. Mam na sprzedaż dwie jałóweczki. Jedna mieszaniec simentala(biała głowa).Druga mieszaniec HF.Mają około 1.5 tygodnia. Żywione mlekiem z wiadra. Cena do negocjacji. Dołączam zdjęcia.
    • Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu