Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez keeway
      Jakie opony beda lepsze do cignia mf 235 do lasu jodełka czy zwykle cigniak bez napedu. 

• Przez Pawlusiek3
      Witam

Dzisiaj zauważyłem na oponie u ciągnika JD takie wybulenie:

Firma opony to chyba firestone? Coś takiego

Czy to jest niebezpieczne? Opona została na pewnoe nie przytarta. Może wzmocnienia puściły? Nie wiem.. Wymiana takiej opony będzie kosztowac gdzies 1500 zł.
    • Przez keeway
      Witam chce kupic opony do ciagnika mf 135 mam tam felge 28bteraz mam 12.4 i mam zamiar kupic 14.9 i widzialem firmy BKT co o nich sądzicie kupił bym lepszej furmy ale funddusze nie pozwalają
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Wybuchła mi wczoraj opona, prawdopodbnie na cos najechałem. Dzisiaj sciagnalem koło i jest spore rozciecię opony. Mam pytanie czy da się naprawić jakos to uszkodzenie czy tylko nowa opona wchodzi w grę? W zalacznikach dodaje zdjęcia.

Ps. rozciecie ma około 7 / 7.5 cm

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.