Skocz do zawartości
bugi

Prędkość C-330 na poszcególnych biegach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
Dyplomant    0

Panowie jeszcze dwa pytania: rozpiętość przełożeń q=1.586 to to samo co przełożenie skrzyni biegów?? ;)

Jakie jest przełożenie całkowite ic w c-330??

Stosunek biegów do siebie daje mi taki wynik:

ib1/ib2=1.586

ib2/ib3=1.586

ib4/ib5=1.586

ib5/ib6=1.586

Dobrze myślę, że to jedno i to samo? :D Pozdr

przelozenie calkowite zmienia sie na kazdym biegu ,majwieksze jest na 1 a najmniejsze na "6" bieg "6" to tak naprawde bieg 3 iwylaczony reduktor.

twoje 1.586 to roznica pomiedzy poszczegulnymi biegami ty poprostu masz biegi rowne kazdy wiekszy o 1.586 od poprzedniego a realu tak nie,nie napisales jaki przyjmujesz promien kola napedowego

calkowite przelozenie to :przelozenie biegu 1*przelozenie reduktora*przelozenie przekladni glownej*przelozenie zwolnic

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Chromek
      Witam.
      Jaki może byc powód nietrzymania wstecznego polowego, tzn. Jak przytrzymuje wsteczny to ciągnik jedzie a gdy puszczę dzwignię bieg samoistnie wyskakuje, na 1,4 i zwykłym wstecznym wszystko jest ok.
    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
    • Przez Rafal180
      Witam:) mam mały problem z ursusem c-330. chodzi o to że gdy wrzucam 2 bieg to ujade kawałek i po chwili wyskakuje no i cały czas tak sie robi.Z innymi biegami jest ok ale tylko ta 2 . Znajomy mówi ze to może być wina wajchy od biegów ,że niby juz sie troche starła na gałce i nie trzyma dobrze biegu(ale jakoś nie chce mi sie w to wieżyc)
      Co może być przyczyną tego problemu?? pozdro
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez Grzesiek0090
      Mam problem ze swoja 30, od niedawna jak prubuje wlaczyc bieg to jest straszny zgrzyt podczas jazdy jak redukuje bieg to jest jeszcze w miare ale jak sie zatrzymam i prubuje wlaczyc bieg to nieraz wcale niemoge bo zgrzyta jak h**???od nowosci niemiala zadnego remontu ma cos okolo 4500mtg
      Co to moze byc za awaria ja mysle ze to trzeba wymienic tarcze sprzeglowe a wy co oo tym sadzicie??? :rolleyes: