Zaloguj się, aby obserwować  
kaczmar

Czy słyszeliście coś o kombajnie bautz titan??

Polecane posty

kaczmar    0

Witam chciałbym sie dowiedzieć coś o kombajnie bautz titan gdyż na google nie moge znaleść żadnych informacij!! Chce coś wiedzieć bo właśnie sobie taki kupiłem z 87r, stan jak oglądałem wydawał sie bardzo dobry, ale nóż widelec niech sie coś stanie konkretnego to skąd częsci wziąść. Prosze piszcie co wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taki kombajn i pierwszy raz słyszę taką nazwę.A może ten kombajn jest na podzespołach jakiegoś innego kombajnu.Jeśli można spytać ile kosztował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konedata pisze ze do 72 roku go produkowali a Ty mowisz ze masz z 87 to cos tu nie gra. Nie chce Cie martwic ale mysle ze gdy z czesciami typu łozyska nie powinno byc problemu (moga byc normalizowane) to z typowymi dla tej marki to juz moze byc MEGA proglem. A jesli faktycznie byl produkowany do 72 to nie liczylbym na latwy dostep do czesci jesli wogole jakikolwiek dostep bedzie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmar    0

Spoko a ja już go kupiłem. Wydaje sie niezły, brak luzów, wszystko porządnie urządzone i pomyślane- wydaje mi sie że bedzie chodził!!! Ale naprawde nikt nie słyszał nawet takiej nazwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

Nie chce Cię straszyć ale to musiał być jakiś niewypał skoro nigdzie tego nie można spotkać. Z częściami to pewnie okropnie krucho. A powiedz mi "kaczmar" dlaczego akurat taki wynalazek i jak mozna wiedziec to ile za niego dales????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Słyszał ktoś o kombajnie Bautz mój jest z 64 roku i nadal pracuje tylko że z silnikiem 3cyl z zetora majorka bo oryginal padł to zdjecia http://www.allegro.pl/item543228895_kombaj..._heder_2_2.html nie jest mój ale do przykładu mój am heder 1.80 ale nadal daje rade części niedostępne. Jeśli ktoś ma takiego pisać. Chce sie dowiedzieć ile ich jeszcze jest :);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem są to niemieckie kombajny zbożowe a wywnioskowałem to na podstawie przewracarki do siana na metce ma wybity napis "Bautz" jest bardzo stara ale sprawuje się idealnie napęd jest cały na wałkach i to ją różni od polskiej,sory za OT.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

Ja mam przewracarkę 2 gwiazdową bautza, zawieszaną

co się stało z tą firmą? została wchłonięta przez inną czy zbankrutowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja mam prasę kostkę Claas Bautz mam ją już około 15 lat


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przewracarkę 2 gwiazdową bautza, zawieszaną

co się stało z tą firmą? została wchłonięta przez inną czy zbankrutowała?

Moja jest również dwu gwiazdowa te przewracarki bardzo ładnie przewracają i jak wcześniej pisałem napęd gwiazd jest na wałek a nie na pasek i to bardzo duży plus tej przewracarki oraz najbardziej co mi się w niej podoba to to że posiada na wałku odbioru mocy sprzęgiełko przeciążeniowe.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mój sąsiad miał dokładnie taki kombajn, miał go ok 8 lat lecz w sezonie 2007 zaczęły się problemy z silnikiem (a konkretnie to obróciło panewkę na wale) dostępu do części ,,0" robił mu remont jakiś gość ale niestety na niewiele się to zdało i go sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27
Moja jest również dwu gwiazdowa te przewracarki bardzo ładnie przewracają i jak wcześniej pisałem napęd gwiazd jest na wałek a nie na pasek i to bardzo duży plus tej przewracarki oraz najbardziej co mi się w niej podoba to to że posiada na wałku odbioru mocy sprzęgiełko przeciążeniowe.

 

 

tak jest mam ją 2 lata kupiłem za około 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow kupiłeś za 500zł "takie rzeczy tylko w erze" musiałeś trafić na dobrą okazję wałek napędu masz oryginalny ja zapłaciłem sporo więcej ale to już było kilka ładnych lat temu.

pozdrawiam.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

tak, od znajomego, kupił okazyjnie 4 gwiazdową claasa za1500 do naprawy i bautz kosztował go około 10 lat wcześniej 2 niemczech ponad 1000zł przez te 10 lat chodziła u niego i teraz chodzi u mnie, muszę jeszcze na wiosnę gumy zmienić bo popękały ze starości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że również muszę wymienić opony strasznie mi popękały cena jednej to 40zł ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
http://www.konedata.net/bautz.htm macie tu wszystkie parametry tych kombajnów. ;)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmar    0

Ja mam Bautza titana tylko nowszy model ( http://www.konedata.net/BautzTitan.htm ) i też chce się coś dowiedzieć właśnie o tej firmie. Dlaczego prawie nikt nie słyszał o tym. Wyczytałem że chyba ją przejął Class ale nie jestem pewien bo dobrze nie znam niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki550e    1
Witam chciałbym sie dowiedzieć coś o kombajnie bautz titan gdyż na google nie moge znaleść żadnych informacij!! Chce coś wiedzieć bo właśnie sobie taki kupiłem z 87r, stan jak oglądałem wydawał sie bardzo dobry, ale nóż widelec niech sie coś stanie konkretnego to skąd częsci wziąść. Prosze piszcie co wiecie.

 

Witam

Kupiłem w zeszłym roku taki0 kombajn, wymieniłem parę pasków, niektóre łożyska, płyny, wykosiłem nim na żniwa 55 ha, bezawaryjnie, ten model jest na podzespołach Claas, a więc części pytać się od Claasa po nr części, pasują od Claas Consul, Mercator, słuchaj jak masz możliwość, to zrób parę fotek szarpacza do kosy, głównie chodzi mi o przekaz mocy z wałka na szarpacz, i przesłanie zdjęć na mój mail, u mnie było to uszkodzone, musiałem dorabiać na tokarni, chciałbym zobaczyć jak jest oryginalnie.

 

Posta piszemy w tym pierwszym okienku :) .

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmar    0

No dałem za niego niecałe 18 tys. ale hehe tak jak podejrzewałem nie jest z 86r. tylko 70r. no ale nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

widzisz 16 lat masz gratis

:)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Jak tylko bedzie dobrze zboze czyscil i wydajnosc jaka taka mial sie nie sypal to niema co zalowac :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj