Polecane posty

kamil16251290    381

Też tak uważam. Ale dzięki podszyciu się pod markę Agrisem produkowanymi przez siebie w wsparciu o rozwiązania Agrisema maszynami możliwe stanie się wejście m.in na zachodnie rynki zbytu gdzie maszyny Unii słabo się sprzedają raczej. Bo ogółem mało od nas Krajowskich maszyn idzie na zachód, praktycznie znaczna większość idzie na wschód.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Pytaj w Unii :P

W tym tygodniu zrobili w firmie Hernesa i Kornika w barwach Agrisema :P

Obecnie czekamy z chłopakami aż w końcu będziemy żółte Polonezy robić :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

A unia daje maszyny na próbe ? głównie mi chodzi o plug z odkłodnicami long .. jest taka możliwość w ogóle ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Sama Unia to chyba nie ale jak się z Korbankami dogadasz to tak.

Do mnie latem ma przyjechać nowy Fendzior z Longiem na testy :)

Edytowano przez Vril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

sam pług własnie chciał bym na próbe .. może w jaryszkach też by dali


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

U nas w zakładzie nic na testy nie idzie do klientów więc raczej testy organizują dilerzy.

 

 

Dla zainteresowanych Fenix na aresie TL z redlicami talerzowymi i kółkami dogniatającymi waży 1910kg. Dane z tabliczki więc trzeba brać orientacyjnie bardzo.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

ten co był w kielcach zestaw kosztuje 100 tys netto tez z przednim zbiornikiem


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Z jednej strony drogo ale z drugiej strony FS kosztuje ponad 100tys więc wychodzą ceny porównywalne.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Strasznie długo to zestaw a co do mocy to od 120 km


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Chyba co inny gość to inną cenę podawał... Chyba, że chodziło o max wyposażenie to się zgodzę, że elektronika będzie 2 razy droższa niż żelastwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola134    16

co do feniksa to masz racje to wagę trzeb brać bardzo orientacyjnie bo coś mi tu za mało się wydaje chodź mogę się mylić :P

 

kiedyś miałem propozycje z grawitu w lublinie aby zorganizoaz pokaz u siebie ale powiedzieli mi ze jak mi pola ścierniskowym zrobią to muszę im za paliwo zwrocić i zrezygnowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@Arek, też już różne ceny widziałem. W RPT było podana cena 100tys zł. Ares kosztuję około 20tys według cennika, ta belka około 15tys mniej więc ej więc za zbiornik wychodziło by około 65tys.

@karola134, nie tylko do Fenixa ale i do wszystkich maszyn Unii trzeba brać poprawki.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Sam fenix bez agregatu kosztuje 30 pare tysi, to nie sądzę aby unia zrobiła przedni zbiornik dwa razy droższy niż cały siewnik przecież taki zestaw to tylko rozdzielony fenix. Chyba, że dołożą jakiś hiper mega sterownik za 20 czy 30 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No właśnie cała ta elektronika sama w sobie sporo kosztuję. Tyle że Unia tego nie robi tylko zakłada.

Dziś przywieźli do zakładu 3 takie przednie zbiorniki ale kompletnie gołe tzn rama i zbiornik.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Tylko w Kutnie :)

Fabryka w Famarolu robi tylko małe siewniki ale głównie zajmuję się linią zielonkawą.

U nas natomiast robione są tylko duże siewniki więc i te żółte będą i są już robione. Na razie w wersjach prototypowo-wystawowych.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

To wiem, że Kutno albo wcale bardziej interesowało mnie czy te zbiorniki będą robić w Polsce czy we Francji. Jak będą robić u nas to cena zapewne spadnie do akceptowalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Widzieliście już na pokazach nowe pługi z odkładnią LONG -jak się sprawuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@Arek, na razie są przywożone z Francji. Do tej pory były przywożone kompletne. Teraz ostatnio przywieźli aby same gołe pudła i ramy więc pewnie wyposażenie będzie zakładane u nas. Jakie nie wiem ale poprzywozili tez jakieś szpargały w pudłach. Czy całe będą robione u nas kiedyś, czas pokaże. Jeśli będą to cena na pewno spadnie ale znając Unie spadnie też jakość.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Pisze jak wół na początku mojego poprzedniego posta że odpowiedź kierowana jest do kolegi @Arek.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

to jeśli chciałeś aby nikt jej nie komentował trzeba było wysłać PW, a skoro jest tutaj to mógł byś napisać kto produkuje te pługi dla unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tylko że tutaj jest mowa o siewnikach co przychodzą częściowo zbudowane od Agrisemu z Francji :P nic o pługach nie jest pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

@malkolm, jakby mi kolega @Arek napisał na PW to tam bym mu odpisał, jeśli napisał w temacie to mu odpisuje w temacie.

Nie ma tak że koniecznie muszę odpisać tylko na poprzedni post. Nie zajarzyłeś o co chodzi a teraz się czepiasz.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj