Zaloguj się, aby obserwować  
kret

Wysokość Z058 z kabiną

Polecane posty

kret    0

Ma ktoś może dokładne wymiary Bizona Z058 z kabiną? Chodzi mi głównie o wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Podpieram się jedną z książek:

 

"Wymiary w położeniu roboczym bez długich rozdzielaczy: długość 860cm, szerokość 463 lub 573cm, wysokość z kabiną 392cm, w położeniu transportowym z zespołem żniwnym na wózku: długość 1260cm, szerokość 325cm."


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konedata.net wysokosc podaja 395/399 .


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
mi tata mówi że ma 4,15

 

Wydaje mi się, że te rozbieżności wynikają z tego czy Rekord ma starą czy nową kabinę :lol:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kret    0
Wiatę na kombajn będziesz budować?

Wiatę na kilka kombajnów więc lepiej żeby nie była za niska jak w przyszłości kupie np Z058 bo teraz mam trzy Z056

 

Wydaje mi się, że te rozbieżności wynikają z tego czy Rekord ma starą czy nową kabinę :)

Czyli rekord z nowszą kabiną ma około 415cm a ze starszą około 395cm?? Bo ja jutro już będe ciąć słupy do tej wiaty i dobrze by było żebym dokładne wymiary znał. A może ktoś ty ma taki garaż na swojego bizona? Jeśli tak to jaki wysoki?

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Zrób 4,2m i masz pewność że wszystko tam wejdzie ja osobiście zrobiłem sobie 4,1 na supra. W razie czego można spuścić trochę powietrza z kół.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

rekord ze starsza kabina ma 4,05 aa wysokosc garazu mam 4,15 i cisnienie w oponach takie jak ma byc


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

nie wiem ile jest m2 ale na szerokosc to mam z 7m moze 7,5 nie pamietam tak ze miejsca jest sporo spokojnie otwierasz klapy boczne jak trzeba cos podsmarowac i mozna jakies drobne graty ulokowac z boku (tzn drobne u mnie stoja tam siewniki i opryskiwacz) a na długosc miesci sie z sieczkarnia i ze stołem i jest jeszcze jakies 10 15 cm luzu. wydaje mi sie ze gdybym odczepił hedery z rekorda i supra upchna bym tam dwa. jak masz miejsce na podworku to nie ma co oszczedzac na powierzchni garazu bo zawsze mozna jeszcze cos tam upchnac z boku


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

mi tez przydał by sie taki budyneczek, likwiduje sad moze cos sie postawi w tym roku o ile ceny zboza podskocza


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

no ale jak będziesz miał to 4,20 to możesz wjeżdżać z otwartymi klapami to jest inwestycja na lata więc lepiej zrobić trochę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..
       
      Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..
       
      co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez damaxyz
      Witam,
      Jak najszybciej wymienić sprzęgło w rekordzie, czy trzeba ściągać skrzynie i jakie podzespoły warto od razu wymienić?
      Chciałem to zrobić ponieważ po długim postoju kombajnu jak go uruchomię i chcę ruszyć to podczas puszczania sprzęgła słychać jakieś ocieranie - nie wiem co to ale po dłuższym okresie pracy przestaje być to słychać.
       
      Chodzi mi oczywiście o wymianę tarcz sprzęgła.
       
      Pozdrawiam,
    • Przez daron64
      Witam
      Krótki wstęp - pacjent to rekord '87 - jakiś czas temu elektryk zmieniał mi alternator, potem jeszcze raz grzebał w elektryce. Ja tam szczerze mówiąc nie zaglądałem - działa to działa, akumulatory nowe, kombajn chodzi tylko kilka dni. Teraz wszystko sobie sprawdzam, a tam alternator jest całkowicie odłączony. Od regulatora idzie jeden przewód na bezpieczniki. Nie mam pojęcia czemu elektryk tak to zrobil. Chciałem teraz to popodlaczac, ale mam problem tego typu, że nie moge stwierdzić, czy mam 6 czy 9 diodowy alternator, żeby dobrać do niego regulator. Zacząłem kminic, że może alternator stary był 6 diodowy, a nowy kupiłem 9 i elektryk odłączył go całkowicie. Ale to tylko gdybanie. Nie mam żadnego fachowca pod ręką i jakoś muszę to sam ogarnąć.
      Na alternatorze jedyne oznaczenia jakie się zachowały to ze zdjęcia poniżej.
      Alternator sprawdzałem według tego filmiku 
      Tym pierwszym sposobem wyszło mi niby, że jest przejście w jedną stronę - więc 9diodowy, ale znowu tym drugim sposobem też pokazało mi przejście w jedną stronę. Cos źle robię, czy jak to interpretowac?
      Pierwsze foto alternatora, drugie to łączenie wsuwki ze śrubami, trzecie to łączenie wsuwki ze śrubą, na którą idzie przewód który łączy się z rozrusznikiem. Takie foto zrobiłem, ale generalnie jeszcze tam wszystko odłączyłem, czyscilem i sprawdzałem jeszcze i wskazania takie same jak na foto.
       



    • Przez Misiek55
      Witam.
      Zakupiliśmy kombajn Bizon 5058 hydrostatik z Danii. Kombajn jest wyposażony w komputer LH 965 agro, komputer niestety gdy kupiliśmy nie załączał się ale po wymianie baterii w środku udało się go włączyć, niestety żadne przyciski nie reagują a komputer wyświetla stan pełnego zbiornik i co jakiś czas pika. Miał ktoś podobną sytuację lub jest w stanie coś doradzić?

    • Przez Iwnkr
      Witam, mam Bizona rekorda, wczoraj na polu zaczął się owy problem, mianowicie hydraulika zaczęła słabo działać i wspomaganie siadło. Dzisiaj hydraulika nie działa wcale. Heder sie nie podnosi ani opuszcza, tak samo grabie i kierownica nie ma wspomagania. Przy silniku od strony chłodnicy słychac syk, tak jakby powietrze ulatywalo. Prosze o szybką poradę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj