tommy66692

Niezły wynik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KrzychuM    0

to taka robota jak w szkole siędzisz i musisz słuchac nauczyciela (w tym przypadku przełożonych) ale rąk sobie nie poniszczysz i nie ubrudzisz się gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ale to nudne sedzieć w jednym miejscu 8h nielicząc przerw na kawę :lol: uważam że w jednym mamy przewagę nad miastowymi. jak nam się danego dnia nie chce iść do roboty to nie idziemy. chyba że ktoś ma krowy to musi wydoić


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Oj chłopaki, chłopaki :lol: Przykro mi to pisać, ale nawet sami sobie nie zdajecie sprawy, że pisząc w ten sposób coraz bardziej upodabniacie się do tych gości z yt i forum. W ogóle dziwi mnie samo kryterium podziału ludzi na "miastowych" i "wsiowych". Podobnie jak większość polskiego społeczeństwa nie jesteście świadomi, że zarówno wśród jednych jak i drugich są ludzie i ludziska. Tamten koleś na forum nie był zorientowany, że z 1 tony nawozu nie urośnie 100ton zboża a wy-jak widzę-nie jesteście świadomi tego, że w mieście nie każdy ma ośmiogodzinny dzień pracy. A co się tyczy YT-napewno nie zmienicie stereotypu polskiej wsi jeśli na wyzwiska zareagujecie wyzwiskami. Przecież to było ewidentne, że ten koleś nie pisze jako profesor wyższej uczelni ale jak jakiś typek z bloków z IQ nie większym niż 50 (tak swoją drogą najlepszy był tekst: "ja nigdy nie chodzę solo, mam swoją ekipę" :D ). Ale YT odwiedzają tez inni-nieco bardziej inteligentni- ludzie. Jeśli teraz przeczytają komentarze to będą mieli wyrobione zdanie o polskich rolnikach. Póki co to komentarze pod tym filmikiem przypominają "międzywioskową walkę na sztachety". Jak je czytałem to komentarze rolników od komentarza tamtego gościa nie różnły się niczym jeśli chodzi o argumentację czy kulturę wypowiedzi. Zatem na przyszłość radzę Wam- więcej szacunku do siebie nawzajem, zwykłej kultury i godności osobistej :D

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

buhaj chyba troszkę przesadzasz nie przypominam sobie żebyśmy używali wulgaryzmów w naszych wypowiedziach odnośnie tych dwóch sytuacji.nikt tu nie dzieli ludzi na miastowych i wsiowych nie wiem czy zauważyles ale ten podział zawsze byŁ i to się chyba nie zmieni


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Sorry. Źle się wyraziłem-gdyż nie miałem na myśli konkretnie Was tylko rolników w ogóle. Nie twierdzę, że takiego podziału nigdy nie było. Wprost przeciwnie-odkąd pamiętam takowy był, ale bardzo nad tym ubolewam, gdyż zauważyłem, że jest to tylko pretekst do wzajemnych przytyków a nie miarodajne kryterium oceny wartości człowieka. Taki podział jest krzywdzący i niesprawiedliwy zarówno dla jednych jak i drugich. Człowieka/Polaka nie można oceniać ze względu na pochodzenie czy wykonywaną pracę. Zarówno "miastowi" jak i "wsiowi" (ehhh...sam mimowolnie używam tego podziału) są sobie nawzajem potrzebni, więc po co się kłócić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

my się nie kłócimy :lol: my tylko się wypowiedzieliśmy w sprawie dwóch postów na YT.ktre sam przyznasz że pierwszy świadczy o niewiedzy albo głupocie tego kto to napisał a drugi mówi sam za siebie- nie trzeba komentować.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

wystarczy po prostu nie pisac o tym o czy sie nie ma zielonego pojecia i bedzie super. wiedza na temat uprawnia Cie do wypowiadania się na ten temat. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Naczytałem sie wiele artykułów na WP czy Onecie na tematy rolnicze i zawsze jest to samo. Artykuły sa tak napisane zeby skłócić społeczenstwo. Jak czytam komenty to az mnie skreca ale odpowiadanie na nie jeszcze podnosi temperature rozmowy. Nie warto nawet starac sie tłumaczyc ludziom co i jak bo zawsze zostaniesz wysmiany i opisany jako wiesniak itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

nie kłuć się z głupim bo najpierw sprowadzi do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem :lol:


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

zero szacunku dla człowieka który co dzien wtaje wcześnie( nie mówie o sobie tylko wszystkich rolnikach) i robi jak wół.

my robimy to także dla nich. gdyby nie my to nie mieli by co jeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33
Po dyskusji na pewnym forum wielotematycznym w temacie o rolnictwie, na mojego posta o drogich nawozach jakis miastowy mi napisal ze z jednej tony nawozu urosnie 100ton pszenicy.

 

W gospodarstwie ekologicznym tyle pszenicy urośnie bez grama nawozu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

@szczewko mnie też krew zalewa na takie głupie komentarze pod artykułami z początku próbowałem bronić ale to nic nie dało więc teraz nawet na nie nie patrze. A co do konfliktu w społeczeństwie to był jest i będzie bo zawsze się znajdzie kilku "mędrków" którzy nie znają rzeczywistości a bazują na nieprawdziwych artykułach. Także lepiej nie wdawać się w dyskusje tylko powiedzieć swoje zdanie a najlepiej dyskutować w towarzystwie na poziomie.


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Dokładnie kiedys sledzilem tematy a teraz nawet nie wchodze. Szkoda nerwo. Niech zyja sobie w nieswiadomosci kiedys im to wyjdzie na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13
100 ton z ha to moze dać ale buraków no i tam na forum tyle dało

a teraz z innej beczki, chciałem cos podobnego załozyć, ogladajcie, i czytajcie komentarze miastowego i komentujcie bo ja nie wyrabiam :angry: :angry: :angry: :angry:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=AhDiPAP_soc

 

No ale powiedzcie jak to sie nie denerwowac ? Przeczytalem jedna strone i nie wytrzymalem !!!! musialem dac komenta ! Ale ludzie to sa napawde .. Ja tam do niektorych miastowych nic nie mam ale niektorzy to mysla ze rolnicy nic nie robia i kase dostaja ...


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

no to jak znają się tak dobrze na rolnictwie i myślą ze rolnik ma tak dobrze to czemu nim nie zostaną ale gadają tylko


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

panowie, co do tego filmiku na YT, to w komentarzach nie przyznawajcie sie, ze macie cos wspolnego z AF, bo ja nie chce sie przyznawac do takich AgroFotowiczow - wybaczcie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
panowie, co do tego filmiku na YT, to w komentarzach nie przyznawajcie sie, ze macie cos wspolnego z AF, bo ja nie chce sie przyznawac do takich AgroFotowiczow - wybaczcie :lol:

 

Też to zauważyłem i powinniście bardziej stonowani do tego podchodzić, bez przekleństw - wiadomo, że to przygłup z miasta, ale takich trzeba olewać...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to można dojechać, zgasić go i bez przekleństw, a jak to mówią "nie kłuć się z głupim bo ludzie nie zauważą różnicy"


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Własnie teraz jak troszke ochłonołem to wejde tam usunąc moj koment :) bo szkoda słow na nich ...Upsss nie da sie :) A i tak tylko wtajemniczenie beda wiedziec o co chodzi z AF . Mam nadzieje......i sory za ten koment :) mam nadzieje ze do tego agrofotowicza sie przynacie hehe .


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

ładna mi to dyskusja :) wiele razy spotkałem się z takiego typu komentarzami na początku się kłóciłem ale później zrezygnowałem. Takiego rozumowania nie zmienisz.Dla mnie najważniejsze jest to że robię to co lubię a reszta mi wisi.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dyskusja super :) czasami trzeba inaczej do ludzi bo po polsku nie zrozumią :) pozdrawiam


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Do ludzi z miasta nie majacych pojecia o wsi jeden tekst jest po prostu najlepszy. Żeby nie rolnicy, nie dzil byś do McDonald's tylko byś wje*** swoją matke z głodu, po prostu świeta prawda. Zbeszcześcil kolo moj filmik, trzeba coś z tym zrobić, jest tam jakaś administracja wogle, następnym razem nic nie będe pisał tylko odrazu do dam do kierwnictwa o ile takie istnieje, bo narazie to ja tam widze regulamin z jednym punktem

1. Róbta co chceta, wolna amerykanka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

poza tym po co komus na sile cos wmawiac??

jesli nie rozumie zasad runky, czyli makroekonomii to mlotkiem mu tez tego nie wbijecie, wiec po co w ogole zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj