Beaver

PILNE !!! Kupie 400-500 ton słomy w rolkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Beaver    0

Witam,

 

Kupię 400-500 ton lub około 2000 balotów słomy owsianej, pszenicznej, pszenżytniej lub żytniej w zachodniopomorskim,

 

zainteresowanych proszę o kontakt.

 

PILNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaver    0

gdyby to było na brykiet to nie potrzebowałbym konkretnych gatunków słomy. Proszę składać propozycję. Cena za rolkę zależna od jej rozmiarów oczywiście. Razem z ceną proszę podać informację o możliwości transportu oraz lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

prawdopodobnie będą robić podkład do pieczarek bo nie wymienił słomy z jęczmienia a chyba pod pieczarki sie nie daje słomy z jęczmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

a co was to interesuje co on z tą słomą zrobi jak wam zapłaci to guzik to was powinno interesować

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaver    0

Trochę "was" (bo nie pamiętam kiedy poznałem ktoregokolwiek z "was" żebyśmy byli na ty) nie rozumiem, ale skoro jesteście bardziej zainteresowani cwaniaczeniem i interesowaniem się moimi pobudkami niż zarobieniem 50 000 złotych to jesteście Panowie na świetniej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wszyscy jesteśmy na Ty na tym forum i nie rozumiem o co tak się unosisz. 1200 bel żytniej słomy po prasie Class Rollant 250 dobrze zbite czyli rozumiem 30tys. proponujesz? Kiedy możesz odebrać?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 o kurka'' wielki pan '' a oferta śmiechu warta  ;) co tam nie zawalili skrzynki ofertami ?  :D

 żeby zarobić te 50 tys to trzeba by  chyba dostać tą słomę w prezencie  

  

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Chcesz okolo 2 tys bel wspomniales o cenie 50 tys wychodzi po 25 zl bela . 12 za prasowanie plus 10 za zwiezienie i ulozenie daje 22 zl plus transport do ciebie to lepiej bylo by ja zostawic na polu


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak transport daje swój to ja czekam kiedy. 1200 bel mogę zorganizować za te 30tys. Czekam na odpowiedz.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaver    0

Unoszę się bo drażnią mnie ludzie, którzy nie mają pojęcia o pojęciu, najbardziej interesuje ich wtykanie nosa w nie swoje sprawy i rozliczanie innych z tego co im i na co potrzebne. Cena jest do dogadania, wszystko zależy od wagi i wielkości beli, ilości odpadu, ilości bel na sprzedaż i odległości, więc zadawanie pytań "eee tyyyy ile daje za rolke eeee?" jest conajmniej nierozsądne.

 

A już gościu który gardzi 50 tys złotych jest dla mnie conajmniej śmieszny, ale widać ja podchodzę do sprawy biznesowo i żaden pieniądz nie śmierdzi ale dla niektórych to moniaki jak widać. Pomijając to, że nigdzie nie stwierdziłem ile chce zapłacić za belkę, ani za ile bel tych 50 tyś miało by być. Ale ci mądrzy i tak będą wiedzieć lepiej ile i za ile chce zapłacić. A skoro pieniądze śmierdzą niektórym loklanym mądralom to chętnie zapłacę komuś innemu.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowano przez Beaver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

co sie tak gryziecie gość napisał co chce kupić i proponuje to i tamto dzwońcie piszcie jak macie towar na handel jak pasuje załatwiacie jak nie to do widzenia a co on z tą słomą zrobi to jego problem i czy zarobi czy straci tak więc nie wiem o co ten wrzask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/
       
       
      Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez dexterek
      Witam wszystkich! Chciałbym się dowiedzieć (może inni też by chcieli), które paliwa do suszarni są najlepsze i dlaczego? Wiadomo, że najwygodniejszy jest gaz ziemny, ale drogi, podobno najtańsza słoma, ale z nią jest kupa zabawy. Jakie macie doświadczenia z innymi źródłami energii? Poza tym w przypadku niektórych paliw konieczne są dodatkowe urządzenia okołosuszarnicze, jak na przykład wymiennik ciepła. Zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń!
       
      Informacja do Adminów: jeśli jest już podobny temat, proszę o podłaczenie.
    • Przez crickmaverick
      Witam serdecznie mam sporo słomy i che sie wymienić z lokalnym gęsiarzem na obornik od gęsi natomiast jako ze pierwszy raz w zyciu bede to robil nie wiem w jakim stosunku sie wymienic słoma do obornika.
       
      przedmiotem wymiany będą bele okrągłe słomy średnica 150 cm po prasie pasowej mocno ubite, wagi bel nie znam
       
      ile obornika powinienem otrzymać za 100 takich bel?
       
      ile obornika gęsiego stosuje sie na hektar? ( pod zboża i kukurydze na ziemi kl 3-5)?
       
      ten człowiek sam ode mnie odbierze słomę a obornik będzie ładowany na naczepę łódkę około 27 ton.
       
      za te 100 belek na ile hektarów powinienem otrzymać mniej więcej obornika?
       
      u nas tez sa kurniki ale tam sprawa wyglada inaczej tam sie zawozi słome na kurnik i to co sie zawiozło sie odbiera a u tego pana on odbera słome od każdego i on nie rodziela na kurniki tylko scieli do bolu i raz do roku czysci gęsnik.
       
      prosze o pomoc.
    • Przez krzycho88
      Do sprzedania słoma z 2015r  58rolek i około 190 kostek 120x80 łączna waga około 70-80t, z załadunkiem. 40km od Lublina w kierunku Biłgoraja
    • Przez łukasz
      Witam sprzedam 120 balotów słomy po prasie zmiennokomorowej 120x120 z sezonu 2015 cena do uzgodnienia    lubelskie okolice Biłgoraja  662690673
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj