Skocz do zawartości

Polecane posty

Farmer19900    0

Chciałbym Was zapytać jak sprawują Wam się siewniki precyzyjne na pochylonym terenie? Macie  jakiś sposób na zminimalizowanie problemu? Słyszałem o siłownikach, jeśli ktoś może się wypowiedzieć to bardzo proszę.

zbnjk    0

Też mam ten problem. Przy pochyleniu ok, 12 % ,wszyscy usługodawcy dają radę. Ale tylko jeden potrafi to robić poprzecznie do stoku.

Na tym forum mało tematów problemowych - więc na następne opinie trzeba czekać..........i czekać............

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Danielson21
      Witam. Myślę nad kupnem kombajnu do warzyw typu marchew,pietruszka. I znajomy poleca mi Weremczuk Supernova lecz kopie on Zetorem Forterra, A ja po prostu zastanawiam się czy poradzą sobie moje ciągniki zetor 7341 SuperTurbo lub Claas Elios 230. Więc w punkcie Weremczuka doradzą mi typ Eko lecz mi bardziej przypadł do gustu Supernova. Kombajn będzie pracował głownie na terenach górzystych i czy mógłby ktoś mi doradzić czy jest sens wybrać supenova czy jednak eko. 
    • Przez Konario
      Słuchajcie wymarzło mi trochę rzepaku, który na jesieni pryskałem Navigatorem i chciałem teraz w te miejsce wjechać z marchwią, ale słyszałem że może być trochę nie wesoło ze wschodami a tym bardziej z pozostałościami subst, aktywnej w korzeniu marchwi, jednak z drugiej strony słyszałem że nie koniecznie, niestety na etykiecie nie ma żadnej informacji o tym że można uprawiać marchew wiosną w przypadku wymarźnięcia. Mieliście może już takie doświadczenie?
    • Przez karolas123
      Witam jak w temacie mam do zaoferowania czesci do Claasa, Gaspardo, Lemken, oraz instrukcje obsługi i napraw. Wszystko w bardzo dobrych cenach i bardzo wysokiej jakości (same oryginały) oczywiście filtry, oleje, oraz wszystkie części eksploatacyjne, na części które mam na stanie dodatkowo fajny rabat. Kontakt: czescidoclaasa@gmail.com 
    • Przez Kendiz
      Witam  co sadzicie o kombajnie do warzyw firmy Weremczuk SUPERNOVA i kombajnie firmy Sator Compact moze ktos z was posiada taki kombajn i podzielilby sie doswiadczeniami i wiedza na temat któregoś z tych kombajnow lub podobnych firmy Weremczuk i firmy Sator.
      Opiszcie jak sie sprawuja, jak dlugo je posiadacie i ile zaplaciliscie
    • Przez Jankes1012
      Chcemy kupić siewnik punktowy do kukurydzy, buraków i rzepaku.
      Nigdy nie mieliśmy takiego siewnika i nie wiemy jeszcze co i jak. Siewnik ma być 6 rzędowy z podsiewaczem na usługi. Jaki siewnik wybrać,aby cenowo nie był drogi i dobrze spełniał swoje zadanie.
      P.S mowa o nowej maszynie