bartek25

DF K110 -Sprężyna gazowa (siłownik do drzwi)

Polecane posty

bartek25    0

Witam. Mam pytanie. Gdzie znajdę duży wybór siłowników gazowych do drzwi ciągnika (Deutz k100) 2006 rok prod. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Najtaniej to na szrocie jakiś dobrać a nie powiem czasem i wybór duży.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

A nie lepiej w serwisie? Akurat do drzwi powinien być odpowiednio dobrany, ani za mocny ani za słaby. Taki siłownik nie jest aż tak strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LamboR3    0

Ja też bym kupił ten siłowniczek w serwisie majątku nie kosztuje.

Edytowano przez Olik
ort. i interpunkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Najlepiej w serwisie , czasem zdarza się że na szrocie są droższe jak w sklepie no i oczywiście używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak tylko weźcie i cwaniaczki dobierzcie nawet i w serwisie taki sam siłownik. Znam tego typa co założył temat i przywozili mu już multum siłowników i za każdym razem nie taki :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A dzięki jeszcze tego nie widziałem ;) Na pewno przedzwoni ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

w DF stosowane sa sprezyne gazoew Stabilus sam kupowałem w serwise bo przegladajac oferty firm produkujacych zamienniki nie znalazłem czegos co by mnie zadowoliło. Argumentem nie podwazalnym jest dobór sprezyny pod wzgledem długosci i siły. w przypadku szyb otwieranych przez dwie sprezyny radze wymienic odrazu dwie. oto nr telefonu do firmy które zajmuje sie sprzedaza sprezyn:

0713983511 Stabilus(orginał)

kazada sprezyna oprócz tego z ema nr katalogowy z DF ma swój własny symbol który przydaje sie przy zamówieniu i ewentualnym doborze zamienników


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Tak tylko weźcie i cwaniaczki dobierzcie nawet i w serwisie taki sam siłownik. Znam tego typa co założył temat i przywozili mu już multum siłowników i za każdym razem nie taki :/

 

a sprawdzali chociaż w katalogu ? kupowałem do maski i do drzwi i przywieźli takie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

tez nie mam pojecia w czym problem przeciez to jest wszystko opisane kazda sprezyna ma swój katalogowy nr. podajesz numer nawet nie muszisz mówic co to jest i powninno byc to co chcesz <_<


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wiatru
      Witam mam prośbę dotycząca Ciągnika Deutz Fahr Agroton K110 tylko że czerwonego i z innymi światłami tak mi wytłumaczył pan Suchy z firmy Grasdorf z Krapkowic. Moja prośba jest taka aby ktoś nakierował mnie jak ten ciągnik wygląda czyli może jakieś fotki ktoś ma lub wie jak to znaleźć. Był bym bardzo wdzięczny za każde info
    • Przez vdan
      Mam pytanko. Zdecydowałem sie na DF k110 tego 120km.
      Mam 75 ha w tej chwili. Będzie to główny ciągnik w gospodarstwie. Mam również MTZ-a 82km( obecnie główny ciągnik) oraz C-360.
      W tej chwili daje sobie jakośc rade, ale dokupiłem troche ziemi i brakuje mi KM.
      Kupuje pług 4 obrotowy kvernelanda lub innej zachodniej marki., do tego agregat upr. siewny 3m potingera.
      poradzi sibie ciągniczek??
      co myślicie o tym zestawie??
    • Przez vdan
      Witam.
      Mam problem.
      Zacznę od początku.
      Podczas ostatnich mrozów odpaliłem ciągnik, przejechałem nim 1km , wyłączyłem silnik, po 4 godzinach na mrozie ( -8) wsiadłem odpaliłem ciągnik i przejechałem 100m - no i się zaczęło, ciągnik zgasł. W zbiorniku paliwa było z 15l, ciągnik nie odpala od 5 dni. Dolewałem paliwa- teraz jest 40l, odpowietrzałem pompą, wymieniłem filtr paliwa bo wytrąciła się parafina, zmieniłem akumulator kupując nowy, pompowałem i odpowietrzałem ale tylko przy filtrze paliwa, pompowanie dzisiaj zajęło mi 45minut, cały czas z paliwem leci powietrze, jak to możliwe?. Ciągnik nie odpala, nawet dymku nie ma.
      Agrotron k110 2007 r. 2400mth, serwis w kompletną wymianą wszystkich filtrów olejów 10,2013.
      Co może być przyczyną , może być taki zapowietrzony?, a może coś innego się stało?.
      Ciągnik odmrażany od piątku kiedy to u mnie temperatura powyżej 0.
      Proszę o pomoc.
    • Przez tasiorek766
      witam. szybkie puytanie. jakiej długości i siły jest sprężyna gazowa tylnej szyby i szyberdachu w 4512 kabina komfort. dzięki za pomoc pozdrawiam
    • Przez adrian123292
      Witam. Tak jak napisałem w temacie mam problem z hydrauliką w moim agrotronie k110. Otóż po odpaleniu po dłuższym postoju (1 noc) nie działa w ogóle hydraulika, ani podnośnik ani tur, ani hydraulika zewnętrzna. Wtedy muszę poluzować nakrętkę węża ciśnieniowego przy pompie na odpalonym silniku, wyleci trochę powietrza z pod niej i hydraulika zaczyna działać. I tak za każdym razem po odpaleniu muszę robić. Niestety nie działa ona za specjalnie.. Jest strasznie wolna i słychać taki jakby opór gdy podnoszę podnośnik czy inne urządzenie.. Ciągnik mam od nowości od 2007r i dotychczas było wszystko w porządku. Nie ma żadnych wycieków na zewnątrz, filtr oleju oraz olej nowy.. Pomocy..
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj