Zaloguj się, aby obserwować  
qwedffgdsxdfs

Jaki ciągnik z tych 4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kuki19    2

w sumie belarus najlepszy będzie bo ma też przedni tuz jest najmłodszy, ma fajny ładowacz z lekkiej ramy, i wogóle jak nawet coś nei tak będzie to części są tanie i niskim kosztem zrobisz bierz belarusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

No ja przyłączam się do powyższej opinii...

Nie dosyć że ma ładowacz dobrej i znanej firmy to ma jeszcze przedni tuz. Może mi się wydaje ale ma chyba nowy typ podnośnika a na pewno przesuwny zaczep transportowy.....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

MTZ najlepiej z nich wygląda, jest najmłodszy, ma TUR-a z bardzo dobrej firmy, posiada niski przebieg, jak koledzy wspomnieli przedni TUZ i byłby lepszy od tych staruszków.

Napisz z czym miałby pracować czy tylko z tyrem czy jeszcze jakieś prace polowe??


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

no ja też nie lubie MTZ ale z tych faktycznie jest najlepszy mały prebiegio najważniejsze widać że utrzymany i ładowacz to na bank super z dla mnie z tej czwórki to tylko MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMON178    0

Same będzie najmniej palił i silnik tam jest nie do zajechania :):):):)


Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

ja też jestem za MTZ i silnik tez nie do zajechania ma najmniej godzin ale jestes pewny że wszystkie części dostaniesz i tani jest serwis, ponegocjuj cenę i kupuj :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

A ja bym był za same :) Ma szeroki ogumienie i to co w dzisiejszych czasach do pracy z ładowaczem jest niezbędne-rewers :) A o ile mi się wydaję to belarus i inne pozostałe nie mają rewersu chyba ze jest nie wspomiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

w belarusie nie ma rewersa, ten same to jak się nie mylę to centauro chyba albo leopard i jak ten piekny rewers siadnie to możesz go za 1zł/kg sprzedać, zobacz od czego maskę ma ten same????


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ja jak koledzy stawiam na belarusa, mały przebieg jak na ruska, tur, przedni tuz, tani w eksploatacji, co do awaryjności to każdy może ci sie popsuć a co do naprawy to belarus najtańszy, a i belarus jest chyba najbardziej zadbany z tych co podałeś traktorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0

A ja mam takie pytanko...skoro pokazujesz, że ciągnik chcesz do 40 tys to czemu się nie rozejrzysz za czymś innym np Mf 3060 :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

MF mają rózne opinie, podobno skrzynie siadaja, zresztą dużo jest tematów poruszonych na forum, ja kiedyś się napaliłem na MF i nawet ojca namówiłem ale po przeczytaniu kilku tematów zmieniłem zdanie, same to prawdopodobnie ma maske pronara już kiedyś też widziałem same z maską pronara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podobno skrzynie siadają" nie będziemy znowu wszczynali bezsensownych rozmów na temat skrzyń najlepiej stare sobie poczytać wracając do tematu ja z tych propozycji wybrałbym na 1 miejscu MF za 40tyś znalazł by w niezłym stanie następnie Case.Ale jeżeli miałbym wybrać pomiędzy Case i MF w tych samych pieniądzach to kierował bym się ciągnikiem który ma lepszy stan bo Case i MF jest dobry nie ma złych ciągników MF czy Case tylko zależy ile był eksploatowany przy zakupie ciągnika nie kierowałem się do końca marką tylko stanem.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

jak chcesz wiedzieć nie wyniosłem sobie tego z głowy albo z gadki głupiego sąsiada tylko z postów użytkowników i czytam uważnie ze zrozumieniem co inni piszą (żeby nie było że wszytko biorę do serca to co kto napisze),ja nie twierdze że MF są do du...y ale ciężko znaleść z małym przebiegiem w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0
MF mają rózne opinie, podobno skrzynie siadaja.....

 

Dla ciebie polecam ten temat a w szczególności wypowiedzi @rafik256...oczywiscie sam zaprasza na PW na małą pogadanke na temat awaryjnosci skrzyń serii 30xx (bardzo go nurtują takie opinie :):):) ) Z chęcią cię uświadomi w temaci tejże awaryjności :) ....

Kolega powyżej mnie uprzedił..POZDRO

 

Edit:

ja nie twierdze że Mf są do du...y ale ciężko znaleść z małym przebiegiem w dobrym stanie

 

A łatwiej jest znaleźć Case,Jd,Nh, itd itp.???No nie załamuj mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko "drzewis98" właśnie dlatego napisałem że nie chcemy na forum bezsensownych kłótni nie chce tu być jakimś wielkim obrońcą MF,napisałem tylko to co myślę i włączyłem się do tematu "Jaki ciągnik z tych 4"

pozdrawiam.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8
A łatwiej jest znaleźć Case,Jd,Nh, itd itp.???No nie załamuj mnie :)

jak wyżej już o tym wspomniałem to czytałem te posty, no spoko wiem ale za te 40 tys nie kupisz Case,Jd,Nh z takim rocznikiem i wyposażeniem,

masseyferguson6140: luz nie jstem typem awanturnika i nie mam zamiaru sie z tobą kłócić bo nie miałem dużego doczynienia z MF jak ty jeżeli cie uraziłem to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyżej już o tym wspomniałem to czytałem te posty, no spoko wiem ale za te 40 tys nie kupisz Case,Jd,Nh z takim rocznikiem i wyposażeniem,

masseyferguson6140: luz nie jstem typem awanturnika i nie mam zamiaru sie z tobą kłucić bo nie miałem dużego doczynienia z MF jak ty jeżeli cie uraziłem to sory

Spoko nic się nie stało każdy może mieć swoją decyzje na temat ciągnika ale wracając do tematu za 40tyś z turem ciężko pewnie by było znaleźć MF 40tyś mowa o serii 30XX a jak by znalazł to pewnie w gorszym stanie ale nic nie wiadomo taniej nie zawsze znaczy gorzej za 45tyś 50tyś to na pewno coś konkretniejszego ale to nie znaczy że i za 40tyś nie kupi.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0

Trzeba się rozejżeć w tym temacie...może nawet coś da się wybrać w tych cenach.Ja osobiście dałem za swojego 31.5 tys tyle że na wąskich gumach a awari jak nie bylo tak nie ma:)

Miał być Zetor a jest Mf.....jak bym miał się przesiąśc do ciągnika bez ehr, polbiegu to bym chyba zwariował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

http://allegro.pl/item526121954_massey_fer...rem_okazja.html Ciekawe jaki technicznie ale z turem.

http://allegro.pl/item523584110_ciagnik_ma...60_z_turem.html Nawet

 

A to ze skrzynie w tej serii MF-ów sa awaryjne to sa tylko plotki albo awarie związane ze złym użytkowaniem.

Na forum było duzo takich plotek ale ciesze się ze teraz powoli zaczyna się to zmieniac i wypowiadaja się ludzie którzy znaja się na rzeczy a nie mówią ze komus sie zepsuł trybik i zapłacił 7 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREKrrrr    0

Ja podzielam zdanie poprzednika że belarus będzie najlepszym wyborem bo te trzy to jak dla mnie to straszne dziadki i ten jeden z kombinowaną masko od Pronara ???? Rusek w tym przypadku to chyba będzie najpewniejszy wybór bo o części nie będzie problemu i ten tuz zachęcająco wygląda :) i wytrzymały do pracy z turem

Poleciłbym jeszcze landini chyba podobny w budowie do MF a u nas obie te marki cieszą się dobrą opinią :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj