banan575

byla vista jest XP

Polecane posty

banan575    104

ostatnio pytalam sie w sklepie na ten temat. i gosc powiedzial mi ze odzyskaja jezeli laptop byl oryginalny bo od spodu jest klucz do tego i ja takowy posiadam, ale jak to sie robi to niewiem a cena tej uslugi to 80zl.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

a co ty chcesz zrobic? co masz na mysli - odzyskiwanie? najelpiej uderz do mnie na jakims komunikatorze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

mialam laptopa i podczas zakupow online dostal sie trojan pisalam o tym na forum to dostalam glupie komentarze. Kompa dalam do formatowania. koles wgral XPsp3 (pirat)i chodzil jak burza ponoc, ale po zainstalowaniu plyty do internetu okazalo sie ze nie polaczy mnie z internetem bo mam pirata.

A ze potrzebny mi komp do szkoly to teraz mam drugi nowke. a tamten lezy i czeka az zawioze go do sklepu.i ponoc ma miec wszystko tak jakbym go kupila nowego ze sklepu. ze bedzie ta VISTA co byla.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ale co chcesz odzyskac?

masz plyte masz nr, to jest kwestia godziny czy tam 1.5 i system masz wgrany na nowo i po co przepłacac?

vista z tego co widziałem jest dobra pod tym wzgledem ze ma duzo sterowników i jak jest lapek dla niej dedykowany to instalacja idzie jak z platka.

Ja bym nie mniej nie instalował VISTY to jest syf, nawet dlatego MS tak szybko wypuszcza W7, który bedzie cos jakby Vista Second Edition


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

gosc powiedzial ze te laptopy nie maja plyty z VISTA, bo ona jest juz wgrana w laptopie i jest tam tez dysk z VISTA do formatowania ale jezeli zostalo usuniete to oni odzyskaja ja bo pod laptoplem jest naklejka (klucz) do odzyskania tego.

 

mi potrzebny jest komp do szkoly czy z vista czy z XP ale na piracie nie pojdzie na moim internecie, wiec jezeli mozna odzyskac Viste to ja odzyskaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Pod spodem masz naklejkę z kluczem Visty. W laptopie powinna być osobna partycja na dysku z obrazem Visty i zainstalowanymi sterownikami i podstawowymi programami, skoro nie ma to ktoś to musiał jakoś usunąć. Oni zwyczajnie zainstalują nową Vistę tyle że z płytki wykorzystując klucz z naklejki. Zwykły format. Ale za 80 zł? Kurde sporo. Instalacja Visty to coś koło godziny. Ja również jej nie polecam. Lepiej XP i zapewniam cie ze da sie takiego wgrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ta partycja moze byc po prostu ukryta :lol: wiekszosc lapków jakie miałem w rekach tak własnie miała

a jaka to vista jest? bo jesli business to można zainstalowac legalnie XP, jak home to juz lipa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

to niestety na legalu nie zainstalujesz xp do tej visty wiec czeka cię albo mordega z vista albo wydatek 300zl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ale mi beda instalowac(odzyskiwac) ta Viste co mialam za 80zeta. narazie smigam na nowej TOSHIBIE (laptop) tez z vista. Ale jakby ten XP byl piracki to i tak go nie podlacze do internetu.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

podłączysz, co ma internet wspolnego z pirackim windowsem? co najwyzej moze nie uda sie pobrac łatek do windowsa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

co ma??? niewiem co ma!!! ale podczas instalowania CD w kompie i podlaczaniu calego modemu wyskakuje ze (modem niemoze otrzymac IP). wroc i sprobuj przez WIFI lub zglos ten problem do dostawcy. niebede pisac bo znow bedzie cos nietak. w sklepie pytalam to mi powiedzieli ze to normalka bo dostawca internetu jakas blokade ma i kompem z piratem sie niepodepniesz.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ale bujda na resorach - to co ci kładzie ten sklep,

potrzebuje wiecej szczegołów - temat do rozwiązania domowymi sposobami :lol:

 

na cholere ci jakas płyta cd do internetu?

 

potrzeba tylko sterownika do karty sieciowej/modemu - nie wiem czego uzywasz w tym momencie.

poźniej tylko ustawić właściwosci połaczenia internetowego i musi tyrać, nie ma opcji zeby nie działało


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kiedys pisalam. to jest modem co podlaczasz go do internetu bez kompa go nieuruchomisz bo z tego modema podlaczasz jeszcze tv i telefon. modem sam z internetem polaczysz ale kanaly telewizyjne niebeda chodzic i telefon niebedzie mial tej opcji polaczen darmowych polaczen.

wiem ze 80zl zaplace i bedzie mi smigac komp.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

dawaj dokładna nazwe modemu więcej nie potrzebuje - google nam pomoże


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

jak masz to cos podpiete do kompa? usb, eth czy wifi?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Zeby wszystko uruchomic to przez ETH trzeba, a na tym piracie niemoglam, laczylam sie przez USB ale po pol godzinie sygnal zanikal i jak przelaczylam na inne gniazdo USB znow laczylo. teraz mam polaczone przez ETH bo mam nowego kompa.a na piracie pisalo ze niemoze modem otrzymac IP przez ETH


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

no wiec w czym jest problem?

przeciez eth ma kazdy obecnie sprzedawany komputer i 99% sprzętu ma od razu sterownik w XP czy viscie

 

sorry edytowałas post wiec

 

zrob tak z lini komend visty wpisz ipconfig /all

 

wklej tutaj wynik

 

 

karta sieciowa na laptopie z xp jest zainstalowana poprawnie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

przez ETH nie chcialo bo wyskakiwalo ze modem niemoze otrzymac IP. WROC i POLACZ przez USB i wtedy polaczylo.

moze cos brakowalo w XP .


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

zrob to co ci mowiłem - to musi działac, mam juz nawet podejrzenie co jest zwalone w konfiguracji tego lapka


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Co do odzyskania visty to nic nie straciłaś. Bo legalność systemu na komputerach sprzedawanych z zainstalowanym systemem to naklejka, a nie sam system. Naklejkę masz, więc masz legalną viste na ten komputer. Możesz nawet zainstalować ją z jakiejkolwiek płyty (czyjejś pirackiej wersji, byle była tam Vista Home) i wpisać swój klucz z naklejki i masz legalny system. Co do odzyskania instalatora visty, wszystko zależy jakiej marki jest laptop. Większość producentów nie daje płyty z vistą. NA laptopie zazwyczaj jest ukryta partycja z tym instalatorem, tylko pytanie gdzie i tu wszystko zależy od marki. Ta partycja powinna być widoczna, z instalatora innego systemu (tak możemy sprawdzić czy ona tam w ogóle jest). Choć osoba instalująca xp mogła ja usunąć, w co wątpię. Bo skoro zwaliła instalacje xp to pewnie nie była w stanie kombinować z partycjami, a jeżeli to jakaś osoba znająca się na kompach to powinna pomyśleć ze ten instalator może się jeszcze kiedyś przydać. Więc uważam, że instalatora na 50% da się odzyskać, a jak nie, można zainstalować z jakiejkolwiek płyty wpisując twój klucz. Tylko potrzeba kogoś kto ma chociaż trochę pojęcia o instalacji systemów.

Co do pirackiego xp to wszystko może na nim działać, ale trzeba trochę pokombinować i poszukać w google. Ale sądzę,że Twoje problemy są spowodowane złymi sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rastafarmer    0

... tak jak mówicie- zwalona konfiguracja i sterowniki... najlepiej daj tego kompa zaufanej osobie która się na tym zna. A podaj proszę cały opis komputera i podzespołów-config, dalej się grzeje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja jak kupiłem swojego lakpka to okazało sie że był zle system wgrany a też mam vistę,nie można było modemu zainstalować a mam sagem fast 800,żadne sterowniki nie pasowały,dopiero dałem komp. kolesiowi i wgrał od nowa system i hula,a ja dostałem płytę do reinstalacji visty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Co do odzyskania visty to nic nie straciłaś. Bo legalność systemu na komputerach sprzedawanych z zainstalowanym systemem to naklejka, a nie sam system. Naklejkę masz, więc masz legalną viste na ten komputer. Możesz nawet zainstalować ją z jakiejkolwiek płyty (czyjejś pirackiej wersji, byle była tam Vista Home) i wpisać swój klucz z naklejki i masz legalny system. Co do odzyskania instalatora visty, wszystko zależy jakiej marki jest laptop. Większość producentów nie daje płyty z vistą. NA laptopie zazwyczaj jest ukryta partycja z tym instalatorem, tylko pytanie gdzie i tu wszystko zależy od marki. Ta partycja powinna być widoczna, z instalatora innego systemu (tak możemy sprawdzić czy ona tam w ogóle jest). Choć osoba instalująca xp mogła ja usunąć, w co wątpię. Bo skoro zwaliła instalacje xp to pewnie nie była w stanie kombinować z partycjami, a jeżeli to jakaś osoba znająca się na kompach to powinna pomyśleć ze ten instalator może się jeszcze kiedyś przydać. Więc uważam, że instalatora na 50% da się odzyskać, a jak nie, można zainstalować z jakiejkolwiek płyty wpisując twój klucz. Tylko potrzeba kogoś kto ma chociaż trochę pojęcia o instalacji systemów.

Co do pirackiego xp to wszystko może na nim działać, ale trzeba trochę pokombinować i poszukać w google. Ale sądzę,że Twoje problemy są spowodowane złymi sterownikami.

 

Masz racje i to jest dobra odpowiedz.Widze ze znasz sie na laptopach.

 

W stacjonarkach masz plytke z Vista a w laptopach nie, bo masz wgrana w kompa i samemu sobie ja zgrywasz na plytke lub klucz USB.

 

A co do kompa to juz sie nie grzeje bo mam od nowa wgrana Viste i wszystko hula.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj