banan575

byla vista jest XP

Polecane posty

banan575    104

mialam robiony format. mialam w kompie VISTE a po formacie zostal wgrany XP.

Moje pytanie. Czy mozna znowu odzyskac Viste co byla na laptopie??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po formacie juz nie odzyskasz danych.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mozna odzyskac dane po formatowaniu ale tym zajmuja sie wyspecjalizowane firmy i biora ze to niezla kase. Napewno nie oplaci Ci sie korzystac z ich uslug zeby odzyskac Viste. Vista przepadla musisz ja instalowac od poczatku.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Można odzyskać dane. Swego czasu była głośna sprawa w z jakimś posłem i formatem dysku dla ukrycia pewnych info.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kolega a czemu dziwne pytanie?? :):):)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67

dziwne bo z tego wynika ze jedziesz na piratach...skoro miales viste i zainstalowali ci XP

 

studiuje informatyke i z wlasnego doswiadczenia nie polecam visty, chyba ze do prac biurowych - ewentualnie

 

sam uzywam xp i linuxa (OpenSuse)

 

Pozdrawiam!


Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

XP sp 3 i nie ma mocnych a na Viste ciągłe za wiechy i te sprawy nawet jeśli ktoś ma dobry sprzęt


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ty sie ciesz ze nie masz tego ustrojstwa na komputerze (VIstY) eh ja mam i płacze.. a na moim laptopie nie moge miec XP jakies ograniczenia techniczne...:):):) a co do tematu to musisz Jedynie kupic od nowa Viste a nie mialas wraz z laptopem (back-up'u) tzn Cd z stane systemu??


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Spróbuj Xp sp3 jest nowszy od Visty tak więc może się uda....


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja mam XP SP3 No Key i dziala bez najmniejszych problemow. Mialem Viste to nie bede sie wypowiadał na jej temat bo za duzo pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jeżeli był to laptop z zainstalowanym systemem Windows Vista to powinna być utworzona tzw. partycja recowery, czyli specjalnie do ponownego reinstalowania systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67

no powinno byc takie cos - dodatkowo jest chroniona przez formatowaniem...ale jak widac nie ma skoro koledze zainstalowano Viśte!

chyba ze to byl ktos malo pojętny...


Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czyli po formatowaniu moge odzyskac Viste jak zostal wgrany XP??????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Wg mnie to na 99% nie da rady,ponieważ został zapewne sformatowany Dysk C:, gdzie była zainstalowana Vista...

 

Ps: Vista jakoś nieprzypadła mi do gustu (na kursie mam do czynienia z tym systemem), czasami się wyłączy sam komputer itp


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

niema nic do visty

byla tylko partycja C. ten komp byl ze sklepu, nigdy niebylo formatu. a teraz jest XP i niema nic do visty;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Niestety ale nic już sama nie zrobisz :)

Np: ja muszę sobie w niedługim czasie zainstalowac Vistę bo mam 8 gb ddr2 a xp wykrywa i pracuje tylko na 3,25 gb czyli 4,75 gb mam niewykorzystywane....wrrr Chodź fakt XP sp3 jest moim zdaniem jak na razie po stokroc lepszy. Zobaczymy jak będzie wyglądala V po kilkunastu sp'ach czy uaktualnieniach :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Po wgraniu tego XP to komp tak sie grzeje ze szok, po 30min jest taki goracy jakby go z pieca wyciagnol. wentylator chodzi,stoi na twardym czyli dostep powietrza jest.

 

Czemu sie tak grzeje????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67

to pewnie miales wersje 60cio dniową Visty :)

 

teraz tylko pirat zostaje ale nie polecam visty.

 

chyba ze tak bardzo sie upierasz...


Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

kompa kupilam w sklepie i mam go juz ponad rok i wrabal sie trojan i wszystko popier......, wiec chcialam zeby ktos zrobil formata a ze czesto slyszalam ze XP jest lepszy to kazalam wgrac XP.jak odebralam kompa okazalo sie ze to jest teraz gorszy mul niz byl na Viscie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67

jesli masz jedna partycje i nie masz DVD z instalka visty to juz nie wiem...

 

dzwon do sklepu


Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jest tu na forum ponad 200osob i nikt nie odopowie mi na to pytanie???? :D :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
Ty sie ciesz ze nie masz tego ustrojstwa na komputerze (VIstY) eh ja mam i płacze.. a na moim laptopie nie moge miec XP jakies ograniczenia techniczne... :lol: :D:D a co do tematu to musisz Jedynie kupic od nowa Viste a nie mialas wraz z laptopem (back-up'u) tzn Cd z stane systemu??

dawaj lapka do mnie i bedzie XP, jeden warunek - ty przynosisz system,

ostatnio zrobiłem 2 laptopy których nawet serwis pisał ze nie wspierają XP - jednego robiłem 2 miesiące, drugiego tydzień ale w końcu wszystko działa i chodza z 10 razy szybciej - dla porównania goły (prosto ze sklepu) - vista ciągnie 880mb ramu, xp 200 - no comment.

 

czyli po formatowaniu moge odzyskac Viste jak zostal wgrany XP??????

nie - domowymi czy tez małofirmowymi sposobami, taka impreza kosztuje koszmarne pieniadze i na 99% nie uda sie w 100%.

 

Po wgraniu tego XP to komp tak sie grzeje ze szok, po 30min jest taki goracy jakby go z pieca wyciagnol. wentylator chodzi,stoi na twardym czyli dostep powietrza jest.

 

Czemu sie tak grzeje????

przyczyn moze byc kilka jesli nie kilkadziesiat - na 99% ktos odstawił maniane i kompa skonfigurował na odpieprz się.

Zapraszam na weekend do wrocławia i laptop bedzie jak nowy - jesli nic sie fizycznie nie zepsuło to bedzie chodził cichutko i zuzywał mniej energii - potrafie tak skonfigurowac laptopa ze zywotnosc baterii rosnie o ok 20-25%, ty pojdziesz zwiedzac miasto, szukac mieszkania a ja zrobie ci lapka, pozniej ewentualnie pojdziemy na piwko w ramach "odpłatności" za usługe


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj