oFsik

Siewnik punktowy

Polecane posty

1410    10

@ofsik na ile rozumiem masz z unii kruka jednorzędnego,proszę napisz jak się sprawuje,bo mam namiar na zakup cos podobnego.Z gory dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Nowy już nie pamiętam ale wersja z międzyrzędziem (dwa aparaty wysiewające) kosztuje chyb 3-4tys.

 

Ja nie narzekam sieje sto razy lepiej od tych badziewi za 200zł. Najbardziej jestem zadowolony z siewu ogórka bo dotychczas siew ogórka to była masakra ;) ogólnie równo sieje i wiele warzyw :)

 

Tutaj był za 700 http://archiwumallegro.pl/punktowy_siewnik_reczny_kruk-627242012.html tylko jedno rzęowy

Edytowano przez oFsik



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    15

witam,

w zeszlym sezonie nabyłem siewnik punktowy, reczny w wersji KRUK A, ale kwestia ustawienia wymaganego wysiewu nasion marchwi, pietruszki, cebuli oraz buraczka cwiklowego z przenaczniem na konsumncje lokalna jest dla mnie nie do pokonania :lol: Albo za gesto albo za rzadko. Stosowalem rozne kombinacje, a to wieksza lub mniejsza predkosc tarczy, a to zmiany ilosci lyzeczek i nie bylem zadowolony z punktowosci wysiewu owego polskiego ,,cacka'. Dlatego mam prosbe do uzytkownikow tych siewnikow w roznych kombinacjach ilosci sekcji o podanie jakichs konkretnych ustawien dla powyzszych nasion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peru    0

witam.

mam w planach kupienie siewnika punktowego recznego kruka dwie sekcje. ale mam obawy ze bedzie za ciężki i niedam rady siac na redlinach marchwi i pietruchy bo waży 23 kg.moze juz ktos urzywał takiego sprzetu, i jak sie sprawdzał? z gury dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez faraon0000
      Witam
      Poszukuję tabele wysiewu nawozu do siewnika meprozet s100 4 rzędowego mógł by ktoś podać ile kg na danych zębatkach
      Pozdrawiam 
    • Przez jaroon
      Witam
      Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów
      Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?
      Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.
      Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?
      Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez slawek_82
      Witam. Czy ktoś podpowie jak ustawić na którą zębatkę siewnik kukurydzy Becker 4 rzędowy tak aby wysiewal około 80 tys. nasion na hektar?
    • Przez MariuszMF2645
      Witam poszukuję tabeli nawozowej w dużo lepszym stanie niż ta na zdjęciu (siewnik do kukurydzy Becker Areomat M)

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj