Skocz do zawartości
Valtran101

Opolagra 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opolagra

Wiadomość z agroFakt.pl

pati    10

Heja ludziska!!! Co tam na Opolagrze? Jakie są maszyny? Trzeba umówić niedzielne spotkanie, tylko jeszcze przy jakiej maszynie. ;)

Kejsi    0

Jakie maszyny?W sumie trochę ogólne pytanie hehe bo wiesz, że na pewno wiele maszyn jest. Ja byłem w piątek

pati    10

No to może jakie John Deery i co tam dużego u Korbanka. ;) Masz jakieś foty?

pati    10

Będzie może jeszcze Yacenty i mój kolega z sąsiedniej miejscowości: @dawid1910. W tamtym roku widziałam się tylko z @krzyśkiem16m. ;)

yogi    7

ja też sie postaram być z paroma kumplami bo do szkoły jednak nieide ;)

pati    10

No wyjeżdżam, trochę się bała o pogodę ale na razie pięknie jest. ;) Jeszcze tylko śniadanko i w drogę. :P

Macius    7

Dokładnie ceny maszyn to jest lekka przesada ;/ Jak coś to tez moge komuś wysłac zdjęcia z Opolagry 2009 ;) Tu wrzuce kilka fotek :P a tu jest taki mój filmik

post-16270-1244368571_thumb.jpg

filip94lemken    119

ja bylem od za 5 do 5 po 12 kolo lexiona i oprucz patiaf nikogo nie bylo wiec poszlem

zobaczcie ten moj filmik wasze sie chowają :

krystian94    0

mnie nie było bo się spóźniłem (sami widzieliście te korki)

może mnie ktoś widział ?? taki koleś w zielonej bluzie

ja wieczorem wrzucę swój filmik :]

yacenty    557

ja byłem między 9 a 11, pare stoisk odwiedziłem, prawie kupiłem komputerek - sterownik do opryskiwacza, prawie kupiłem ciągnik 115 konny, prawie kupiłem przyczepe 8 tonową i plandekę do niej, sprzedałem Pati model z siku i pojechałem do domu ;)

teraz pora organizować fundusze na nowy traktor, a co

yogi    7

no ja sie niestety spóźniłem przez swoją głupote bo zapomniałem na zegarek spojrzeć ;)

pati    10

No czekałam do 12.05, trudno. :) Z Yacentym widziałam się zaraz na początku, prawie lukałam z tatą na linię przechowalni ziemniaka. :)

Pora oceniać i chwalić "łupy wojenne": tona prospektów, czapka z Berthouda(czy jakoś tak) z napisem I love Tenor, otwieracz do butelek z Sano w drewnianej rączce, 2 baloniki z Westfalii (nie dmuchane), długopis z Agro-Efekt Syców, długopis i ołówek z Kotłospawu, płytę i chorągiewkę z Brocharda (pozdrawiam miła panią, takie podejście do klienta mi się podoba), płytę ze związku wędkarskiego i domek - skarbonkę z peletami, nawiasem z firmy w mojej miejscowości. ;) Do tego jeszcze kilka kalendarzyków kieszonkowych w tym jeden po czeskiemu. :) Nie było źle choć niektórzy mieli większe łupy. :)

matus951    5

Ja też się spóżniłem, byłem dopiero o 12:30. Zobaczyłem 2 pokazy w polu i maszysny, i o 3 zwinąłem się do domu ;)

rolnik96    3

Ja nie dostałem takich łupów co @ Pati ale mam: 2 flaki z Brocharda, tona prospetków, 2 plakaty, i to wszytsko i kupiłem se brelok z fendtem i pług 8 skibowy Lemken Vari-Titan z brudera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się