Valtran101

Opolagra 2009

Polecane posty

zetor    4

w Kielcach :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Hmmm. Kielce może się wybiorę z tatą:P A można wiedzieć,gdzie jest dokładnie ta wystawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

My na 99% pojedziemy tą ekipą co na Agrotech a może nawet większą, zależy jak uczniowie się zorganizują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ja bede tez;D

Ja tak na 99%;D

Z dziadkiem przyjade Sb;D

I trzeba BD sie spotkac jako koledzy z AF;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

To różnie np w tamtym roku zaczynali pokazy od 13 i był tucano na sam początek a potem grubbery pługi itd. A 2 lata temu było że w piątek uprawa ziemi w sobotę siewniki itd a w niedziele opryskiwacze i prezentacja ciągników bez maszyn np zefira tak prezentowali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

no to chyba trzeba będzie jechać na trzy dni :)


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Mi się wydaje że zrobią to tak jak w tamtym roku bo pokazy były non stop i najwięcej ludzi tam było. Teraz zrobią tak żeby więcej czasu było na zwiedzanie stoisk ;] Szkoda że Opolagra nie jest później. Pewnie byłby jeszcze pokaz kombajnów :) A tak tylko Korbanek raz zaszalał i w tym roku już chyba nie będzie koszenia "jęczmienia" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja jadę zawsze w niedzielę, bo jest wolny dzień. :) Choć wolałabym jechać w piątek, bo dealerzy mają jeszcze wszystkiego dużo, jest mało wiary więc można swobodnie pogadać, zwiedzić maszyny, zrobić fotę. No i do tego wyrwać się od szkoły. :) Ale niestety tata idzie do pracy.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

Dobra panowie to juz za 4 tyg pisac kto bedzie na 100

ja bede dziedzio92 bede

trzeba ustalic gdzie sie spotkamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

ja będę na 100%


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja również będę. W niedzielę. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejsi    0

Jestem nowy na forum ale będę też na Opolagrze już w sumie 3 albo 4 raz i raczej na pewno w piątek. :P


A może chodźmy na piwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

no chwalicie sie ile kto razy był więc teraz mówta ludu od kogo co idzie zabrać ;) najlepiej ciagniki :) . Mmam pytanie czy korbanek daje coś za free oprócz gazetek?? i jak można coś wydebic od pronarowców ??


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Haha ile ja dzisiaj grubych prospektów zdobyłam od Korbanka. ;) Ale nic poza tym.

 

W zeszłym roku na stoisku Damaru Opole pakowali po jednym prospekcie z każdego rodzaju i dawali w eleganckiej firmowej reklamówce. :) Gadżety z Pronaru są chyba na AgroShow. :)

 

Moje zeszłoroczne żniwo skromne: 3 czapki: AgroCentrum, Case i jeszcze jakaś, klapka na muchy z Sano, tona prospektów i jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Ja jednak wyjeżdżam w sobotę bo niema sensu oglądać codziennie tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No ładnie, pokazy kombajnów tylko w piątek. :P:)

 

Ja i tak jadę w niedzielę. :) Panowie został tylko tydzień, trzeba zacząć już coś obmyślać. :) Mam już listę wystawców (do pobrania na www.opolagra.pl) myślę, że może AgroEfekt albo Chempest. Byle tylko przy Jelonkach, chyba, że wolicie coś innego.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

no to powiedzcie mi którego dnia najlepiej jechać????


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michuu    0

Ja wybieram się w piątek na 100% jest mniej ludzi i tylko w piątek pokazy pracy kombajnów zbożowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Ja dziś usłyszałem w radiu o opolagra :P Zamierzam naciągnąć wujka na ten wyjazd :P I dołączam się do pytania, kiedy najlepiej jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

@matus a daleko masz na opolagre??


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

troszkę daleko ja mam może 30 km


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj