Pablo87

Instrukcja obsługi komputera w prasie John Deere 580-590

Polecane posty

Pablo87    0

Witam wszystkich potrzebuję pomocy odnośnie komputera przy prasie John deere 580 (chodzi mi o ten co zabiera się do ciągnika). Chodziło by mi o opis przycisków które się na nim znajdują. Dodatkowo zamieszczam stronę na której widzać jego zdjęcie . Proszę o wyrozumiałość ponieważ jestem nowicjuszem. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodas    0

kiedyś tłumaczyłem komuś obsługę tego komputerka z angielskiego. mam to zapisane na komputerze brata. mogę Ci wysłać za tydzień czy jakoś tak. napisz mi maila na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo87    0

Jeżeli byłaby możliwość to poprosiłbym kogoś o pomoc odnośnie pasów do prasy John deere 580. Chodziło by mi ozdjęcie czy tez schemat jak powinny być prawidłowo umieszczone pasy i jakiś dobry ale również tani serwis najlepiej byłoby z okolicy konina. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luks    0

Mam opis panela sterującego w języku polskim, podaj mi twojego a-mail i to skopiuje i prześle, bo tam jest opisany każdy przycisk do czego służy i trochę tego jest. Postaram się to zrobić po niedzieli bo teraz mam mało czasu. Możesz trochę konkretniej o tych pasach, bo obecnie mam dwie zwijarki (570) i poprzednie co miałem (580 i 590) też maja inaczej rozmieszczone pasy.Jak masz pytania o te modele to wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertszejk    1
Mam opis panela sterującego w języku polskim, podaj mi twojego a-mail i to skopiuje i prześle, bo tam jest opisany każdy przycisk do czego służy i trochę tego jest. Postaram się to zrobić po niedzieli bo teraz mam mało czasu. Możesz trochę konkretniej o tych pasach, bo obecnie mam dwie zwijarki (570) i poprzednie co miałem (580 i 590) też maja inaczej rozmieszczone pasy.Jak masz pytania o te modele to wal śmiało.

luks witaj - jeśli mozesz to przesli mi ten polski opis panela do JD robertszejk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam byłaby mozliwość przesłania tej obsługi komputera prasy john deere 580 bo zakupiłem taka prase i jestem zielony na komputerze mój e-mail grzesiek0886

z góry dziekuje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam byłaby mozliwość przesłania tej obsługi komputera prasy john deere 580 bo zakupiłem taka prase i jestem zielony na komputerze mój e-mail grzesiek0886

z góry dziekuje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maslak88    0

witam mógłbyś mi też wysłać tę instrukcję obsługi panela do JD 580 mój e-mail to maslak88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik13    0

witam czy mógłbym dostać również taką instrukcje sterownika do 580 jd z góry dziekuje mój emil radekolesinski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

witam kupilem 580 z 98r z siatka i mam pytanie do uzytkownikow tej prasy...czy nie wspomoglby ktos intsrukcja obslugi?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizio    0

Witam!

Także poszukuje instrukcji do prasy JD 580 a najlepiej 582

fizio@poczta.onet.eu :D Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrula    0

Witam kolegę luksa , czy możesz przesłać mi też opis panelu sterującego do prasy JD 590 ? andrzej_olejnik@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawas90    0

Mam opis panela sterującego w języku polskim, podaj mi twojego a-mail i to skopiuje i prześle, bo tam jest opisany każdy przycisk do czego służy i trochę tego jest. Postaram się to zrobić po niedzieli bo teraz mam mało czasu. Możesz trochę konkretniej o tych pasach, bo obecnie mam dwie zwijarki (570) i poprzednie co miałem (580 i 590) też maja inaczej rozmieszczone pasy.Jak masz pytania o te modele to wal śmiało.

 

 

witam czy mogł bys mi wysłac instrukcje do prasy jd 590 z gory dzieki zawas90@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinus    0

Witam

 

Mógłby mi ktoś wysłać instrukcję obsługi w j. polski do JD 580.

 

przemek.sinus@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinus    0

Witam

 

Mógłby mi ktoś wysłać instrukcję obsługi w j. polski do JD 580.

 

przemek.sinus@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

witam wszystkich agrofotowiczow

tez bym prosil o przeslanie instrukcji w jezyku polskim do prasy JD580

denzel_ja@o2.pl

z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

Potrzebuje instrukcje do panelu sterującego prasy JD590, moze ktos ma taką, mój e-mail wielki102@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek222    0

Potrzebuje instrukcje do panelu sterującego prasy JD590, moze ktos ma taką, mój e-mail bartekhonorata@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam22    0

Ja też potrzebuje instrukcje do panelu sterującego prasy JD590, jeśli ktos taką posiada, mój e-mai szymon1987p@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek1    0

Witam

Potrzebuje instrukcji do sterownika do prasy JD590 w jezyku polskim.Prosze o pomoc.

wolkowski@interia.eu

Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarz269    1

Witam. Potrzebował bym instrukcji obsługi w języku polskim do prasy John Deere 570 580 590 którejś z tych 3 modeli bardzo bym był wdzięczny gdyby ktoś podesłał.

 

E-mail: Denis12.uli@gmail.com

GG: 13070674

 

PILNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, chcialbym zamienic john 550 na nowsza mysle nad 592, co powiecie? jest sens? jakies opinie o tym modelu?
    • Przez witaminka2000
      Witam mam problem z prasą John Deere 575.mianowicie chodzi o zbijanie. Kupiłem i dzieją się z nią jakieś jaja. Wskaźniki pokazują co chcą itd. mam kilka pytań,1 jak włącza się cofanie rotora,2 jak włącza i wyłącza się noże,3 jak powinien działać wskaźnik hydrauliczny z przód prasy,4 czy ktoś regenerował siłowniki klapy i gdzie to robił i jaki był koszt,5 jak działa zawór ta kostka z pokrętłem z przodu prasy,6 czy ktoś regenerował naprawiał ta kostkę od ustawiania zgniotu,7 jak ma byś ustawione i jak działa ten przełącznik na klapie od wielkości beli. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Może miał by ktoś instrukcje obsługi i napraw do tej prasy i może katalog części to też by było miłe widziane 
    • Przez mpj
      Dzień dobry. 
      Mam problem z prasą JD960. Słoma dostaje się między pasy a wał który je napędza. Przez to pasy dotykają innego wałka niżej i kiedy nazbiera się dużo słomy to prasa się zatrzymuje. Miał ktoś taki przypadek? 

    • Przez Kamiljankowski
      Cześć wszystkim. Ma może ktoś z was instrukcje obsługi do jd 578? 
    • Przez Mateusz320
      Czy prasa John Deere 592 nadaje się do sianokiszonki? Robię ponad 300 bel sianokiszonki plus 100 siana rocznie, słomy brak 
      Jakie zapotrzebowanie mocy w sianokiszonce
      Prasa godna polecenia na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
      Czy nadaje się w góry,bo jest dość wysoka a przy tym pewnie wywrotna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj