Pablo87

Instrukcja obsługi komputera w prasie John Deere 580-590

Polecane posty

WALDEK898    0

Witam, Szukam instrukcji do prasy John Deere 580 będę bardzo wdzięczny za wysłanie instrukcji.

 

To mój email asus895654@wp.pl

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowano przez WALDEK898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek998    5

Witam też potrzebuję instrukcję obsługi do prasy John Deere 580

Mój adres email bartekkosiela@op.pl. Wszystkim z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjaa71    0

Potrzebuje instrukcje do panelu sterującego prasy JD580, moze ktos ma taką, mój e-mail alicjaa71@wp.pl

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin0719    1

Witam. Potrzebuje instrukcje do panelu sterującego prasy JD590, mój e-mail: marcin0719.91@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samuraj    0

Witam, mam problem podczasowijania siatką przy prasie jd 590 siatka zamiast owijać bele to owija się na GUMOWYM WAŁKU W KOMORZE PODAWANIA SIATKI-CZY KTOŚ MOŻE MIAŁ TAKI PRZYPADEK, RÓWNIEŻ PROSZE JĘSLIKTOŚMA INSTRUKCJĘ JD 580 ALBO 590 OBSŁUGI STEROWNIKA W JĘSYKU POLSKIEM TO PTOSZE O PRZESŁANIE NA ADES maakin_K@poczta.fm

z góry dziekuje za każdą podpowiedz i pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acer88    0

Witam ja też poproszę o instrukcje do prasy JD 580 oraz do panelu sterującego

uplifter1002@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek8606    0

Witam wszystkich. Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi prasy i sterownika. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.

e-mail: marek180686@wp.pl


Zakupiłem pasę JD 575 i potrzebuję instrukcję obsługi. Może ktoś takową posiada? Będę wdzięczny za pomoc.
Mój e mail: marek180686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaczek96    3

Mam problem.. z prasą JD 580 podłączam komputer/sterownik pod prasę i gniazdo ciągnika i nic się nie dzieje...

Co może być przyczyną ? Miał ktoś z tym do czynienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksawus    0

witam właśnie zakupiłem jd580 z rotorem i siatką z 99r ale nie mam pojęcia jak obsługiwać ten komputerek.

prośił bym o jakąś instrukcje obsługi do niej. marioo4762@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
button89    2

Witam,

 

Potrzebuję instrukcji do komputera prasy JD 580. Mail 8button9@gmail.com Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek1986    0

Panowie, mam problem z prasą John deere 590. Podczas prasowania słomy wyłączył mi się sterownik, działa jedynie podświetlenie panelu. Po włączeniu sterownika słychać kliknięcie w "komputerze" i zapala się podświetlenie panelu sterującego. Dodam, że bezpieczniki w komputerze są dobre ( ma jednym z nich nie ma prądu, ale nie wiem czy tak powinno być). Miał ktoś z Was taki przypadek?

Macie może pomysły co sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

Witam. 

Niedawno zakupiłem prasę rolującą John Deere 590 wiązanie na sznurek szerokość podbieraka 220cm. Jest to moja pierwsza prasa rolująca. Prosiłbym o podanie nastaw na panelu BaleMaster do robienia sianokiszonki. chodzi mi głownie o gęstość sznurka i gęstość ubijanego materiału. Jakie powinny być ustawione parametry na panelu, żeby belka była dobrze ubita i związana? i jeszcze prosiłbym o instrukcję do tej prasy na adres cielochpzo@wp.pl

Z góry dziękuje i Pozdrawiam. 

Edytowano przez pawelpzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brog    0

Jeśli ktoś miłą by takową instrukcję komputerka do John Deere 580 był bym bardzo wdzięczny za przesłanie jej na adres: giebus@wp.pl. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibi1994    0

Witam, prosiłbym o to samo co kolega powyżej, z góry bardzo dziękuję , e-mail: zbigniew-sala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schadow    0

Witam jeśli to możliwe to prosiłbym o instrukcję do prasy JD 590 schadow312@gmail.com  z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Poszukuje instrukcji sterownika jak i katalogu części do prasy John Deere 580 z 98r. najlepiej w wersji elektronicznej ale nie tylko. (Mogę za porządną instrukcje zapłacić sprawa pilna.)  Za pomoc z góry dziękuje marekbak27@wp.pl

Edytowano przez marb80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jfle1975    0

Kupiłem niedawno prasę JD 590. Jeśli ktoś byłyby na tyle uczynny to proszę o przesłanie e-mailem instrukcji również sterownika w PL. Mój adres e-mail: flemming1@wp.pl 

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, chcialbym zamienic john 550 na nowsza mysle nad 592, co powiecie? jest sens? jakies opinie o tym modelu?
    • Przez witaminka2000
      Witam mam problem z prasą John Deere 575.mianowicie chodzi o zbijanie. Kupiłem i dzieją się z nią jakieś jaja. Wskaźniki pokazują co chcą itd. mam kilka pytań,1 jak włącza się cofanie rotora,2 jak włącza i wyłącza się noże,3 jak powinien działać wskaźnik hydrauliczny z przód prasy,4 czy ktoś regenerował siłowniki klapy i gdzie to robił i jaki był koszt,5 jak działa zawór ta kostka z pokrętłem z przodu prasy,6 czy ktoś regenerował naprawiał ta kostkę od ustawiania zgniotu,7 jak ma byś ustawione i jak działa ten przełącznik na klapie od wielkości beli. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Może miał by ktoś instrukcje obsługi i napraw do tej prasy i może katalog części to też by było miłe widziane 
    • Przez mpj
      Dzień dobry. 
      Mam problem z prasą JD960. Słoma dostaje się między pasy a wał który je napędza. Przez to pasy dotykają innego wałka niżej i kiedy nazbiera się dużo słomy to prasa się zatrzymuje. Miał ktoś taki przypadek? 

    • Przez Kamiljankowski
      Cześć wszystkim. Ma może ktoś z was instrukcje obsługi do jd 578? 
    • Przez Mateusz320
      Czy prasa John Deere 592 nadaje się do sianokiszonki? Robię ponad 300 bel sianokiszonki plus 100 siana rocznie, słomy brak 
      Jakie zapotrzebowanie mocy w sianokiszonce
      Prasa godna polecenia na co zwrócić uwagę przy zakupie ?
      Czy nadaje się w góry,bo jest dość wysoka a przy tym pewnie wywrotna?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj