Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursuss    16

Jak tam wiecie już coś na temat tych dopłat z UE bo chyba złożyli wniosek jeszcze raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofer803    0

http://www.agrofoto.pl/artykul-ceny-tyton-156817-dzial-2.php

i dalej nic konkretnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

Wie ktoś coś na temat dopłat cen tytoniu virginia i zasad sortowania? w Firmie Philips Moris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

Czy wiecie że oprócz decaprimu do 2013r. i to co zapłacą zakłady tytoniowe nie będzie żadnych innch dopłat?. No jeszcze groszowe sprawy z JPO. Zadnej kasy do hektara nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1210    5

I wszystko jasne

Philips Moris ceny virginia:

I,II - 10, 00 zł

III - 9,00 zł

IV- 8,00 zł

V (zielony ) -6,00 zł

VI - 3,50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus60    0

witam wszystkich plantatorów tytoniu

mam problem a mianowicie na moim tytoniu pojawiły sie brazowe plamy i tyton wydaje sie jakby był juz stary poniewaz siedzi nisko i słabo rosnie w porónaniu do innego na innym polu.

Prosze o pomoc w doborze jakiegos srodka zarówno na brazowe plamy jak i porade jakies odzywki uzywac aby tyton lepeij róśł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

Jeśli są to brązowe plamy to zapewne liście są ubite.

A prosił bym o porade jaki środek ekstremalnie dobry i mocny na grzyb w tytoniu bo w jednym kawałku jest już co 5 krzak padniety. Próbowałem już wiekszości środków prosze o jakiś na czarną godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus60    0

nie jest to kwestia ubitych liści.ubicie byłoby oczywiste i niepisałbym o tym problemie takze nic mi kolego nie pomogłeś.

Problemem sa plamy podobne do rdzy lub cos w tym stylu. no i prosiłbym o doradzenie jakiejs dobrej odzywki na wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofer803    0

Witam kolegów tytoniarzy. Co do plam podobnych do rdzy to spróbowałbym popryskać go Miedzianem dać dawke jak na ozdobne lub pomidora

a co chodzi o grzyba to pisz kolego jaśniej, na mączniaka najlepiej Ridomil a na zgnilizne podstawy łodygi to Sarfun lub Prevrcur lub picktor

nie wiem o jakiego ci grzyba

a co do odżywek to może by.ć Insol TJ lub Phosfiki do tego z 5 kilo na ha saletry potasowej lub mocznika dolistnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robol    0

witam mam duzo lisci virginia , tegorocznej cale liscie nie sortowane ,wytrzepane z piachu itp , klasa 2.3.4 bardzo atrakcyjna cena , woj lubelskie tel 513142001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosharks    0

Sprzedam Kazda ilosc Tytoniu Virginia Burley ,Cena do uzgodnienia.gg2275486 tel 508661852 Radek.jesli nie dodzwonisz sie napisz sms napewno odzwonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx54    1

Witam Posiadam tyton virginie domieszka burley nigdzie takiego nie dostaniesz towaru. więcej info pod

e-mail;walek@o2.pl chętnie odpowiem na wszelkie pytania

też mogę stale dostarczać tytoniu duże iloscie przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELTYS    0

WITAM POSIADAM LISCIE TYTONIU virginia CENA 1 kg to 14 zł prosze pisać na e-mail:dtraczyk1o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

może ktoś wie co dalej z tematem dopłat, bo nie wiem czy dalej sprzedawać w detalu. Już blisko 1t sprzedałem po 15pln, a może ktoś wie gdzie ten tytoń wyjezdza bo ci co skupują to nie chcą zaduzo mowic. jeszcze mam 4tony i skoro i tak nie ma dopłat to lepiej niż na skupie i nietrzeba sortować, sami przyjadą płacą gotówką.

Poradźcie co z tym fantem robić.


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELTYS    0

ten tytoń trafia na czarny rynek czyli MAFIA bo zagranice taki towar ciężko przewieź po prostu go tną fermentują chemie daja i wychodzi im jak sklepowy sprzedaja papierosy lewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeonOr    1

skoro tak to w przyszłym roku zwiększam areał o kolejne 2 ha. Niech produkują, są lepszym płatnikiem niż państwo, a napewno lepszym niż PhiilipMoris. Za każdą tonę dostałem od nich 2 razy tyle co na skupie.

 

Średnia w tym roku wyszła mi 8,5 tys/tona a w zeszłym 14,5 tys/tona. Nie ma mowy o lojalności. Gorszą klase do skupu a lepszą chłopaki po 15 tys/tona zabierają.

Przeliczyłem różnice jaką zyskałem to w przyszłym roku na nowa suszarnie będzie. ;)


KUBOTA M6040 2 sezony zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Gdyby sie dzialo co w tamtym roku to juz bys pewnie niemial co sprzedac bo bysmy wszystko wykupili :lol:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy fermentownia w Krasnymstawie wstrzymała skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Witam koledzy chciałbym sie zapytać tak od podstaw jak uprawiaćten tytoń. czyli: Z kąd wziać nasiona czy tam sadzonki (ciemny jestem w tych sprawach u nas w okolicy 100 km nie ma tytoniu) co kiedy wykonać, siew, i zbiory. Od razu mówie nie wchodze w to na jakąś wielka sklae wyłącznie użytek własny ma być z 5 arów.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś siał słonecznik ozdobny na kwiaty . Chodzi mi w jakich odstępach między rzędami i czy w czystym siewie czy zmieszane np z saletra . Siewnik zwykły do zboza 3 m 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj