Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Mi tylko raz w klasmanie się chwasty trafiły ale nie wiele.raz tez kupiłem inna ziemie na tacki na piach to tak chwasty przerosly palety ze przy zrywaniu tacek plastik strzelał a przy przycinaniu myślałem ze nóż w podkaszarce odpadnie 😛 potpotem jak poplewilem  lepiej to szło ale już wolę nie eksperymentować z jakimiś innymi producentami tylko klasman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersal kupuje podobno 3,4,5 .

Reszta firm pewnie też będzie w tym czasie kupować.

 

ŁT też bd kupować bezpośrednio po nowym roku. Jak jest w miarę ładny żółty tytoń to bez problemu w najlepszej pierwszej po podwyżkach idzie. Coś  naprawdę gorszego jak się trafi to tak 2-3 klasa plus oczywiście magiczna premia. no zadowoleni jesteśmy 😛 także wesołych Świąt :)

Edytowano przez basserman1989p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

Jakby dwie blachy dołożyć tak na jakimś,,zawiasie,, to pewnie by szło. Ja z prasy paleciakiem na paletę stawiam a potem razem z paletą pudełko na przyczepę lub przyczepkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRtobacco    2

Są też chwytaki do bel prostokątnych, z drugiej strony jak działa 3 sekcja z przyciskiem w turze naciskam i chwytak cały się otwiera potem naciskam i cały się zamyka czy można regulować ile otworzyć 

1 godzinę temu, mariaci10 napisał:

zniszczysz karton

 

Chwytak do kartonów trochę droga sprawa 

Edytowano przez GRtobacco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45
10 godzin temu, GRtobacco napisał:

Są też chwytaki do bel prostokątnych, z drugiej strony jak działa 3 sekcja z przyciskiem w turze naciskam i chwytak cały się otwiera potem naciskam i cały się zamyka czy można regulować ile otworzyć 

 

Chwytak do kartonów trochę droga sprawa 

Guzik zamienia drugą sekcję na trzecią. Czyli ruszając joystick w lewo lub w prawo opuszczasz lub podnosisz samą łyżkę. Po wciśnięciu przycisku ruszając w lewo lub prawo działa 3 sekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grapen23    13
16 godzin temu, GRtobacco napisał:

Chwytakiem do bel da radę przewozić kartony c48 ?

Widły z karetą kupisz do 1500 zł. Nie jest to jakiś kosmos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek0    5

jak to jest ze sprzedawaniem w kartonach? układa się równo jak w belach?


jak to na skupie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

W pudełkach układam podobnie jak w belach tylko może mniej dokładnie, uciskam ,dokładam i wiąże sznurkiem (obojętnie jakim). Na wykupie rozładowują już firmy. Branie wygląda podobnie jak w belach. Czasami tylko otworzy pudełko i zamknie a czasami wyciągnie kilka listków ze środka pudełka, bywa że pudełko odwracają i patrzą od spodu. 

Jak ktoś ma paleciaka ręcznego i tura to jest to super sprawa. Od przyszłego roku jak uniwersal zacznie brać w pudełkach to w belki tylko obrywki pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid50    0
2 godziny temu, tofik420 napisał:

W pudełkach układam podobnie jak w belach tylko może mniej dokładnie, uciskam ,dokładam i wiąże sznurkiem (obojętnie jakim). Na wykupie rozładowują już firmy. Branie wygląda podobnie jak w belach. Czasami tylko otworzy pudełko i zamknie a czasami wyciągnie kilka listków ze środka pudełka, bywa że pudełko odwracają i patrzą od spodu. 

Jak ktoś ma paleciaka ręcznego i tura to jest to super sprawa. Od przyszłego roku jak uniwersal zacznie brać w pudełkach to w belki tylko obrywki pójdą.

Po co obrywki balowac ja w kartonie sprzedawałem nie wylatuje nic bynajmniej i mniej roboty jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid50    0
16 godzin temu, tofik420 napisał:

Nie mam aż tyle aby w pudełku sprzedawać. Dawid a gdzie sprzedawałes obrywki?

Ja też dużo nie miałem w Ł tabacco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofik420    45

Wzajemnie Panowie Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności tytoniowej w nowym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj