Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
basserman89    28
Dnia 30.12.2019 o 12:57, Miran napisał:

Ponawiam pytanie, wie ktoś może kiedy Łukowa Tobacco wznawia wykup?

na FB odpisali ze od dzisiaj skup rusza ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danielf6    0

Witam 

Jak u Was z płatnościami ? u mnie za 28.11.2019 pieniędzy jeszcze brak 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basserman89    28

od pekali zapewne nam mieli zaplacic do 26 jedna faktura i do wczoraj druga.... kartke na swieta wyslali ale chroszy juz nie chca :D

edit:

luxtab czasem placi po 5 dniach nie dluzej jak 2 tygodnie uniwersal do 2-3 tygodni .Lukowa tabaco zawsze do miesiaca placila czasem dzien poslizgu ale teraz juz maja tydzien

Edytowano przez basserman89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286

universal odstawa 13 12 2019 rok przelew za tytoń 28 12  2019 rok 3 stycznia w deszkowicach był wykup berleja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Czy jak mam zakontraktowane w danej firmie 2t i chciałbym zrobić aneks na kolejne 2t to czy musze wysyłać do KOWR-u coś? Jeśli tak to czy ktoś wie co trzeba im wysłać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonmt852    106
2 godziny temu, Miran napisał:

Czy jak mam zakontraktowane w danej firmie 2t i chciałbym zrobić aneks na kolejne 2t to czy musze wysyłać do KOWR-u coś? Jeśli tak to czy ktoś wie co trzeba im wysłać? 

Musisz wysłać aneks i masz na to 30 dni od momentu zwiększenia zakontraktowanej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54
14 minut temu, dragonmt852 napisał:

Musisz wysłać aneks i masz na to 30 dni od momentu zwiększenia zakontraktowanej ilości

Ok. A np. jeżeli w jednej firmie nie wywiąże się z umowy na której miałem zakontraktowane 2t a sprzedałem tylko 500kg, a chce zrobić aneks w innej ? Jak to wygląda w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonmt852    106

Też się zastanawiam jak KOWR na to patrzy, ale znam takich co mieli w 2 albo 3 firmach umowy  i w jednej firmie sprzedali może 1/3 a w drugiej podnieśli z 2t na 4t, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda, najlepiej by było jakbyś zadzwonił do związku i się zapytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54
10 minut temu, dragonmt852 napisał:

Też się zastanawiam jak KOWR na to patrzy, ale znam takich co mieli w 2 albo 3 firmach umowy  i w jednej firmie sprzedali może 1/3 a w drugiej podnieśli z 2t na 4t, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda, najlepiej by było jakbyś zadzwonił do związku i się zapytał

Może ktoś tu na forum miał taką sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basserman89    28

tak my mielismy, w luxtabie i tabaco lukowa  podnosilismy na 5 ton z okolo 3 zakontraktowanych a np. w uniwersalu z 3 zakontraktowalismy zdalismy moze 1,5 tony zadnych aneksow zmniejszajacych nie podpisuje sie raczej(ale lepiej o to dopytaj bo znalazlem wlasnie w dokumentach jeszcze aneks na zmniejszenie) tylko jezeli wiesz ze w danej firmie juz nie bedziesz zdawal podpisujesz protokol dlaczego masz zdane mniej .. grady przymrozki szkody lowieckie itd wazne jest natomist zeby od aneksu na zwiekszenie kontraktacji wyrobic sie z wyslaniem tego do kowr-u , jak nalezysz to grupy to pomoga po czesci sami dopilnuja Cie, ale najlepiej zadzwon tam to Ci podpowiedza.

OD Ciebie zalezy gdzie i ile zdajesz jak jedna firma bierze gorzej jedziesz do innej.wazne zeby calosciowo po sezonie z 4 hetarow wyszlo ze w firmach zdales te okolo 12 ton jak przygod na plantacji nie miales

 

PS. do KOWR-u napewno odsyla sie ten aneks na ktorym jest informacja ze u danego podmiotu zwiekszyles limit, dopytaj ewentualnie w OZPT bo to w sumie oni maja nas jakby reprezentowac w stosunkach z firmami

Edytowano przez basserman89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

Jak sprzedaż tytoniu kończycie już? Czy średnia z okruchami 11,5 złotego za kilogram to według Was dobra jest? Bo mi taka wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basserman89    28

wg mnie jest ok. u nas wyszla dosc podobna(chyba 11,40 czy jakos tak) ale troche obrywek tez bylo. A tak was zapytam moze ktos odpowie.

Gdybyscie mieli kupic rozsade z otoczki to ile np wg wynosilaby cena za palete np 260 Vefi bez dopikowywania lub DPT z hydroponiki (ze zrobiona dopikowka) 210 rozmiar.

granica 15 zl-20 zloty to duzo czy malo?

Edytowano przez basserman89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś siał słonecznik ozdobny na kwiaty . Chodzi mi w jakich odstępach między rzędami i czy w czystym siewie czy zmieszane np z saletra . Siewnik zwykły do zboza 3 m 
    • Przez Moryc
      Witam chciałem się dowiedzieć czy ktoś otrzymał odszkodowanie za uszkodzoną agrowłokninę lub folię np. w uprawie ziemniaków wczesnych, truskawek?
       
      Plantacje zabezpieczane białą agrowłókniną bywają uszkadzane czasami zimą truskawki cebula ozima przez zwierzęta kopytne, szczególnie groźne są jeleniowate, które ostrymi kopytkami dziurawią agrowłókninę ale także zające.
       
      Zastanawiam się nad wniesiem sprawy do sądu za powstałe uszkodzenia. Miał już ktoś styczność z taką sprawą?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj