Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariaci10    1

tzn cały liśc nie jest szary, tylko na zółtym liściu jest taki ciemny nalot.Z bliska to wygląda jak malutkie ciemnoszare plamki. Chyba tylko na wyższych liściach. W  poprzednim roku też było trochę takich liści, ale teraz jest dużo więcej.Próby były robione w tamtym roku, było mało magnezu i odczyn kwaśny. Jesienią ubiegłego roku rozsiane zostało wapno z magnezem. Dodatkowo dolistnie siarczan magnezu w czerwcu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artis    51

Jak by ktoś chciał to mam na sprzedaż 2x suszarnia ventobacco i 1x hajnówka - oryginalne, stan dobry priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiu88    0

Witam, czy ktoś już miał odmiany tytoniu Simona albo Sybilla? Ktoś się może podzielić swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7
Dnia 25.10.2017 o 18:53, maxiu88 napisał:

Witam, czy ktoś już miał odmiany tytoniu Simona albo Sybilla? Ktoś się może podzielić swoimi doświadczeniami?

Ja zamówiłem SIMONE, w tamtym roku juz nie było nasion, i w tym juz we wrzesniu składałem zamówienie. Na wykresach prezentuje sie bardzo dobrze. W tym roku miałem 28 i  nie odbiega znacząco od wykresów na stronie nicoty także mam nadzieje, że s Simoną bedzie podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

Mam pytanie. Posiada ktoś w Was agregat prądotwórczy. Chodzi mi gdy są przerwy w dostawie prądu a tytoń w suszarni suszy się. W suszarni jest silnik 4,5kw. Jakiej mocy powinien być agregat. Jakiej firmy są najlepsze. Mógł by ktoś wypowiedzieć się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Nowonarodzony udzieli wszystkim łask wszelakich,pokoju na świecie,zdrowia, zrealizowania wszelkich planów,pogody ducha no i oczywiście bogatego Mikołaja-tego życzę wszystkim forumowiczom:)

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariaci10    1

ma ktoś może na zbyciu linię do siewu rozsady? albo przynajmniej siewnik na multiplaty 40x60 260 oczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekber    3
Dnia 29.12.2017 o 20:42, max95 napisał:

Panowie jak idzie tyton barley

 

jade 8 do uniwersalu to napisze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekber    3
Dnia 29.12.2017 o 20:42, max95 napisał:

Panowie jak idzie tyton barley

 

jade 8 do uniwersalu to napisze

w uniwersalu i pmp idzie okej  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno13354    0

Hej, mam pytanie do plantatorów, którzy zajmują się uprawą na 4 rzędach. Jakich ciągników używacie do sadzarki 4 rzędowej(prawdopodobnie chwytakowej) oraz ekopielnika? Czy ok 70km na wąskich kołach, bez przedniego napędu da radę, czy da się równo prowadzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj