Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mariusz774    0

to w kazimierzy tak słabo pewnie ludzie się zniechęca do uprawy ciekawe kto to przyjmował z nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

Nazwiska nie znam ale facet zaciagał po ukrainsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyui    2

Witam, wie ktoś czy można kupić gdzieś jeszcze odmianę tytoniu Simone? I jakie odmiany bierzecie na ten sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledze raczej chodzi o nasiona na olx ktoś ogłasza się z nasionami i miał simone tylko ze po 75zł za gram wiec raczej nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyui    2

Faktycznie za taką cenę to nie warto. Chociaż nie ma tego ogłoszenia, więc pewnie ktoś chętny się znalazł. Słyszałem dobre opinie o tej odmianie dlatego chciałem się zapytać tutaj na forum o dostępność. A jakie odmiany bierzecie na ten sezon? Niektórzy chwalą sobie hyv 35. Posiadał ktoś tę odmianę i może się obiektywnie wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

ktos ma pieniadze za odstawy u Grzyba z grudnia? Bo miało byc w ciagu 60 dni czyli u mnie do 15 lutego a tu lipa dalej jest... ktos cos wie na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Co do negocjacji cenowych to wiadomo że obniżka cen skupu na ten sezon. Kwestia tylko jak duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    442

Zadziwiające ze Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ( UOKIK ) nigdy się nie dopatrzył zmowy cenowej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

PMP daje nasiona tytoniu,ceny w ciemnym bez zmian.

 

Wczoraj rozmawiałem z instruktorem i mówił że cen nie ma jeszcze ustalonych. Grupa nie zgodziła się na proponowane. W tym ma być następne spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak grupa sie nie zgodziła to pewnie jakieś małe pieniadze dawali czyli robi się co roku coraz gorzej dopłaty jakościowe zabrane i jeszcze płace minimalno podniesli jeszcze troche i nikt nie bedzie chciał zrywać lisci 


u plantatora bo bedą chcieli duzo a tu jeszcze jak nam dobrych cen nie dadza to juz całkiem kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Za zrywanie tytoniu i tak za dobrze jest płacone, gdzie ktoś zarobi 100 zł za 5 h czy 6 h, a niektórzy płacą jeszcze lepiej, a do tego jeszcze śniadanie i obiad.
Plantatorzy powinni uzgodnić wspólną kwotę za zrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Pawel330
      Planuje zasiać seradele na areale 1 ha. Kiedyś to dziadek siał ale już nie pamięta ile się to dawało na 1ha/kg. Może ktoś z was wie ile tego się sieje i w jakim przedziale cenowym.
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj