Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzegorz197    7

saletra ekolist  tytoń wit kristanol  i wiele innych

 

A w jakich dawkach i kiedy  dajesz na hektar?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

jak tam panowie z sadzeniem? ja jeszcze nie sadziłem bo leje i leje a choć by nawet to przymrozki nocami są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

posadzone nie całe 95 arów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakie proponujecie nawozy pod virginie na srednie glinkowate gleby? jakis wieloskładnik moze . w jakiej dawce?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekWin    0

To jak plantatorzy oddający do Mysławczyc, słyszałem że wyjaśniło się co nieco jak to ładnie pan S i pan K opierdolili nas z pieniędzy i pewnie nie bez wiedzy związków.

 

Witam! Opierdolili nas ładnie, ale nie wiem co się wyjaśniło? Wiesz coś o czym ja nie wiem? Nie mam żadnego kontaktu z ludzmi z Mysławczyc, w zasadzie ciągle nie wiem na czym stoje... prosze o kontakt, podam numer telefonu, pogadałbym o tym chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

Witam

Ma może ktoś na zbyciu sadzonki tytoniu?

Pozdrawiam

 

Na OLX jest już kilka ogłoszeń, sprawdź tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

jak tytonia rosną ? trochę za sucho , jak nie popada to nie będzie jak saletry podać , wciorniastka u was nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jezeli macie problem z grzybami bakteriami z glonami itp .szukacie czekos do odkazania gleby itp zastosowanie: 

 

-odkażanie gleby i podłoża

-odkażanie magazynów przechowalni parapetów, blatów szklarni, tuneli foliowych i przejsc

-Odkazanie naczyn rolniczych

-odkazanie mat 

-zwalczanie glonow mchow i watrobowcow z powierzchni szklanych i foliowych 

-dezynfekcja ogolna

-zwalczanie plamistosci bakteryjnej 

 

 

mozna wziasc na prube 1l płynu i przetestować wielu plantatorów rolników są zadowoleni z tego preparatu substancje aktywne to kwas nadoctowy nadtlenek wodoru kwas octowy. jest to srodek bardzo wydajny i kosztuje tylko 21zł za litr. zapraszam do kontaktu www.damar24.pl Tel. 668-472-909 lub 572-531-976 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

Co taka cisza na forum, wszyscy na polu w tytoniu?

 

Ta, pewnie plewią :P U mnie 4,3 ha zasadzone - rośnie w oczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

zasadzone ale rosnąć nie chce, sucho jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

Pryskacie od grzyba tytoń? jak tak to czym ? ja nigdy nie pryskałem od grzyba, warto jest różnica w plonie ?


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Tak ja pryskam ridomilem lub innym układowym w plonie nie odczujesz znacznej róznicy ale na jakości na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj