Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

guzio    0

Witam w obecnym sezonie będe mieć do sprzedania rozsadę na kilka hektarów, ponieważ sporo mi pozostanie  tace 260 , 3 razy strzyżona, odmiany 28 i 35.

Zainteresowanych proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

Command to herbicyd doglebowy i nie ma szans aby został wykryty w tytoniu. w tym roku nie ma zastosowania w tytoniu ponieważ firmie nie opłacało się ładowac kasę w pozwolenia, wiedzą ze ludzie co stosowali go na tytoń nadal będą to robić. Podobnie było z dursbanem też nie ma pozwolenia na tytoń a każdy stosuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

To masz kolego opakowanie z tamtego roku. Na nowych nie ma już nic o tytoniu.


Skąd kolego Guzio jesteś dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

I teraz już skoro nie ma w etykiecie nic o tytoniu to nie można ich wpisywać do książki zabiegów bo będą sypać kary przy kontroli bo nie ma zezwolenia i tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Ja tam cały czas stosuje się do książek z 1998 roku i penduje stompem oraz command. będą mnie uczyć co dobre a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)

w ww.farmer.pl/produkcja-roslinna/inne-uprawy/trybunal-sprawiedliwosci-ue-odrzucil-skarge-polski-na-dyrektywe-tytoniowa,64214.html

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

ktoś jeszcze liczył na inne rozwiązanie tytoń w Polsce zostanie zawinięty odgórnie


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Zawsze pod górkę, tylko kołnierzyki na swoje wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

za półtora tygodnia może pierwsze próby będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

panowie proszę o opinie na temat sadzarki łapkowej , pierwszy raz będę sadził  , myśle że wladimiriec sobie poradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Ja będę sadził po 15 po "zośce" nie mam dużo ale co się będę śpieszył nawozy już rozsiane z miesiąc temu ino opryskać c1ff277ab646bffegen.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Jesli by ktos jeszcze nie pryskał od robali to zamiast Dursbanu jest srodek Insodex. ok 50 zł taniej na 5 litrach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

bujda na kołach. U mnie też plotki chodziły że zabiorą niezwiązaną jak kontraktu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

Czy stosowal ktoś z Was previcur więcej niż dwa razy, bo na etykiecie pisze ze maks to tylko dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

W moich okolicach dalej stosują command. Nie patrzą na nic. Maliny w okolicy żółte, jeczmniona żółte. Jednemu gościowi to całkiem już przepadły. Musiał 8 ha zaorac I nawet nie pomaga danie w morde  ani zapłata za wyrzadzona strate. Niektórzy nie patrza i pryskają. jeden znajomy do Commanda stosuje specjalny olej przez króry środek staje cie cięższy + oczywiscie koncówki przeciwiwatrowe. Efekty są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

http://www.agrofoto.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/oddalenie-skargi-ws-dyrektywy-tytoniowej-lepsze-dla-polski,64396.html


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj