Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mariusz774    0

nierówno poschodził , gdzie miał cieplej ma krzyżyk a po brzegach jest mniejszy ,boję się bo miałem w tamtym roku zgorzela siewek sporo beknołem za sadzonki , a tak na marginesie to jak sytuacja w rozsadnikach ?
jaka sytuacja u kolegów w rozsadnikach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

w zasadzie taka że dopiero ma być dzisiaj siany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

nierówno poschodził , gdzie miał cieplej ma krzyżyk a po brzegach jest mniejszy ,boję się bo miałem w tamtym roku zgorzela siewek sporo beknołem za sadzonki , a tak na marginesie to jak sytuacja w rozsadnikach ?

jaka sytuacja u kolegów w rozsadnikach ?

Z raportów składanych przez płeć piękną wynika, że tytoń dobrze i równo schodzi. Siany w sobotę, w dzień targów AgroTech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

To jak plantatorzy oddający do Mysławczyc, słyszałem że wyjaśniło się co nieco jak to ładnie pan S i pan K opierdolili nas z pieniędzy i pewnie nie bez wiedzy związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

200? przy 120 wieszakach? Ciekawe bo kuzyna muller 96 wieszaków 107cm  nie spala nie mniej jak 350-400 litrów. Chyba ze kolego masz podlaczone kanały i gorace powietrze zasysa z tunelu albo inny wynalazek tudziez jakas baardzo wydajna turbine wtedy moze bys sie zblizył do tego wyniku. Nie to że nie wierze, ale w suszarni bez  wyzej wymienionych wspomagaczy to graniczy z cudem chyba, no chyba ze jakas wysokoprocentowa rope masz. Pozdro :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

No jest jeszcze zięć pana S pan J który też miał spory udział w tym biznesie.A jutro w telewizji u jaworowicz ma być Pani D i pan Z z rudna koło proszowic którzy byli w nadzowie czy czuszowie u plantatora tytoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

No jest jeszcze zięć pana S pan J który też miał spory udział w tym biznesie.A jutro w telewizji u jaworowicz ma być Pani D i pan Z z rudna koło proszowic którzy byli w nadzowie czy czuszowie u plantatora tytoniu.

 

Program u Pani Jaworowicz dotyczący zabezpieczenia jest kompletnie bezcelowy. Kwota zabezpieczenia była pewan od dawna, nie ma się co rozwodzić i produkować wymówki jak to robiła pani Ewel. Gdyby program dotyczył tego "przekrętu" w Mysławczycach to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Ja spalam teraz do 200L. na początku jak kupiłem suszarnie zanim sie nauczyłem suszyc to spalałem 400-450 a mam suszarnie ZISa 76 wieszaków 140cm.o sporej turbinie także myśle że w każdej zasada jest taka sama i każdy cykl trwa tyle samo, chociaż każda odmiana tytoniu zachowuje się inaczej nie które potrzebują więcej czasu na żółcenie i utrwalenie koloru to dojdzie jakieś 50L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

to co było w tym programie to jakaś porażka a ten Pan z kamiennej góry to lepiej pozostawić bez komentarza wysługuje się biednymi ludźmi do realizacji swoich interesów ,trzeba płacić na czas plantatorom,


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

No a który prezes się nie wysługuje..... Jak było widać w 1991 roku już ludzie alarmowali że polska jest rozkradana ale oczywiście nic się z tym nie robiło a teraz jak już pół rynku z chin dopiero oczy otwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj