Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

max95    21

Na miom koncie są zaksięgowane wszystkie dopłaty  , poza zazielenieniem . 

Tytoń oczywiscie zaplacony

Z którego dnia miałeś decyzje,ile czekałes na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Wszystko czyli informacja o przesunięciu do 30 .06 , następnie decyzja o wysokości przyznanej dopłaty i przelew zajęło tydzień

Pewnie z zazielenieniem poczekam trochę , ale i tak w sumie to szybko.

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

nie, dopiero tunele szykujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Okolice Łukowej już sieją prosto w palety, ja osobiscie jeszcze nie siałem, bo będę pikował około 500 palet, ale tunel już gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

 w mojej okolicy już ludziom powschodziły tytonie  ktoś nawet już zapikował kurde  ludzie to się już zesrać chcą z tymi uprawami tak przyśpieszają wszystko już by chcieli kasę trzepać..A przecież trzeba wszystko robić w odpowiednim czasie. Wczoraj jadę a tu kapusta kalafiory z pod śniegu wystają takie zwiędnięte ino czubki było widać  oczywiście to już polne były. Bo  pierwsze uprawy pod włókniny sadzili  3-4 marca zaś  uprawy pod tunele nie ogrzewane rekordzista w  okolicach zasadził już 12 lutego i jak sam mówi za miesiąc czasu nie widać żeby to coś rosło dziwi się dlaczego jeszcze nie tnie tych kalafiorów....żal mi takich ludzi i ich pracy jak po kolana w błocie się paprają i wielkie gówno z tego będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

U mnie do pikówki virginia i burlej już się ładnie zieleni i wcale nie dogrzewam co roku tak wysiewam i sadzimy początek maja a jak ładna pogoda to koniec kwietnia i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

a z jakiego powiatu jestes? u mnie tez taki areał a na razie nic nie ma

Edytowano przez grzesiekk87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    326

Dwa tygodnie temu decyzja a pieniążki na koncie juz są, powiat biłgorajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Decyzja we wtorek a kasa wczoraj :):). Zdrowych, rodzinnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich odwiedzających temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

wieniu a tam od razu niema. Robota przecież jest :D atech wzajemnie zdrowych :) ps: kupię plewy bądż sieczkę panien nie brakuje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

prewicur to można stosować na maleńką pikówkę ? sporo siewek już mi pada ale boję się że go spale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

ja stosuje od krzyżyka ale wcześniej raczej też można bo jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją żeby ktoś co kolwiek spalił środkiem grzybowym dla pewności zrób probe na małym kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś siał słonecznik ozdobny na kwiaty . Chodzi mi w jakich odstępach między rzędami i czy w czystym siewie czy zmieszane np z saletra . Siewnik zwykły do zboza 3 m 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj