Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Krisek    15

no i tego się można spodziewać, gnojki z nich....w Proszowicach już wiem że nie chcą tytoniu bo pod koniec stycznia może początkiem lutego zaczną moze brać narazie czasu nie mają bo na urlopie za granicą, potem święta i tak zejdzie do marca potem złapie ludziom pleśń i za 2 zł 3 - 4 klasą  kupią złodzieje.,.  

Edytowano przez Krisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

Panowie trzeba zakonczyc tę produkcje za darmo,niech sobie sami sadzą,u mnie w okolicy ludzie po rezygnowali i teraz sie smieją ze robimy cały rok za grosze,ja im na premie nie będe robił.Koniec produkcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

W mojej okolicy ludzie po rezygnowali z tytoniu i uwierz mi gorzej nie maja odemnie,poszli z produkcja w warzywa,fasole ja własnie tez zaczynam produkcje w tym kierunku,miałem 1h fasoli na próbę z kontraktem i wziołem wiecej kasy niz za tyton w tym roku ]ja mam burleya]człwiek się przyzwyczaił i ciezko mu sie rozstac z tytoniem ale  w moim przypadku koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Witam. Podobno było jakieś zebranie w Bobinie na temat wykupu tytoniu u Pana Skóry , macie jakieś info??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

A ja chciałbym napisac Hejt na Agrobud/agrosab łukowa. Bardzo zła organizacja wykupu, o 8 miało sie zaczac wykup, to oni zaczeli przeładowywac tiry... I spore zameszanie sie zrobiło ze względu na to, że maja dwie klasy wilgotności. No ale jesli chodzi o klasyfikacje, to biora dobrze, tylko ze trzeba sie oczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Jak tak dalej będzie to PM z Leżajska naprawdę odejdzie pod Kraków i wtedy ceny zostaną na tym samym poziomie albo spadną,
za to w leżajsku dobrze skupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz197    7

W Leżajsku biorą bardzo dobrze. Woziłem w tamtym tygodniu i tytoń poszedł praktycznie o klasę lepiej niż było planowane. Dwa dni wcześniej zdawałem w Luxtabie i poszedł gorzej. Oczywiście te belki co dawał gorzej zabrałem do domu. A tytoń był taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

A ja jestem zadowolony z LUXTABU. Woziłem  juz 3 razy w tym roku i zawsze bardzo dobrze biorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

U mnie podobnie pierwsze partie też z żółtym pózniejsze brązowsze ale rewelacji nie ma i klasy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiu88    0

leszek 59 było już na forum gdzie można zakupić takie nasiona. Można zamówić przez internet ze strony nicota- płacisz w euro, bądź od związków, choć z tego co wiem a przynajmniej było w mojej okolicy to najpierw zarzekali się że nie mają tej odmiany a później dali swoim "wybrankom". Tak w ogóle leszek59 skąd jesteś? Najlepiej zamówić w kilka osób aby koszty wysyłki rozłożyć.


Koledzy prześledziłem właśnie strone nicota i zauważyłem że w ofercie tytoniu Virginia pojawiły się 2 nowe odmiany. Czy ktoś się zdecyduje zamówić i przetestować te odmiany?

Edytowano przez maxiu88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj