Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krisek    15

Wiesz moze kolego ile taka dostawka z gwiazdami kosztuje i gdzie mozna to kupic?

 

Powiem ci że ceny są różne, bo zależy to od producenta i jakości wykonania. Poniżej jest podgląd Gwiazd wykonanych w Profesjonalnym Zakładzie i u osoby prywatnej.

 

Link do Ogłoszenia -->http://olx.pl/oferta/pielnik-opielacz-chwastownik-ekopielnik-gwiazdki-gwiazdy-sloneczka-CID757-ID82RXt.html#281f3e7002;promoted

 

203069485_3_644x461_pielnikopielaczchwas

 

Link do Ogłoszenia ---> http://olx.pl/oferta/gwiazdy-gwiazda-pielnika-opielacz-eko-opielacz-do-truskawek-malin-CID757-ID9G3RT.html#281f3e7002

 

244043735_2_644x461_gwiazdy-gwiazda-piel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokka2300    2

Ale te gwiazdy nie wytną chwastów, nie opłaca się inwestować tym bardziej że to może jest ostatni rok tytoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

Decyzja przyszła dziś  , ciekawe kiedy kasa bo jadę na debecie  , do burleja  tak jak było pisane 0. 78  do złotówki  do ciemnego  nie mam pojęcia może być dużo  bo chyba jest go mało w skupie  ale i pula dopłat mniejsza .

Panowie jak tytoń w tunelach  kiedy sadzicie  ? .U mnie jedna kobitka  już ma startować , ja pikuje  ale mam  zgorzel  i połowa  do wyrzucenia  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pogoda dopisze to za 2 tyg planuje ok 2 ha wsadzic a reszte pozniej jak dorosnie i poki co nie mam problemów z chorobami tyton zdrowy i ladnie rosnie jak to zimno :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pikowany czy siany na tunelu ?

 

ja wszystko pikuje jest inna rozsada bez deszczu sie bez problemy przyjmuje a z tunelu bardzo roznie to wyglada. pozatym na 3 ha nie jest jakies problem zapikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

Na 3 ha  zapikować to nie problem ? ile dziennie robicie  i w ile osób , ja z żoną  20 palet  dziennie , palety 260 

4 m kw.  pikówki  do wywalenia  brązowy korzonek  , teraz pikujemy dalej ale malutki  , urośnie pewnie po 15 maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no my tez gdzies w tych okolicach czesc do 260 czesc do 160 juz pare lat pikujemy i to nie jest jakis problem przynajmniej jak wssadzimy to nie patrze w niebo czy bedzie deszcz czy ze jest sucho  tylko tyton sie przyjmuje i zaraz rosnie. ale kazdy robi jak chce ale teraz wiecej ludzi pikuje niz sieje w tunelach. Ale kazdy robi jak uwaza. a tyton u mnie zdrowiutki i ladnie rosnie. pozdrawiam jeszcze czynnych plantator i zycze dobrej pogody dla naszej szalonej produkcji :D  a reszte trzyba jakos zaakceptowac <_<

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jareko69    0

Może ktoś posiada pikówkę virginii z okolic powiatu biłgorajskiego lub zamojskiego? Dobrze zapłacę. Potrzebuje na 300 tacek. Telefon kontaktowy: 667166918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz774    0

Może ktoś posiada pikówkę virginii z okolic powiatu biłgorajskiego lub zamojskiego? Dobrze zapłacę. Potrzebuje na 300 tacek. Telefon kontaktowy: 667166918

 

Sory  że pytam  ale nie siałeś  swojej czy ci brakło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atech    2

Do mocnego przelicznik 1.51 do złotówki. Decyzje w Małopolsce juz przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokka2300    2

Przycina już ktoś tytoń w paletach? W jakiej fazie przyciąć jak jest nie równy? Czym przecinacie kosiarką do trawy czy maszyną do przycinania tytoniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

maszyna do przycinania tytoniu  :blink: ? U nas jak już to nożyczkami :P Ale na razie ma 1,5 cm wysokości więc nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

 

STIG0013 jest taka maszynka do cięcia liści, ale nie wiem jak się nazywa i znaleźć nie mogę w jej internecie, dużo osób przycina kosiarką do trawy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyf772    0

Witam wszystkich plantatorów tej nieszczęsnej rośliny, chciałem zapytać jakie odżywki stosujecie do podlewania rozsady w tunelu w tytoniu ciemnym i burleyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

Ja stosuje Rosasol 19,bardzo dobrze sie sprawdza.W czwartek podpisywanie umów w PMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj