Przemek B

Produkcja tytoniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thug    236

jak sprzedaż tytoniu Panowie jakieś nowe terminy i czy firmy wywiązują sie z umów bo u nas to różnie z niemi bywa kręcą przekładają terminy itd .


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

luxor raczej wogóle nic nie weżmie to raczej pewne a krasny raczej też nie nasatwiałbym sie na branie bo z kasą to u nich róznie bywa


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Oddaje ktoś tytoń do Krakowa do Philips Morris? Jaka cena i warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja jutro dzwonie do Luxsora , bo pod koniec miesiąca brali jakieś ilości tytoniu więc może się za łapę na to jak jeszcze będą mieć kasę bo do PMP mam ostatnią odstawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

ale Philip podobno ma brać nadwyżi ale bez dopłat


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Ja słyszałem , że w ogóle wszystkie nadwyżki nie zależnie od firmy będą bez dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

no wiadomo że bez dopłat ale ja nie zamierzam sprzedawać w pierwszej i drugiej klasie tylko do sprzedaży pójdzie 3 i 4


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

no ja tak samo teraz 1 i 2 a jeśli będzie nadwyżka, a raczej będzie, to pojdzie 3,4 i zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max95    21

Mam takie pytanie,czy ma moze ktos sianie tytoniu barley z nowych odmian,oprócz tenesi 90 czy 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

a czy orientujecie się ile będzie doplaty w ciemnym do 1 klasy za jakość? słyszałem o ok. 2zł.

u mnie tez krasnystaw nie przyjmuje na razie, i są aneksy na zapłatę za 4 miesiące..

myślę o kontraktacji na przyszły sezon do morisa do jędrzejowa, ale czy oriętujecie sie czy mozna sie zapisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

w Jędrzejowie to Universal Leaf Tobacco. nie wiem jak z ciemnym, ale żółtego nie kupują nic ponad normę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerluki    0

Dzwoniłem dziś do proszowic do LUXORA i nie będą kupować tytoniu bo nie mają pieniędzy. Mówili żebym zadzwonił pod koniec lutego jeśli będą mieć to kupią ale małe iości, raczej nie ma na co liczyć.

Klepk995 masz odstawę do proszowic?

Zastanawiam się czy firma może ponieść jakieś konsekwencje jeśli nie wywiąże się z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Panowie dzis oddawalem tyton do luxora do proszowic i nikomu odstaw nie dawali. Jak ktos sie pytal kiedy beda brali to nic nie wiedza bo kasy nie maja i otwarcie mowili zeby sprzedawac na lewo jak ktos moze. Takze nie ciekawie sie zapowiada.

A co do konsekwencji to co mozemy im zrobic? Zglosza upadlosc firmy i po robocie. Kasy nie sciagna z nich no bo jak? Skoro oni zglosza ze sa na bruku.

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

czy kto wie coś o odstawie do luksora i czy wogule kupią

u nas nie biorą i raczej bardzo niewielkie szanse żeb y wzieli cokolwiek

@ grzesiekk87

 

co do wielkości dopłaty jakościowej to niby jak to wyliczyłeś wszystko będzie jasne dopiero po 31 marca

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

No dokladnie narazie wysokosci cen doplat nie sa znane.

Edytowano przez HondaMtx

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

ale powiem tak niezle zostaliśmy wydymani jako plantatorzy tytoniu wszystki dopłaty przesunięte dopłaty do konca nie wiadomo jak to wyjdzie dodatkowo nie chcą brać towaru


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nharek    1

My mieliśmy do luxora do Proszowic odstawę na 11.01.2013 rok, przesunęli nam na 18.01.2013, dzisiaj dzwonili, że odstawa dopiero na 18 lutego, a jak w tedy nie wykupią? tytoniu do nich jest jeszcze z dobre 7 ton i co teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Najlepiej by bylo na lewo sprzedac ale nie ma komu... Aluxor otwarcie mowi zeby sprzedawac jesli ktos moze. Paranoja jakas.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja dziś dzwoniłem kolejny raz do luxora i gość mi powiedział żeby pchać tytoń gdzie się tylko da jak jest możliwość bo sami nie wiedzą kiedy będą skupować bo nie mają kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerluki    0

Sadzicie w tym roku tytoń? Denerwuje mnie że przy każdej odstawie pytają się czy będziemy sadzić tytoń i ile? wiadomo dlaczego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

mam zamiar sadzić tytoń w tym roku ale PMP jak mówiono ma kolejne wymogi odnośnie burley podobno będzie 12 klas i ile ma się miejsca na wiacie tyle będzie limitu czyli jak komuś wejdzie 1000 sznurów to ma 1 tone limitu , liczył bym bardziej na luxora ale znów nie wiadomo jak będzie skupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj