Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz moze kolego ile taka dostawka z gwiazdami kosztuje i gdzie mozna to kupic?

 

Powiem ci że ceny są różne, bo zależy to od producenta i jakości wykonania. Poniżej jest podgląd Gwiazd wykonanych w Profesjonalnym Zakładzie i u osoby prywatnej.

 

Link do Ogłoszenia -->http://olx.pl/oferta/pielnik-opielacz-chwastownik-ekopielnik-gwiazdki-gwiazdy-sloneczka-CID757-ID82RXt.html#281f3e7002;promoted

 

203069485_3_644x461_pielnikopielaczchwas

 

Link do Ogłoszenia ---> http://olx.pl/oferta/gwiazdy-gwiazda-pielnika-opielacz-eko-opielacz-do-truskawek-malin-CID757-ID9G3RT.html#281f3e7002

 

244043735_2_644x461_gwiazdy-gwiazda-piel

Opublikowano

Decyzja przyszła dziś  , ciekawe kiedy kasa bo jadę na debecie  , do burleja  tak jak było pisane 0. 78  do złotówki  do ciemnego  nie mam pojęcia może być dużo  bo chyba jest go mało w skupie  ale i pula dopłat mniejsza .

Panowie jak tytoń w tunelach  kiedy sadzicie  ? .U mnie jedna kobitka  już ma startować , ja pikuje  ale mam  zgorzel  i połowa  do wyrzucenia  .

Opublikowano

Na 3 ha  zapikować to nie problem ? ile dziennie robicie  i w ile osób , ja z żoną  20 palet  dziennie , palety 260 

4 m kw.  pikówki  do wywalenia  brązowy korzonek  , teraz pikujemy dalej ale malutki  , urośnie pewnie po 15 maja 

Opublikowano

no my tez gdzies w tych okolicach czesc do 260 czesc do 160 juz pare lat pikujemy i to nie jest jakis problem przynajmniej jak wssadzimy to nie patrze w niebo czy bedzie deszcz czy ze jest sucho  tylko tyton sie przyjmuje i zaraz rosnie. ale kazdy robi jak chce ale teraz wiecej ludzi pikuje niz sieje w tunelach. Ale kazdy robi jak uwaza. a tyton u mnie zdrowiutki i ladnie rosnie. pozdrawiam jeszcze czynnych plantator i zycze dobrej pogody dla naszej szalonej produkcji :D  a reszte trzyba jakos zaakceptowac <_<

 

Opublikowano

Może ktoś posiada pikówkę virginii z okolic powiatu biłgorajskiego lub zamojskiego? Dobrze zapłacę. Potrzebuje na 300 tacek. Telefon kontaktowy: 667166918

 

Sory  że pytam  ale nie siałeś  swojej czy ci brakło ?

Opublikowano

maszyna do przycinania tytoniu  :blink: ? U nas jak już to nożyczkami :P Ale na razie ma 1,5 cm wysokości więc nie ma co :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez MARTINUS
      Jakie macie poplony? Siejecie rośliny motylkowe? Co najczęściej, oprócz gorczycy? Moim zdaniem poplony, pomijając nawet kwestię programu rolno środowiskowego, mają same zalety! 
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez polac
      Witam! No więc na wiosnę najprawdopodobniej będziemy siali Facelie i mam kilka pytań związanych z uprawą tej rośliny a konkretnie jak uprawić pole pod ta roślinę,jakie nawozy stosować i jakie są choroby i szkodniki tej rośliny.???
      Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v