Zaloguj się, aby obserwować  
luks

Jaki akumulator macie w Fendzie 612?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luks    0

Witam

Mam Fenda 612 sla i wysiadł mi akumulator.Problem w tym że tam nie ma żadnej kartki z parametrami, i nie wiem jaki ma być. Prosze napiszcie jakie macie parametry akumulatora w takim Fendzie , z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Pogratulować Ci tylko Patryku za ta wypowiedz..... Pisał szybko i mu sie przestawilo cala filozofia. A zresztą spolonizowął sobie nazwe. A co do akumulatora to Ci powiem ze mój znajomy ma 120Ah i daje rade bez problemu przy fendt'cie 309lsa. Moim zdaniem 200Ah styknie Ci w zupełności. Takie jest moje zdanie Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk309    2

Wiesz ale jesteś mądry :) ja jestem takiego zdania ze jak już coś robić to robić to dokładnie a nie na odwal. Co z tego ze mógł pisać szybko jak wokoło jest jak wół napisane fendt ?? jeszcze litery przestawia zainstaluj se firefoxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prof. Miodek sie zalogowal na AF :) Co ten Twoj post mu pomogl? Jak odpowiadasz to pisz z sensem

ja jestem takiego zdania ze jak już coś robić to robić to dokładnie a nie na odwal.

 

Jakiej wielkosci jest tam silnik? Moze pokombinuj i dobierz akumulator pod alternator. Zagdadaj do @elektrotecha moze Ci cos poradzi.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Ja wnioskuje że napięcie ma 12v na instalacji alternator jest 33A wiec co za tym idzie musisz szukać takiego Akumulatora. Silnik z tego co się orientuje jest koło 130koni wiec większe ako by się przydało napewno. Fendt jest starej produkcji wiec elektroniki w nim nie ma wiec to też ma znaczenie. I tak apropo co masz na myśli że ako ci wysiadło??


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luks    0

Dzięki za odpowiedź. Akumulator Centra HD 12V 140AH będzie pasował.

 

Jedno zdanie do Patryk309 ,,ja jestem takiego zdania ze jak już coś...." ZE - Mądralo. AgroFoto jest po to by pomagać, a nie naśmiewać się z innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

niewiem czy to cos ci pomoze ale moj wujo ma w fendtcie 412 180 moc silnika 135KM i troche elektroniki ale jak załaczy wszystkie światła 20 minut i po akumulatorze (oczywiscie nie na zapalonym silniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

@waszkapabblo lepszego tematu dla swojego pytania nie mogłeś znaleźć.

A tak w ogóle to 611 z turbiną ma 125. A czynników takich jest wiele żeby turbo miało taką samą moc jak bez. Inny stopień sprężania, inny kształt komory spalania, inna dawka paliwa, inne wtryskiwacze itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez mariuszzo
      max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj