Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klejnus

Mocowanie ładowacza czolowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mocowanie
klejnus    0

Witam. Otóż przy fendtcie 309lsa jest załozona oryginalna rama z 95roku do ładowacza czołowego i joy jest w kabinie załozony. Przeglądając ładowacze to nie wiem który by pasował itd. Napewno wiem ze odpada stoll bo ma całkiem inne mocowanie. Ale mam takie pytanie. Macie przy swoich ciągnikach ładowacze i wiecie jakie sa mocowania wiec liczę na wasz że może coś mi podsuniecie pozytywnego:) i powiecie że np ten ładowacz i ten by pasował. (przeszukałem całe google ale nnie miałem styczności z ładowaczami i niewiem jakie sa ramy mocowania itd itp.) Pozdrawiam i daje zdjęcia.

Lewa strona

Prawa strona

Może sie przyda, nalepka z ramy

deer    176

Firma alo robi ładowacze pod trzema nazwami obecnie: quicke, trima,veto i bodajże baas. Ja bym obstawiał ładowacz trima.

klejnus    0

Z tego co widzę to jak by miał być trima to trzeba przerabiać ramę a czy robią jeszcze takie ładowacze że bez przeróbek pasują?? Co do quicke to hmm za drogie

Wiadomość z agroFakt.pl

deer    176

Z nowych to raczej nic nie bedzie pasować. Dzisiaj nowe alo maja inne mocowania.

Chyba muszisz się za używką rozejrzeć. To mocowanie jest z 1995r. i cos koło tego rocznika trzeba poszukać.

klejnus    0

Hmmm to też nie jest łatwe..... A kupując nowy ładowacz kupuje sie też rame do ciągnika czy ją już trzeba mieć?? I każda rama rozumiem ze ma rożne mocowania ale czy idzie jakos u producenta zamówić ja pod dany ciągnik?? Np w firmach metal fach stoll itd

radzik    0

Ja mam tur firmy alo Quicker 6000 z lat 90 kupiułem go razem z traktorem Case 685 z 1992 roku foty są w galerii

marcin1606    6

Witam mam problem mam ładowacz czołowy alo typ US 950/895/3950 z roku 2000 problem polega na tym ze w siłowniku dwu stronnego działania od wychyłu łyżki jest zgięta rura rurę sprostowałem i wszystko było ok do pewnego momentu kiedy wywaliło zabezpieczenie na rurze kołek .Myślałem ze uszczelniacz rozwaliło ale jak rozebrałem go to zobaczyłem ze końcówka gdzie się wysuwa tłok jest zdarta i dużo jest opiłków uszczelniacz też jest rozwalony .Wysuw tłoka ocierało o rurę tłoka i został uszkodzony a opiłki zepsuli uszczelniacz teraz muszę wymienić siłownik lub jego zregenerować .Proszę o osoby które mają namiary , lub do osób sprzedających siłowniki lub firm regenerujących takie siłowniki.Z góry dziękuję za odpowiedz.

arturooo    21

Witam, nie jestem pewien ale powinno pasowac do wszystkich mf z seri 30xx, jesli sie myle ktos mnie poprawi...

akmaly    180

Nie może pasować do wszystkich 30xx bo 3070 i w dół to 4 cylindrowe a 3080 i w górę to 6 cylindrowe i tu powinno być tak samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować