Bezelix

Problem z jazdą w New Holland 7740

Polecane posty

Bezelix    0

Witam wszystkich użytkowników

 

Mam taki problem posiadam ciągnik New Holland 7740 od 3 miesięcy stoi. Silnik działa wszystko działa bez zarzutu, lecz ciągnik nie jedzie na wyświetlaczu komputera wyświetla mi błędy E28 E22. Kupiłem książkę serwisową (niestety po angielsku) Dowiedziałem się o kalibracji sprzęgła, lecz nie mam pojęcia jak to zrobić w moim ciągniku odkąd go kupiłem (1.5 Roku) działał bez zarzutu po awarii i wymianie tarcz hamulcowych stanął i nikt nie potrafi mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezelix    0

Może wiesz jak to zrobi było u mnie kilku znawców a okazało się że nikt nie wie co nawet szwankuje przepatrzeliśmy pompy wszystkie sprawne dają odpowiednie ciśnienie nie wiem właśnie czy nie masz racji z tym komputerem tylko kto mógł by mi to sprawdzic lub rzeczywiście zresetowac jestem z małopolski gdyby ktoś miał informacje o firmach albo fachowcach z małopolski był bym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Może gdzieś na stacjach diagnostycznych, albo w warsztatach gdzie zajmują się komputerami w samochodach powinni coś wiedzieć o resetowaniu kompa. A serwis nic nie może zrobić??


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezelix    0

Problem w tym że jak byłem w stacji serwisowej Forda (ciągnik to Ford New Holland 7740) powidzieli mi żebym kupił sobie książkę bo oni nie mają pojęcia co może się dziac poza tym wchodząc na stronę New Holland nie ma podanych nawet autoryzowanych serwisów. Szczerze to brak mi już sił to jedna z moich głównych maszyn a stoi już od ponad 3 miesięcy co gorsza nie mogę nic z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezelix    0

Dziś ich polecił mi znajomy jutro rano będe do nich dzwonił masz jakieś doświadczenia z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezelix    0

było u mnie chyba 20 fachowców 4 serwisy odmówiły mi pomocy bo nie wiedzą co jest więc jestem trochę zdesperowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Takie maszyny jak oni sprzedają to nie mój kaliber .

Jeżeli oni sami nie pomogą to kogoś polecą.

Wiesz gdzie jest Zakliczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Moim zdaniem jedyne co może mu pomóc to podłączenie do komputera.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Wialan jest w Tarnowie ma ulicy Hodowlanej .A Zakliczyn jest 50 km od Nowego Sącza jadąc przez Gródek, do Tarnowa jeszcze 30 km.Z jakiej jesteś gminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Bezelix a czy sprawdzałeś dokładnie wszystkie bezpieczniki? Ja miałem identyczną sytuacje w TL100A.Pracując w polu nagle ciągnik stanął a silnik pracował.Przyjechał gościu z serwisu z Przytyka i stwierdził że przewód elektryczny który idzie od przełącznika zmiany biegów pod obciążeniem przetarł się,zrobił spięcie i wywaliło bezpiecznik.Przewód zaizolował ,wymienił bezpiecznik i od trzech lat jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0
dzięki jak Wilan nie pomoże to jade po kolei po tych listach

:lol:

salve sledzem to forum tego 7740 i nikt nie moze pomoc opisz problem od a do z mam do czynienia na codzen z tym modelem i go rozwiazemy podaj okladny model tego forda to jest 16/16 czy 29 moj nr to 00393203122140 jak chcesz domowy to ci podam domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezelix    0

I pomogło. Zrobie im reklame ale dali rade podobno był spalony komputer ale naprawili szczerze polecam nie zawiodłem się choc z kosztami trzeba by się liczyc :blink: ale na szczęście jeździ i moge zabierac się za robotę Dzięki wszystkim za pomoc

 

Sprawdziłem wszystko wcześniej bezpieczniki i rozebraliśmy pół ciagnika ale zamiast pomóc to jeszcze pogorszyliśmy sprawe :)ale juz jeździ jak cos służe pomocą mam ksiażke do tego modelu po angielsku ale zawsze to coś

 

falko77 odezwę się

Edytowano przez deer
trzy posty jeden pod drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj